Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zientarski ma nową dziewczynę!

616
Podziel się

Pozbierał się już po rozwodzie?

Zientarski ma nową dziewczynę!
bDJQPQWJ

W maju 2010 roku w atmosferze skandalu zakończyło się małżeństwo Macieja i Beaty Zientarskich. Była żona dziennikarza utrzymywała w wywiadzie udzielonym w programie Uwaga, że po wypadku, do jakiego doprowadził jej ówczesny mąż, stał się on pionkiem w grze swoich rodziców. Oskarżała, że odcinają go oni od świata i nie dbają o jego rehabilitację.

Ojciec Zientarskiego odbił piłeczkę i stwierdził, że małżeństwo było toksyczne, a małżonkowie zwracali się do siebie jedynie używając inwektyw. Do tej pory nie wiadomo, kto miał rację. Pewnie jak zwykle w takich publicznych rodzinnych wojnach, nikt. Przypomnijmy: Żona do Zientarskiego: "JESTEŚ KUKŁĄ!"

Od tamtego czasu Maciej był sam. Z początkiem września ten stan rzeczy uległ zmianie. Zientarski pochwalił się na Facebooku, że jest w nowym związku, z niejaką Magdą Nowakowską, pracownicą jednego z wydawnictw naukowych.

bDJQPQWL

Przypomnijmy, że Zientarski czeka obecnie na rozprawę, której termin sąd wyznaczył na 24 listopada. Nie wiadomo jednak, czy tym razem dojdzie do rozpoczęcia procesu. Można przypuszczać, że zostanie odroczony, tak jak ostatnio.

Jak sądzicie, czy odpowie kiedyś przed sądem za ten tragiczny wypadek?

bDJQPQXm
KOMENTARZE
(616)
mechanikYO72
4 lata temu
Wyszukałam niezla stronę z prawojazdami online clubcard.com.pl , po co się meczyc z prawajazdy to bardzo fajnie się sprawdza.
Gość
5 lata temu
PAN ZIWNTARSKI ZOSTAL UKARANY DO ZYWOTNIO
gość
8 lat temu
pozostał mu wygląd idioty
bDJQPQXn
gość
9 lat temu
Jak zabił człowieka to chyba jest mordercą i powinien siedzieć w wiezieniu?
dani
9 lat temu
ojciec ma układy, więc na dzień dzisiejszy- NA PEWNO NIE ODPOWIE ZA WYPADEK
gość
9 lat temu
jesili jest w stanie zyci w nowym zwiazku to znaczy nic mu nie jest to niech odpowada za to co zrobil
gość
9 lat temu
o tak skazany zostanie jak Otylia,napewno
gość
9 lat temu
Obaj dziennikarze lubili szybką brawurową jazdę testowali szybki samochód to była ich obu decyzja i wina ale 1 miał pecha i zginąl jak siadał do wozu to zdawał sobie sprawę jak to się może skończyć ale lubili RYZYKO!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
Nigdy go nie lubiłam,żal mi tej jego żony,ale niech się cieszy,ze jest wolna,nie musi się użerać z tym typem!Jesli faktycznie rodzice wchrzaniali się w ich życie to będa to robić w kolejnym związku syna,nie ma rady na wścibskich,wrednych teściów
t2
9 lat temu
Do wiezienia palancie i zabojco! Nikt ci nie da spokoju za to co zrobiles morderco. Masz byc skazany, Twoje zycie to cela!
gość
9 lat temu
Ludzie którzy otarli się o śmierć najczęściej zmieniają swoje życie on też zaczął od wymiany żony
gość
9 lat temu
na każdym zdjęciu wygląda jak by był nafaszerowany prochami....
gość
9 lat temu
dlatego jest ubezwlasnowolniony.... zeby uniknac kary...
bDJQPQXf
gość
9 lat temu
Nie wiadomo co znim jest.Może być,że obrońcy każą mu udawać takiego. A swoją drogą szkoda człowieka.Musi żyć ze świadomością,że zabił.Nie każdy sobie z tym radzi.Przecież nie chciał tego.
...
Następna strona
bDJQPQXH