Trwa ładowanie...
Przejdź na

Oko Łapickiemu podbił... pies!

217
Podziel się:

"Jest dosyć wściekły, bestia taka" - opisuje aktor.

Oko Łapickiemu podbił... pies!
bEEdahUB

Jak pisaliśmy tydzień temu, Andrzej Łapicki widziany był na spacerze w towarzystwie żony z niepokojąco wyglądającym opatrunkiem na głowie. Miał też krwiaka pod okiem. Ponoć charakteryzatorki serialu _**M jak miłość**_ długo pracowały nad tym, by ukryć pod makijażem podbite oko aktora i rozległe skaleczenie na czole.

_**Moje podbite oko to efekt zabawy z psem**_ - wyjaśnia Łapicki w rozmowie z Faktem. Otwierałem drzwi, pies z drugiej strony na nie naparł, one sprężynowały i dostałem zamkiem w oko. To wilczur, który wabi się Loluś. Jest dosyć wściekły, bestia taka, ale przy tym bardzo miły. On się tylko ucieszył, że pan wraca do domu, więc się rzucił na drzwi. Ja pchałem w jedną stronę, a on się rzucił w drugą. Pech straszny, ale co zrobić. Nie jest to nic poważnego. Panie charakteryzatorki tak mnie umalowały, że wyglądam lepiej niż przedtem. Nie mam na czole żadnych szwów, tylko wygląda to przykro. Ale w pracy mi nie przeszkadza.

Miejmy nadzieję, że to już koniec nieszczęśliwych wypadków sędziwego aktora.

bEEdahUD
bEEdahVe
KOMENTARZE
(217)
gość
10 lat temu
Dziwne, czyżby klamki w mieszkaniu Państwa Łapickich były na wysokości oczu?
gość
10 lat temu
szfagier, co za franca ^^
gość
10 lat temu
pewnie podgladal zonke w lazience przez dziurke a ta otworzyla drzwi i dziadek dostal klamka w oko
bEEdahVf
gość
10 lat temu
coś myśle że sprawką tych wypadków jest żonka...wygląda na psychopatke!
gość
10 lat temu
Ale jesteście brzydcy w tych komentarzach - tak jak byście mu zazdrścili starości - jak tak można - przecież wy też będziecie starzy ale aż się boję pomyśleć jakie wstrętne staruchy z was będą jeśli będąc młodym i takie komentarze dajecie ... a FE
Najnowsze komentarze (217)
gość
10 lat temu
przy tak młodej babie to ciężko będzie umrzeć ale starość ma piękną co tu mówić
gość
10 lat temu
zawsze tak tlumaczyla znajomym jak mnie chlop walnal.Biedny facet.
gość
10 lat temu
Staruszku, zmień dilera....ha,ha,ha. haluny.....?
gość
10 lat temu
Ale bieda ta Kamila ( ale za to wyrafinowana w każdym calu br....)
gość
10 lat temu
Jak się chłopie tłumaczysz a za dużo się tłumaczy to coś jest nie tak,, Proponuje aby opieka społeczna zaglądneła do tej pary lub sama rodzina łapickiego niech się zainteresuje,. Trzeba sprawdzić czy cos się tam złego nie dzieje.
gość
10 lat temu
niech nie zwala na biednego psa stary de ..bil
gość
10 lat temu
Ledwo mówi,ledwo chodzi...a co tu jeszcze mówić o ruuchaniu?
gość
10 lat temu
Oko Łapickiemu podbił pies... wałkiem do ciasta,albo chochlą do zupy. Ten pies,to będzie mu podbijał oczy do skutku,tzn. do czasu,aż nie przepisze całego majątku na małżonkę...hahaha.
bEEdahUX
gość
10 lat temu
Ta, to się teraz nazywa że pies Loluś się wita i skacze na drzwi.Żonka wie jak mąż ma kłamać żeby nie było że to ona.
gość
10 lat temu
Łapicki był wspaniałym aktorem,dlatego aby zachować pozytywny wizerunek w pamięci widzów, powinien godnie ze sceny zejść,a nie w skandalu.Ona -pozbawiona urody,do tego biedna ale z parciem na szkło. On z pełnym portfelem i "nazwiskiem".On jej obiecał ustawić w życiu w zamian za myzianie. Całość skandaliczna - dziadek z prawnuczką.
gość
10 lat temu
Jego rola w serialu Mjak miłośc to żenada.On juz lewdo mówi,nawet nie można zrozumieć jego wypowiedzi. Nie wniósł nic do filmu,chyba na siłę chcą mu dać zarobić, żeby "młoda żonka"miała na pampersy dla niego.Nikt nie jest naiwny,że wyszła za niego z miłości. Zapewne umowa - opieka dozgonna w zamian za majątek,nazwisko ,studia aktorskie i ewentualne role /jak zdąży jej załatwić/
gość
10 lat temu
Kobita mu p***d---- patelnią
gość
10 lat temu
on na każdym zdjęciu w niebieskim sweterku
gośćMaria
10 lat temu
Dziadku pora siedzieć w fotelu, bo następny będzie kotek,potem myszka a następnie nie wstaniesz z łóżka,Trzymaj się ,dobrze, że ma Ci kto zmienić pampersa.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEdahVQ
bEEdahVR
bEEdahVS
bEEdahVT
bEEdahVU
bEEdahVz