Trwa ładowanie...
Przejdź na

"TVP zgadza się na PROMOWANIE SATANIZMU W KRAJU!"

1812
Podziel się:

"Nie ma żadnych barier dla jednostek dopuszczających się profanacji."

"TVP zgadza się na PROMOWANIE SATANIZMU W KRAJU!"

I chyba właśnie o to chodziło. Zatrudnienie Nergala do programu The Voice od początku budziło kontrowersje. Nasilają się one wraz ze zbliżającym się startem programu (cóż za pomyślny zbieg okoliczności). Katolickie Stowarzyszenie Dziennikarzy wyraziło właśnie swoją krytyczną opinię wobec udziału Darskiego w programie stacji misyjnej.

Udział Adama "Nergala" Darskiego - zdeklarowanego satanisty i wroga chrześcijańskich wartości - w programie "The Voice of Poland" w TVP2 stoi w sprzeczności z zapisami o misyjnym charakterze Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego, które odwołują się do wartości chrześcijańskich i narodowych – czytamy w oficjalnym oświadczeniu KSD.

Profanacje dokonywane są przez zespół Behemoth od lat, ale obecnie są szczególnie nasilone. Adam Darski zakładający na szyję różaniec z odwróconym krzyżem, w jednym z ostatnio kręconych teledysków, w sposób wyraźny bezcześci największy symbol religijny Kościoła Katolickiego.

Udział satanisty w programie telewizji publicznej, która "jest instytucją społeczną i narodową", utrzymywaną za pieniądze podatników, jest jawnie sprzeczny z kolejnym zapisem ww. Uchwały Zarządu TVP S.A., w którym wyraźnie zaznaczone jest, że Telewizja Polska S.A. szanuje uczucia religijne odbiorców i respektuje chrześcijański system wartości. Zgoda na udział w programie Adama Darskiego jest równoznaczna ze zgodą na promowanie satanizmu w naszym kraju, jawnym przyzwoleniem władz na profanowanie symboliki chrześcijańskiej. Jest pokazaniem, że nie ma żadnych barier dla jednostek dopuszczających się tych profanacji, a zapis o "Misji Telewizji Polskiej jako nadawcy publicznego" jest tylko martwym zapisem prawa i jest jednocześnie sygnałem, że w naszym kraju nie trzeba prawa respektować i przestrzegać.

Też uważacie, że Nergal w jury to koniec państwa prawa...?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1812)
gość
12 lat temu
nie lubie Nergala
gość
12 lat temu
KSD - Klub Szalonych Dziewic hahhahahha xD
gość
12 lat temu
Niech któryś z uczestników zaśpiewa pieśń gospel - ciekawe, czy Nergal będzie umiał ocenić sam głos, a nie rodzaj muzyki.
gość
12 lat temu
a gdzie ty tu Steczkowską widzisz?
gość
12 lat temu
NERGAL JEST OKROPNY!! satanista !!!!
Najnowsze komentarze (1812)
emi
2 lata temu
przecież cały ten program jest satanistyczny :)
Satanista
6 lat temu
Stary artykuł ale i tak skomentuję. Ładnie na bani macie, że odwrócony krzyż to dla was bezczeszczenie krzyża katolickiego xD Odwrócony krzyż prezentuje 7 czakr głównych plus 2 czakry bioder xD to że ktoś prowokacyjnie mówi, że to profanacja chrześcijaństwa, to nie znaczy że tak jest xD dobrze że kościół w końcu upada
4WP2jc , [url...
12 lat temu
4WP2jc , [url= [link=
eGsRRG fvtes...
12 lat temu
eGsRRG <a href="
bprX7J , [url...
12 lat temu
bprX7J , [url= [link=
57bAeI spzkz...
12 lat temu
57bAeI <a href="
SLpAzt trndt...
12 lat temu
SLpAzt <a href="
LiS7Ov bcift...
12 lat temu
LiS7Ov <a href="
C4EcVb jwobt...
12 lat temu
C4EcVb <a href="
Nie było co p...
12 lat temu
Nie było co prawda opisu owego ooisnbka. Widzę go jednak oczyma wyobraźni. Ma biały kombinezon sportowy, biały kask. Wokf3ł niego roztacza się pewna aura niedopowiedzenia bo np. niektf3rzy mf3wią, że w portfelu ma zdjęcie swojego … portfela, my jednak wiemy, że nazywa się STIGowski.
Madafaka
12 lat temu
Nergal obraża uczucia religijne Polaków chrześcijan i to jest fakt. A telewizja publiczna już dawno nie jest publiczną! Jest tylko utrzymywana za publiczne pieniądze, reszta to śmietanka polityczna i finansowa, nad którą nikt już nie sprawuje faktycznej kontroli.
gość
12 lat temu
ja tez wole byc zacofana
gość
12 lat temu
Powinni go od razu wywalić! Nie lubię go, bo nikogo nie szanuje, nikogo nie kocha, jest obrzydliwy i zakłamany.
gość
12 lat temu
jak narazie to tylko w koło msze katolickie w tv, a gdzie równouprawnienie??
...
Następna strona