Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uczestnik programu zakochał się w Gessler!

405
Podziel się:

"Zawsze kochałem się w blondynkach z dużym biustem. Trochę młodszy jestem."

Uczestnik programu zakochał się w Gessler!
bESlEPiZ

Magda Gessler wydaje się mieć zarówno wielu zdeklarowanych przeciwników jak i wielu wiernych fanów. Do tych ostatnich często dołączają członkowie personelu reformowanych przez nią lokali. Okazuje się, że bezkompromisowy sposób bycia pulchnej restauratorki, zahaczający niekiedy o metody treserskie, urzeka mężczyzn. Jedną z ofiar takiego zauroczenia padł Edward Popek, kelner z restauracji Maxim. Jego sekret wyjawiła przed kamerą jedna z kelnerek.

Edward jest zakochany w pani Magdzie! - oświadczyła na wizji. Jak donosi tygodnik Na żywo, zasypuje restauratorkę kwiatami i wysyła jej czułe SMS-y.

Zawsze kochałem się w blondynkach z dużym biustem - wyznaje w rozmowie z tabloidem. Myślę, że z panią Magdą mógłbym sobie życie ułożyć, choć trochę młodszy jestem.

bESlEPjb

Co ciekawe, Gessler odwzajemnia jego komplementy. I to również publicznie. Choć najwyraźniej w panu Edwardzie ceni głównie profesjonalizm.

Wszyscy wiedzą, że pan Edek leje wódkę najlepiej na świecie - mówi restauratorka. Jest fantastycznym człowiekiem, bardzo zaangażowanym w swoja pracę. Nigdy go nie zapomnę.

To ma być chyba delikatna sugestia, że do kolejnego spotkania już nie dojdzie :)

bESlEPjC
KOMENTARZE
(405)
gość
10 lat temu
Ten kelner nie wygląda na młodszego i w ogóle co za tupet!!!
gość
10 lat temu
Nie wiem jak sie mozna w niej zakochac :P
gość
10 lat temu
Tak, widziałam ten odcinek! Za prosty kelnerzyna dla pani Magdy, niestety!
bESlEPjD
gość
10 lat temu
jak ja nie lubie kiedy jakiś i****a po podstawówce, który nie umie sie nawet dobrze wypowiedzieć, bez połowy zębów ma na tyle czelności w sobie że wierzy iż geslerowa zwróci na niego uwagę, odwzajemni jego uczucie i się w nim zakocha. Taki tupet mają tylko faceci, kobieta nigdy na jego miejscu nie odważyłaby sie nawet pomyślec że ma szansę a co dopiero zacząć na siłę starać się o faceta z klasą, ale taki cieć czemu nie przecież jest taki piękny inteligentny i fantastyczny...
gość
10 lat temu
czytam te komentarze i nie ktore mnie przerazaja tyle jest w tych ludziach zlosliwosci a nie ktore rozbawiaja mnie az do lez p. Magda urocza i sympatyczna osoba
Najnowsze komentarze (405)
znajomy
9 lat temu
A ja znam syna Edka i Jestem ziom :D
gość
10 lat temu
a ja mysle ze Kobiecie sie w głowce przewruciło :((
gość
10 lat temu
No tak bo Pani Magda to miss polonia :) i pewnie zaden facet nie ma prawa spojrzec na nia bo zuci urok jak bazyliszek:):):)
MAŚLANA :D!
10 lat temu
chodze z jego synem do klasy i mamy taka beke z niego ;D
Galaktyczny
10 lat temu
Tak ale gdyby ich faktycznie ta miłość połączyła i zakładajac że wybieraja sie w podróż na syberie prywatnym samolotem,biorąc pod uwage złe warunki atmosferyczne w czasie których dochodzi do zablokowania silników i pomimo usilnych staran pilota dochodzi do katastrofy lotniczej,wychodzac z załozenia że przeżyja oboje to pan Edward który ukonczył kurs przetrwania na łonie dzikiej natury fundowany prze NFZ posiadajać przy sobie zszachowany widelec i nóż z restauracji Maxim biorąc pod uwage gabaryty pani Gesler byłby wstanie dotrzeć do celu lecz zostałby wdowcem :)) P.S Po wygladzie można stwierdzić że wychował sie wśród plemienia kanibali prawie jak Moygly Księga Dżugli from Janowice..:))
gość
10 lat temu
Jak takie z was ideały to na wybieg do top model pacany skończone!!!!! a Edek to fajny gość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Sam fajfusie jestes alkocholik i debilem skonczonym kutaczu!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Oglądałam ten odcinek i doskonale to pamiętam.Czarny taki kelner i nie załadny.Ale do Gesslrowej się nienadaje.Aona do niego.
bESlEPjv
gość
10 lat temu
aż szkoda dziecko że tracisz takie fajne wakacje ,,,ale niedługo już do szko,ly...buuuuuuuu.
gość
10 lat temu
Magda Gessler kasuje niewygodne komentarze na facebooku przed chwilą MG oświadczyła że jedzie na piknik a gość odpisał że ..."a co mnie to obchodzi"i natychmiast zostało to wykasowane...żenada nie przypuszczałxm że MG ma taką niską samoocenę.Czy interesują Ja wpisy typu SANTO SUBITO ?
gość
10 lat temu
No bo co masz robić jak nie masz innej...tylko niech nie zapomni zdjąć tych gaci barchanowych.
gość
10 lat temu
Tobie nie dałby nikt nawet centa Cassanowo a gdybyś Ją poznał to lizał byś Jej buty żeby zatrodniła Cię choćby na zmywaku...bohaterze!
gość
10 lat temu
Edzioooo?Mały fiutek? Buuuuuuhahaha.....
gość
10 lat temu
Jak Ją poznasz osobiście to wtedy będziesz miał prawo zadać to pytanie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESlEPko
bESlEPkp
bESlEPkq
bESlEPkr
bESlEPks
bESlEPjX