Trwa ładowanie...
Przejdź na

Traktują go "jak intruza"!

390
Podziel się

"Nie daje rady, nie może się odnaleźć". Jest wściekły, że to Agnieszka rządzi w jury.

Traktują go "jak intruza"!
bDZnKoFx

Pozycja trzeciego jurora w czwartej edycji Mam talent długo pozostawała nieobsadzona. Negocjacje z Robertem Kozyrą, najpoważniejszym kandydatek na miejsce zwolnione przez Kubę Wojewódzkiego, zostały szybko zerwane po tym, jak ten zażądał zbyt wysokiej stawki. Szybko zmiękł, gdy dowiedział się, że producenci mają innych chętnych.

Kozyra bardzo wysoko się ceni. Początkowo przedstawił nam takie wymagania finansowe, że niestety, ale nie mogliśmy na nie przystać - mówi osoba z produkcji programu. Dopiero gdy się dowiedział, że stacja prowadzi rozmowy z innymi potencjalnymi kandydatami, którzy mogliby zastąpić Wojewódzkiego, zszedł z tonu i obniżył swoje wymagania niemalże o połowę. Widać zależało mu bardzo na udziale w tym programie.

Jak już wcześniej pisaliśmy, Kozyra nie radzi sobie w programie tak dobrze, jak jego poprzednik. Najbardziej widoczny jest fakt, że nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoimi koleżankami z jury.

bDZnKoFz

Robert na razie nie daje rady, nie może się odnaleźć. A koleżanki jurorki go raczej nie polubiły - zdradza informator. Agnieszka nie ukrywa, że ma do niego żal, że swojego czasu nie puszczał jej piosenek w swoim radiu. A Gosia? Cóż… Nie jest tajemnicą, że ona bardzo kumplowała się z Kubą i każda nową osoba, która by go zastąpiła, byłaby przez nią traktowana jak intruz.

Kozyra ma również spory problem z pogodzeniem się z faktem, że to nie on, jako jedyny mężczyzna, nie przejął pałeczki po Wojewódzkim i nie jest szefem składu sędziowskiego. Twórcy show doszli do wniosku, że ta pozycja bardziej należy się Chylińskiej.

Robert jest bardzo władczy, w końcu przez lata to jego słowo w Zetce było ostateczne. Lubi rządzić, nic nowego. Liczył, że i w programie jego słowo będzie tym decydującym - twierdzi źródło.

Jak myślicie, dobrze wypadnie na ekranie?

bDZnKoFF
bDZnKoGa
KOMENTARZE
(390)
gość
10 lat temu
dobra ale kim jest ten chlop?
K.
10 lat temu
Anka ucz sie!!! Radomsko czyta pudla!!!!
gość
10 lat temu
i tak strasznie mi sie nie chce uczyć!;p
bDZnKoGb
MERY SOPHIE M...
10 lat temu
KOCHAM CIE MÓJ BLOND KRÓLU :* BUZI PUSI ;*
gość
10 lat temu
no tak,pierwsze komenty jak zwykle na temat:)
Najnowsze komentarze (390)
gość
10 lat temu
Super facet pod każdym względem -Robert tak trzymaj
gość
10 lat temu
Kozyra wypada super -przestańcie robić Bożka z Wojewódzkiego
gość
10 lat temu
Wojewódzki był najlepszy!!
gość
10 lat temu
Ja wolę Kubę.! ; )
gość
10 lat temu
bez Kuby to już nie to samo!
gość
10 lat temu
Moim zdaniem nie powinni zmieniać Kuby on jest nie zastąpiony..mogli zmienić Małgorzatę bo ona całe gówno tam robi bo ani śmieszna jest ani się na czym zna....
Luna.
10 lat temu
czemu wgl Kuba odszedł...? Kozyra to ciota!
gość
10 lat temu
p*****l
bDZnKoFT
gość
10 lat temu
sztywniak
bez imienia
10 lat temu
Podobno kiedyś Doda powiedziała, że gość s****y się nałykał i jemu odbiło więc chyba musi być gejem. Tak czy owak gość jest bardzo zakompleksiony i jak był szefem Zetki strasznie tępił polskich artystów.
gość
10 lat temu
elegancik
gość
10 lat temu
nie lubie tego kozyry... ale kiedy zaczynalo sie x factor i trwaly castingi , wszyscy pisali ze czesiek jest zlym jurorem- okazalo sie ze jest lepszy od mai...
gość
10 lat temu
zmiany prowadzących w TVN to za każdym razem gorszy wybór, pewnie będzie takim samym niewypałem jak pan Kuzniar
gość
10 lat temu
zle wypadnie, zakochany w sobie bufon. Dobrze, że babki mu dają popalić!
...
Następna strona
bDZnKoGv