Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kaczyńska remontuje mieszkanie rodziców

438
Podziel się:

W którym nikt nie mieszka. "Nigdy nie zostanie sprzedane, ani wynajęte."

Kaczyńska remontuje mieszkanie rodziców
bETfPScB

Marta Kaczyńska nie zamierza przeprowadzać się do sopockiego mieszkania, które odziedziczyła po tragicznie zmarłych rodzicach, ani też go wynajmować. Jednak uznała, że dobrze zrobi mu kilka gruntownych poprawek.

Marylka chciała tam zrobić remont, ale niestety nie zdążyła - wyjaśnia w rozmowie z Faktem przyjaciółka zmarłej Marii Kaczyńskiej. Od lat nikt tam nie mieszkał, a nie działa ogrzewanie, rury zimą mogą zamarznąć. Okna są bardzo nieszczelne i zostaną wymienione. Nie można pozwolić by mieszkanie nadal niszczało. Dlatego postanowiła to zrobić Marta. Na pewno mieszkanie nigdy nie zostanie sprzedane, ani wynajęte. Tak zdecydowała Marta.

Obecnie trwa wynoszenie z mieszkania mebli i rzeczy osobistych nieżyjącej pary prezydenckiej. Jest wśród nich wiele cennych dla Marty pamiątek, wszystkiego dogląda więc osobiście.

bETfPScD
bETfPSde
KOMENTARZE
(438)
gość
10 lat temu
nigdy nie mow nigdy!
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze robi
gość
10 lat temu
żal du.. ściska? miej żal do tych którzy takie odszkodowania ustalili lata temu, kwaśniewski, wałęsa i komorowski też byli/są na taka kasę ubezpieczeni, kaczyńskiemu kontynuowano ubezpieczenie po kwachu, może zazdrościsz marcie, że to ubezpieczenie się zrealizowało? wredny, zazdrosny szczurze
bETfPSdf
gość
10 lat temu
to była świetna, zgrana parka... czemu publiczna emitowała wywiady i dokumenty z nimi w roli głównej dopiero po ich śmierci, czemu te materiały zalegały archiwum? ja wcześniej nie miałem pojęcia, że to tacy fajni ludzie..
matkadyrektor...
10 lat temu
i co się nakręcasz, leszczu ?
Najnowsze komentarze (438)
gość
10 lat temu
f
gość
10 lat temu
Jarosław Kaczyński to mądry, prawy człowiek i wielki patriota. Niestety zarówno on jak i cała jego rodzina padli ofiarą nagonki mediów i części społeczeństwa podatnej na manipulację. Postkomuniści i środowiska korupcjogenne nie spoczną dopóki Go nie zniszczą.
jb
10 lat temu
Piszący takie głupoty o córce zmarłego Prezydenta chyba nie mają ani sumienia,ani rozumu.Niech nie zapominą o tym,że maja swoich rodziców i nigdy nie wiadomo co ich w życiu może spotkać .Trochę wrażliwości i pokory Wam nie zaszkodzi.
gość
10 lat temu
A uważasz że robienie z mieszkania kaplicy jest dobre ????
gość
10 lat temu
Pielęgnowanie w sobie żalu czy żałoby jeszcze nigdy nikomu na zdrowie nie wyszło . A już pisanie o tym przed wyborami i życie Smoleńskiem to duża przesada . Zmarłym trzeba dać spokój .
gość
10 lat temu
No i co z tego że remontuje,bardzo dobrze robi to jest jaj sprawa.kazdy ma prawo do swego prywatnego życia.
gość
10 lat temu
po prostu nie musi wynajmować, ba ma za co sama je utrzymać . Jest przecież nieprzyzwoicie bogata. A to mieszkanie to zabezpieczenie przyszłości jej dzieci. Bo w życiu - jak to już ktoś napisał - nigdy nie mów nigdy.
gość
10 lat temu
bETfPScX
gość
10 lat temu
MY!!!!!!!!!! Niestety!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Po co o niej piszecie!!!! Obłowiła się na śmierci rodziców i jeszcze się lansuje z tym swoim,pożal się Boże "mężem".
gość
10 lat temu
Nie mogę się pogodzić ze Panstwo Prezydentowie już nie żyją tacy dobrzy ludzie i Polacy.
gość
10 lat temu
Ja też
gość
10 lat temu
ciekawe czy kiedyś napiszecie np."Tuskówna robi to czy tam to
gość
10 lat temu
koniec juz z tym Smoleńskiem
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETfPSdQ
bETfPSdR
bETfPSdS
bETfPSdT
bETfPSdU
bETfPSdz