Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie chcę być TUBĄ JEDNEJ PARTII jak Wojewódzki!"

674
Podziel się

Szymon ostro krytykuje swojego "kolegę". "Katastrofa w Smoleńsku nie jest tematem do parodii".

"Nie chcę być TUBĄ JEDNEJ PARTII jak Wojewódzki!"
bDfhWBTp

Między Kubą Wojewódzkim a Szymonem Majewskim nie było nigdy otwartego konfliktu. Czasem niewinnie dogryzali sobie na antenie, trudno było mówić jednak o wrogości czy celowym oczernianiu. Można domyślać się, że TVN starał się dbać o to, aby jego czołowe gwiazdy żyły ze sobą w zgodzie, przynajmniej oficjalnie.

Teraz wiele wskazuje na to, że sprawy mogą ulec zmianie. Szymon Majewski, którego stacja zdegradowała za udział w reklamie z rekordowym honorarium postanowił wypowiedzieć się na temat politycznych poczynań swojego kolegi. Showman dość jasno nakreślił różnice między sobą a Wojewódzkim, oczywiście na swoją korzyść.

bDfhWBTr

- Nie popieram publicznie żadnej partii, bo moim zdaniem dla satyryka oznacza to śmierć - mówi w rozmowie z Newsweekiem. Dziwię się Kubie Wojewódzkiemu, który jasno deklaruje swoje poglądy, bo wtedy program zaczyna być tubą propagandową jednej z partii. Myśmy trzy razy sparodiowali Lecha Kaczyńskiego i aż kilkanaście w poprzednim roku Bronisława Komorowskiego.

- Gdzie jest granica, której komikowi przekroczyć nie wolno?

- Kiedy porównuję siebie do tych, którzy ostro wymiatają, takich jak na przykład Kuba Wojewódzki, który z przekraczania granic i ciągłego łamania barier uczynił wręcz filozofię, myślę, że można mnie włożyć do szufladki z napisem "konserwatywny". Dla mnie tam, gdzie zaczyna się czyjaś śmierć, kończy się humor, dlatego katastrofa w Smoleńsku nie jest tematem do parodii.

Majewski nawiązuje oczywiście do piosenki "Po trupach do celu", którą Wojewódzki wraz z Figurskim wykonali na antenie Eski Rock. Szymon ostro go wtedy skrytykował. Zobacz: Majewski krytykuje Wojewódzkiego!

bDfhWBTx

Jak myślicie, kiedy można spodziewać się odpowiedzi Kuby?

bDfhWBTS
KOMENTARZE
(674)
gość
9 lat temu
a niby dlaczego nie mógłby powiedziec niczego mądrego ? Bo co ? Bo prowadzi program w którym parodiuje i wygłupia sie z większośc rzeczy ? Dlatego że ma dystans do siebie i do świata ? Dlatego że taka ograniczona osoba jak ty potrafi patrzec na niego tylko przez pryzmat zwodu jaki wykonuje i nie przyjdzie jej do tej małej pustej główki że on tylko kreuje swoją telewizyjna postać a przychodząc do domu jest "normalnym" człowiekiem ?!
gość
9 lat temu
Majewski jest już do niczego,jego programy są wtórne,płytkie,to taki ''żart'' w najsłabszym stylu.Oby jego dni w tv były policzone. A Wojewódzki jest g***i,po prostu g***i.Idealnie to obrazują audcyje z Figurskim-tego nie da się słuchać,to wszystko śmieszy tylko panów ''redaktorów''. Straszny mamy poziom rozrywki w Polsce.
gość
9 lat temu
a ty idz spać i nie zazdrośc innym kasy i sukcesu, to że ty nic nie osiągnelaś to nie znaczy że inni tez mają klepać nędzę.
bDfhWBTT
gość
9 lat temu
Sympatyczny facet z tego Majewskiego, szkoda tylko, że kompletnie nieśmieszny
gość
9 lat temu
Dwa sługasy i dupolizy Tusk Vision Network. Współcześni niewolnicy korporacji,szczury w białych krawatach. Dla kasy sprzedaliby własną matkę,brzydzę się takimi ludźmi.
Najnowsze komentarze (674)
gość
8 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
żal mi ich
gość
9 lat temu
SZYMON M. MA RACJE...
gość
9 lat temu
No błagam! Jak zdegradowali Majewskiego?? Przeciez dostał NOWY PROGRAM!!!
gość
9 lat temu
a pokurcz meski -wojewódzki jest wprost swirowaty
gość
9 lat temu
O zgrozo, co za język
gość
9 lat temu
No lepiej być tubą tego, co płaci miliony. Partie raczej nie płacą. uważam, że raczej utożsamiamy się jedną partią
gość45
9 lat temu
Szymonie -od dzisiaj nie znoszę cię.
bDfhWBTL
gość
9 lat temu
Z dwóch tvnowskich pleciug przynajmniej Majewski ma klasę, by nazywać rzeczy po imieniu a pedofilnego pseudoliberalnego wieprza przy korycie-obleśną, żerującą na uczuciach innych-świnią,. Szacun, Panie Majewski, za słowa o śmierci i nie robieniu sobie z tego żartów-ktokolwiek by nie umarł :)
gość
9 lat temu
wojewódzki to bez wątpienia bezczelny chudy ped... ale majewskiego bym jeszcze nie chował do wora, może się obudził dopiero, zobaczymy co dalej pokaże...
Elenaa
9 lat temu
ja wole Wojewódzkiego niż Majewskiego
gość
9 lat temu
Wojewódzki dla kasy zrobi wszystko, zresztą jak wiekszość z nas jak by mu ojciec z Torunia Ferrari kupił to pewnie l***ę by miał zrobioną
gość
9 lat temu
solidność Polskiego systemu bankowego gwarantuje "i****a szoł"
gość
9 lat temu
nie mozna - Majewski jest inteligentny, wiec z nim Powiatowy nie zadrze - on sie boi takich ludzi!
...
Następna strona
bDfhWBUn