Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nowa terenówka Kaczyńskiej! ROBI WRAŻENIE?

2204
Podziel się

Z BMW za 250 tysięcy przesiadła się do Audi za 300.

Nowa terenówka Kaczyńskiej! ROBI WRAŻENIE?
bEiQrngB

Marta Kaczyńska i Marcin Dubieniecki ostro weszli w samochody. Niedoszły polityk zbiera mandaty swoim nowym porsche, Marta w maju kupiła sobie BMW X5 za około 250 tysięcy złotych. Nie minęło pół roku i już zdążyłą je wymienić na droższe auto.

Nasz czytelnik spotkał Kaczyńską, gdy odbierała swoją młodszą córkę, Martynę, z przedszkola. Mama podjechała po nią nowym Audi Q7, wartym około 300 tysięcy złotych. Dodatkowo na ramieniu miała torebkę Burberry za 3,2 tysiąca.

Podoba Wam się styl Marty? Z pewnością trudno nazwać go skromnym, ale jest jednak dość wyważony. No, może nie licząc wielkiego samochodu.

bEiQrngD
bEiQrngJ
bEiQrngK
bEiQrnhe
KOMENTARZE
(2204)
gość
10 lat temu
stac ja to niech jezdzi
gość
10 lat temu
z takimi pieniedzmi to kazdy i****a mialby taki samochod
gość
10 lat temu
no i dobrze, po to produkuje się takie bryki, żeby ludzie których na to stać mogli je nabyć, ale jak widzę biedniejsi zawsze będą to komentować...
bEiQrnhf
gość
10 lat temu
no i co was to obchodzi? dostała kasę z odszkodowania to sobie kupuje, wy byście sprawili sobie malucha? wierzcie mi, że na bank wolałaby za tą kasę powrotu rodziców do świata żywych... A to ubezpieczenie było kontynuacją ubezpieczenia po Kwaśniewskim, Komorowski i Wałęsa też są/byli ubezpieczeni na taką kwotę, tyle że mieli takie szczęście, że nie trzeba było go realizować...
gość
10 lat temu
pudel zazdrość to jeden z głównych grzechów ludzkości:P lepiej napisz o tym, że Tusk lata samolocikiem rządowym do domu za nasze pieniądze.
Najnowsze komentarze (2204)
gość
9 lat temu
Ale pudlu jesteś przegłupi ;D to nie terenówka tylko SUV.Też mam takie. Biedny nie zrozumie bogatego nigdy i zawsze będzie zazdrościł. A co do Marty popieram ją w tym co robi i w tym co mówi i ogromnie jej współczuję straty rodziców. To ile ma pieniędzy i skąd nie powinno NIKOGO obchodzić!!!!!!!
gość
9 lat temu
Święte słowa, popieram w 100%.
gość
10 lat temu
nie ma jej co zazdroscic. dosyc przezyla... jej pieniadze i jej sprawa co za nie kupuje
gość
10 lat temu
typowa wieśniaczka,co ona będzie tym SUVem jeździć po lesie ? Po co komu w mieście taki czołg?!
gość
10 lat temu
audi q7 czy bmw x5 nie sa a utami terenowymi tylko to klasa SUV!!!!! auto terenowe to mozna napisac o mercedesie klasy G anny muchy akurat dzis widzialem kurde piekna maszyna tylko ten kolor bieli nie pasuje do tego auta
gość
10 lat temu
jakie to ma znaczenie jaka ona ma torebke?? ma taka jak jej sie podoba i na jaka ją stac... podobnie z samochodem.
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
bEiQrngX
gość
10 lat temu
PO - efekty rządów Dług publiczny - wzrost o 251 mld zł [527 mld zł (XII 2007) i 778 (III 2011)]. Jeżeli dodamy do tego pięć ostatnich miesięcy oraz sztuczki rachunkowe niezgodne z ESA 95 (ponad 30 mld zł), to okazuje się, że rząd PO zadłużył następne pokolenia Polaków na ponad 300 mld zł. Same odsetki od tego dodatkowego zadłużenia będą kosztowały ponad 15 mld zł rocznie. Bezrobocie - wzrost o 144 tys. osób [1.719 tys. (XI 2007) i 1.863 tys. (VII 2011)]. Zmiany sytuacji finansowej gospodarstw domowego w ostatnich 12 miesiącach - pogorszenie wskaźnika o 11,9 punktów procentowych [minus 10,9% (XII 2007) i minus 22,8% (VIII 2011)]. Ocena sytuacji gospodarczej kraju przez gospodarstwa domowe - pogorszenie wskaźnika o 24,7 punktów procentowych [minus 17,7% (XII 2007) i minus 42,4% (VIII 2011)]. Zmiany prawne: Ustawa stoczniowa (likwidacja przemysłu stoczniowego w Polsce, z rozdaniem pieniędzy kolegom z PO). Prawo geologiczne (częściowa utrata kontroli państwa nad eksploatacją zasobów naturalnych, możliwość dewastacji środowiska naturalnego). Prawo atomowe (próba wprowadzenia za ponad 110 mld zł najdroższej i najbardziej obciążającej środowisko naturalne energetyki jądrowej, z jednoczesnym ograniczeniem odpowiedzialności EJ za ewentualne katastrofy). Ustawa o nasiennictwie (próba wprowadzenia GMO). witam wszystkich zomowcow milicjantow, ubekow, sbekow, panow z wsi oraz ormowcow - jednym slowem platformeobywatelska. Czy juz jestescie wystarczajaco zmobilizowani przed wyborami?
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
...
Następna strona
bEiQrnhz