Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brad broni małżeństw homoseksualnych!

264
Podziel się

"To konstytucyjne prawo!"

Brad broni małżeństw homoseksualnych!
bDIohget

Angelina Jolie i Brad Pitt nieraz mówili, że nie wezmą ślubu, dopóki każdy obywatel Stanów Zjednoczonych nie będzie miał takich praw, jak oni. Od lat wspierają akcje społeczne mające na celu wprowadzenie w każdym amerykańskim stanie małżeństw jednopłciowych. Po tym, jak kilkanaście dni temu władze Nowego Jorku przegłosowały przyjęcie uchwały zezwalającej na rejestrację takich związków, masa gwiazd wyraziła swoje poparcie wobec wprowadzonych zmian. Również Pitt wypowiedział się w tej sprawie.

Cieszę się, że Nowy Jork dołączył do tej rewolucji mającej na celu udostępnienie obywatelom równych praw do zawierania małżeństw - powiedział Brad dziennikarzom magazynu People. To konstytucyjne prawo każdego Amerykanina, by mógł wziąć ślub, z kim chce nieważne, w jakim stanie mieszka.

Żadna władza nie powinna decydować, kto może wziąć ślub, a kto nie. Dzięki ogromnej pracy wielu ludzi, niedługo ta dyskryminacja się zakończy i każdy Amerykanin będzie mógł się cieszyć równym prawem do zawierania małżeństw.

bDIohgev

Słowa poparcia władzom Nowego Jorku przesłali już Lady Gaga, Lucy Liu, Anna Wintour, Vanessa Williams, Uma Thurman, Whoopi Golberg, czy Julianne Moore. Polscy posłowie zapowiadają, że w przyszłej kadencji zajmą się debatowaniem nad wprowadzeniem jednopłciowych związków cywilnych. Jak myślicie, czy polskie gwiazdy również ruszą tak licznie, by poprzeć akcję?

bDIohgeW
KOMENTARZE
(264)
gość
9 lat temu
welcome to poland, where everything is possible
gość
10 lat temu
jak poszukasz to znajdziesz na te pytania odpowiedzi, myslisz ze to sie pojawilo teraz? geje od zawsze wychowywali dzieci, a badania na ten temat APA prowadzilo od przeszlo 30 lat, poczytaj
gość
10 lat temu
"Żadna władza nie powinna decydować, kto może wziąć ślub, a kto nie." - dokładnie.
bDIohgeX
gość
10 lat temu
Ta, bo psychika dziecka kształtuje się zdrowo w wypadku każdego związku heteroseksualnego. Jestem pedagogiem i uważam, że spokojnie rodzice o tej samej płci mogą wychowywać dzieci. A obawa, że wychowają ich na gejów czy lesbijki? Dajcie spokój, jak widać nie w każdej heteroseksualnej rodzinie dzieci podzielają orientację rodziców, więc bez przesady.
gość
10 lat temu
boże jaki on sie brzydki zrobił
gość
10 lat temu
Taa, wszystko w "przyszłej kadencji"....pieprzona banda amatorów.
gość
10 lat temu
dla pieniędzy zrobi wszystko.
Scarlett0606
10 lat temu
Boże świat wariuje :/ Owszem każdy może się żenić z kim tylko chce ale pod warunkiem jeżeli te osoby są ODMIENNEJ płci !!! Nic nie mam do homoseksualistów pod warunkiem , że nie robią tych idiotycznych parad i manifestacji miłości i np. nie całują się na pokaz . Gwiazdom też się w d***e poprzewracało . Gdyby wszyscy mówili , że homoseksualistów trzeba wygnać też by to poparli :/
gość
10 lat temu
ona wygląda jak figura woskowa be brazy
gość
10 lat temu
Mają rację
gość
10 lat temu
Mają rację
gość
10 lat temu
to samo mowila ta z afryki charlie thenori jej juz byly chlopak ze nie wezma slubu dopuki... ktos tu sie powtarza
gość
10 lat temu
Jeśli Brad Pitt jest pseudogwiazdą to Ty jesteś laureatem Nobla in spe. A co do szoferowania, to bylo dawno i nie ma znaczenia. Lepszy byłby Pitt z dyplomem wyzszej szkoły aktorskiej, ale bez umiejetności? Nie, po prostu chcesz go zdyskredytować, bo ma inne poglady niz Ty.
bDIohgeP
gość
10 lat temu
Ciemnota to też choroba, jeszcze gorsza niz psychiczna, bo zawiniona.
...
Następna strona
bDIohgfr