Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mozil do Owsiaka: "PROSZĘ NIE PIERDOLIĆ!"

970
Podziel się:

"Pewny Pan na Woodstocku ma wielkie ego. Ego jest niebezpieczne" - ostrzega Czesław.

Mozil do Owsiaka: "PROSZĘ NIE PIERDOLIĆ!"

Swoje trzy grosze do dyskusji na temat bezpieczeństwa na tegorocznym Przystanku Woodstock postanowił dorzucić Czesław Mozil. Muzyk, który był uczestnikiem festiwalu w duńskim Roskilde w 2000 roku, podczas którego dziewięć osób zginęło zmiażdżonych przez tłum, twierdzi, że Jurek Owsiak "pierdoli" broniąc braku barierek na festiwalu.

Muszę się wtrącić. Byłem na koncercie Pearl Jam na Roskilde w 2000 roku. Roskilde, jeden z najstarszych festiwalów w Europie, z wielkim doświadczeniem przeżył swój największy koszmar – wspomina Mozil. Na scenie pomarańczowej słuchało ponad 70 000 fanów Pearl Jam. Widziałem co tłum potrafi zrobić. Proszę mi tu nie pierdolić. Bo przykro się robi. "Nie u nas! Tylko u sąsiada. Nasza impreza jest inna".

Nigdy nie grałem na Woodstock. Za to byłem prywatnie. I nie chodziło mi o to że na Woodstocku jest niebezpiecznie, tylko że zawsze może być bezpieczniej! Jak pisałem - wiem co tłum potrafi zrobić jak nikt tego się nie spodziewa. Od małego chodzę na koncerty... dba się o innych przed sceną i zawszę będzie się dbało. Ale nie zgadzam się że barierki są problemem dla bezpieczeństwa. Kanye West ma wielkie ego. Pewny Pan na Woodstocku też. Ego jest niebezpieczne. Ja wszystko o tym wiem.

Sądzicie, że Owsiak ma rzeczywiście zbyt wybujałe ego jak na człowieka odpowiedzialnego za bezpieczeństwo kilkuset tysięcy osób?

KOMENTARZE
(970)
gość
10 lat temu
Ja byłam 8 razy i nigdy barierki nie były potrzebne. Teraz też nie. To durny wymysł zespołu, który jest zbyt ograniczony żeby zrozumieć woodstockowe zasady. To oni stworzyli niebezpieczne sytuacje ograniczając ludziom miejsce. Panie Czesławie jeśli Pan był to chyba przelotnie i nie pod samą sceną. I nie chodzi tu o żadne ego tylko o prostą umową między woodstockowiczami a Jurkiem Owsiakiem. My ufamy jemu, a on nam.
gość
10 lat temu
zawsze moze byc bezpieczniej by potem nie bylo przykro
gość
10 lat temu
mozil, a kto to w ogole jest? kolejna gwiazdka?
gość
10 lat temu
sądzę, że Czesław tak jak nędznie śpiewa, tak samo nędznie gada............... po prostu żal..............
gość
10 lat temu
Mozill to zboczony w****t , Jak wyjadowal w TV .Nic nie rozumie , nikt go nie rozumie. Maja dobry gust producenci w TV.
Najnowsze komentarze (970)
jabol punk
8 lat temu
mozil jest p*****lniety i tyle w temacie
Obywatel
10 lat temu
O bezpieczeństwo na Woodstocku jeżeli chodzi o scenę absolutnie bym się nie martwił, wiem bo byłem kilka razy, przed samą sceną rzadko kiedy panuje tłok, gdyż każdy chce coś widzieć, a jest ona tak ogromna że stojąc 2, 3 metry od niej nic się nie zobaczy prócz belek. ;p Największym nie bezpieczeństwem na PW jest rosnąca ilość dresów naćpanych tymi swoimi białymi proszkami zachowująca się w sposób bardzo agresywny. Nie zmienia to jednak faktu, iż PW jest jedną z najbezpieczniejszych, najciekawszych i najlepiej zorganizowanych imprez w europie jak i na świecie. :) Więc szanowny Panie Czesławie szanuje pana twórczość, ale jednak w tej kwestii nie mogę zupełnie się z panem zgodzić. I jeszcze jedno "Proszę mi tu nie p*******ć. Bo przykro się robi." ;) Pozdrawiam. :D
gość
10 lat temu
OWSIAK MA WYBUJAŁE EGO I NAWET SAM O TYM WIE, MIĘDZY WIERSZAMI SAM DZIWI SIĘ, ZE JESZCZE NIE WSZYSCY TO ZAUWAŻYLI WIĘC PO CO MIAŁBY TO ZMIENIAĆ
gość
10 lat temu
*wierzą (literówki z rozbiegu:)
gość
10 lat temu
A co wy kuśwa myślicie że co? Ze CARITAS, FUNDACJA TVN itp to za darmo pracują? Ogarnijcie się ludzie, chyba lepiej że zamiast siedzieć na d***e jak wszyscy inni pomyślał i wymyślił Orkiestrę że zbiera miliony...co roku jak jest PRZYSTANEK jest ta sama gadka na wszystkich forach. Że Owsiak z******j itp. Ale on się przynajmniej rozlicza z tego co roni, nie wierzycie to kliknijcie na stronę Orkiestry to sami zobaczycie? Czy ksiądz z ambony mówi wam na co wydaje KAŻDY grosz raczej nie. Zresztą to pan w sutannie, więc wszyscy mu wieżą a cywila gnoicie od razu. PRZYSTANEK JEST ORGANIZOWANY Z ODSETEK!!!!! A po drugie lepiej że młodzież ma gdzie się za DARMO bawić. Wiadomo zawsze się znajdzie taki co przywiedzie wódę czy narkotyki, ale tak jest wszędzie i jest to niezależne od organizatorów. Bo jak ktoś jest d***l to jest i już.
gość
10 lat temu
Wara od Owsiaka! Co robi taki Mozil - nic oprócz tego że najpierw kreował się na undergroundowego artystę a teraz bryluje w TVN dla kasy
gość
10 lat temu
Czeslaw dobrze gada!Brawo!
gość
10 lat temu
Czesław ma wybujałe ego.
gość
10 lat temu
myślę, że ego tu nie ma nic do rzeczy, a pan Mozil, chociaż zgadzam się z nim co do meritum, powinien nauczyć się znaczenia słów których używa :P
gość
10 lat temu
może i na tym zarabia ale na pewno więcej zrobil dla chorych dzieci niż Ty swoimi durnymi komentarzami
gość
10 lat temu
a wy myślicie że w kościele ta cała kasa jest dla biednych
gość
10 lat temu
TAK JAK CZESŁAW TAK MÓWI TAK JEST. boże czy nikt nie widzi jak on się z****ł? Na fejsie najpierw dodał wpis z ,,Plotek" że wielce POMÓGŁ niepełnosprawnej a potem widząc niezadowolenie fanów szybko usunął wpis. SZKODA GO. no ale co zrobisz nic nie zrobisz.
gość
10 lat temu
a byłes/aś? to dziękujemy za wypowiedź.
gość
10 lat temu
bla bla bla, będziesz mieć dziecko, spędzisz trochę czasu w szpitalach to zobaczysz. Prawie cały sprzęt dziecięcy jest finansowany ze zbiórek WOŚP. Pytanie gdzie do cholery idzie forsa z naszych składek?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie