Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuszyńska: "Czekam na przełom w medycynie"

332
Podziel się:

"Zdaję sobie sprawę, że to, co przeżyłam, jest jakims atutem."

Kuszyńska: "Czekam na przełom w medycynie"
bESQpsjp

W ciągu minionych miesięcy życie Moniki Kuszyńskiej wywróciło się do góry nogami. Piosenkarka sparaliżowana po wypadku, do którego doszło w maju 2006 roku z winy prowadzącego samochód lidera Varius Manx, Roberta Jansona, wróciła na scenę, zaręczyła się z byłym muzykiem zespołu, a w czasie wakacji wzięła z nim ślub.

Po latach załamania Kuszyńska odzyskała radość życia, chociaż nie ukrywa, że bacznie obserwuje rozwój medycyny w przypadkach pacjentów w podobnej sytuacji.

Medycyna i nasze ciało są niezbadane, cuda istnieją - mówi w rozmowie z Faktem. Czekam na przełom w medycynie, który w każdej chwili może się przydarzyć. Ale nie bezczynnie, bo samo czekanie byłoby najgorsze. Ogarnęłam już swoją sytuację na wózku i podjęłam kolejne wyzwania. Skoro tak mój los się potoczył, a ja nadal kocham śpiewać, mam głos, to dlaczego mam z tego rezygnować? Oczywiście były pytania, czy ja sama potrafię siebie zaakceptować. Do końca nigdy się to nie udaje, ale nadzieje, że wstanę, są zawsze.

bESQpsjr

Chcę spełniać swoje zadania w stu procentach. Przygotowuję się dużo bardziej do koncertów, jestem bardziej świadoma jako człowiek i jako artysta też. I nie wykorzystuję swojej sytuacji, by bardziej poruszyć publiczność. Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że to, co przeżyłam, jest jakimś atutem. Umiem opowiadać o swoich doświadczeniach, a ludzie widzą, że to jest autentyczne.

Myślicie, że uda jej się wkrócić na scenę?

bESQpsjS
KOMENTARZE
(332)
hell yeah
10 lat temu
Monika dasz sobię radę, trzymaj się dziewczyno !
gość
10 lat temu
powodzenia i szczescia!
gość
10 lat temu
na litość to doda bierze. Piękna kobieta głos również
bESQpsjT
Terminus
10 lat temu
Dawaj, dawaj dziewczyno! Ciało to tylko opakowanie duszy. Dasz radę!
gość
10 lat temu
Biedna, ale niech się trzyma:)
Najnowsze komentarze (332)
gość
9 lat temu
Powodzenia...
gość
9 lat temu
POWODZENIA ZDROWIA! MASZ PRZEPIEKNY GLOS!
Aga
10 lat temu
Jestem z Panią całą duszą,sercem i czekam aż ktoś wynajdzie ten lek na paraliż.Kocham Panią i życzę dużo zdrowia i szczęścia.Love jestem pani fanką a ponadto jest pani piękną sexy kobietą.Miłą sympatyczną i z poczuciem humoru trzymam kciuki!Ładnie pani śpiewa:)
gość
10 lat temu
Jaaasne.... ta miłość nigdy cie nie zdradzi....
gość
10 lat temu
Monisiu Twojego głosu nam brak :))) powodzenia !!!
gość
10 lat temu
Powodzenia!
gość
10 lat temu
jest piekna mimo ze jest kaleka.....zycze jej aby cud medycyny sie zdazyl...
gość
10 lat temu
Facet na ulicu spotkał dziewczyne na wózku a ona zaproponowała mu seks. Chłop wziął ja powiesił ją za kołnierz na płocie, przeleciał i zdjął, nagle patrzą, a idzie jej mąż: -Dziękuję. -Za co? Że przeleciałem ci żonę? -Nie, że zdjąłeś ją z płotu.
bESQpsjL
gość
10 lat temu
powodzenia Moniko!!!!!!
gość
10 lat temu
wróć! życzę Ci tego. Aczkolwiek w chwilach najwiekszych sukcesów nie była tak naturalna i skromna, raczej pewna swojej urody talent i sukcesu;jednak zyczę z całego serca powodzenia!
gość
10 lat temu
Powodzenia pani Moniko :* trzymam za panią kciuki.
gość
10 lat temu
Myślicie, że uda jej się wkrócić na scenę? na scenę Ona dawno już wróciła tylko jakoś mało chętnych do pisania, czytania, słuchania o kimś na wózku inwalidzkim. A moim zdaniem ona tylko tak mówi pod publikę jak wy byścię się czuli w takiej sytuacji ?? bo ja bym powiedzila "ty ***** jansonie"
gość
10 lat temu
Piękna!!!
gość
10 lat temu
trzymam kciuki, super babka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESQpskE
bESQpskF
bESQpskG
bESQpskH
bESQpskI
bESQpskn