Trwa ładowanie...
Przejdź na

Fergie: "Nie miałam operacji plastycznych!" (WIERZYCIE?)

0
Podziel się

Członkini Black Eyed Peas zaprzecza faktom? "Chcę się zestarzeć z godnością."

Fergie: "Nie miałam operacji plastycznych!" (WIERZYCIE?)
bDZoWXGt

Doniesienia o operacjach plastycznych Fergie pojawiają się w mediach regularnie. Piosenkarka nie ukrywa, że musiała przejść rekonstrukcję nosa po tym, jak miała poważny problem z narkotykami. W kwietniu amerykańskie media donosiły, że piosenkarka zafundowała sobie pakiet zabiegów "odświeżających" twarz. Ponoć za podniesienie brwi, poprawienie powiek, mały lifting twarzy i skóry szyi oraz liczne wypełniacze zapłaciła 30 tysięcy dolarów (zobacz: Wydała na operacje plastyczne 30 tysięcy dolarów!)

36-letnia gwiazda trafiła na okładkę najnowszego numeru magazynu Allure. Postanowiła wykorzystać tę okazję i zaprzeczyć temu, co widzi każdy patrząc na jej zdjęcia. Z najnowszą okładką włącznie.

Podczas mojego występu w "Amerykańskim Idolu" drastycznie zmieniłam dwie rzeczy. Zaczesałam włosy na bok i pomalowałam usta na neonowy kolor. Zrobiłam to po raz pierwszy w życiu - tłumaczy Fergie. Chciałam spróbować czegoś innego i nagle dowiaduję się, że przykrywa mnie fala krytyki. Ludzie mówili, że jestem sztuczna. Słyszałam, że wydałam jakąś szaloną kwotę na swoją twarz. Nie miałam operacji plastycznych. Jestem młoda duchem i zawszę taka będę. Chcę się zestarzeć z godnością.

bDZoWXGv

Wierzycie jej, że niczego sobie nie poprawiała? Tak czy inaczej, jest jedną z najbardziej niekorzystnie starzejących się gwiazd.

bDZoWXGW
KOMENTARZE
(0)
bDZoWXHr