Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak: "Nigdy mnie nie ciągnęło do show biznesu"

175
Podziel się:

Liczy, że ludzie mają słabą pamięć?

Maserak: "Nigdy mnie nie ciągnęło do show biznesu"
bECYiJDV

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby polski show biznes, gdyby nie było programów typu _**Taniec z gwiazdami**_ czy _**Mam talent**_? Otóż na pewno branża byłaby uboższa o wiele osobowości i prawdziwych artystów. W ciągu kilku lat takie formaty stały się nie tylko miejscem do promowania już istniejących celebrytów, ale przede wszystkim zaczęły produkować nowych.

Należy do nich Rafał Maserak, który zaczynał swoją przygodę na parkiecie TVN-u. Teraz twierdzi jednak, że... "nigdy nie ciągnęło go do show biznesu". Aż trudno uwierzyć, że mówi to ten sam człowiek, który jeszcze kilka lat temu błagał swoją ówczesną kochankę, Małgorzatę Foremniak, żeby zabrała go ze sobą na plan reklamówki magazynu...

_**Mnie nigdy tak naprawdę nie ciągnęło do show biznesu**_ - deklaruje teraz dość nieoczekiwanie tancerz w tygodniku Gwiazdy. Zawsze starałem się robić to, co wychodzi mi najlepiej. Nigdy nie zastanawiałem się, czy chcę zostać aktorem. Zresztą nie miałem nawet takiej okazji, bo nie dostałem żadnej propozycji.

bECYiJDX

Zabawne, bo nikt go o to nawet nie pytał. Najwyraźniej aktorstwo musiało jednak chodzić mu po głowie.

bECYiJEy
KOMENTARZE
(175)
gość
10 lat temu
dobrze tańczy ale debilowaty jest.
gość
10 lat temu
nie cierpię go
gość
10 lat temu
oooo szit .... teraz mówię na 100% czuję jak mi się mózg kurczy, MUSZĘ TO WYŁĄCZYĆ >.. mam 1000 myśli na sekundę Kim są ci ludzie? Czym my się interesujemy? Co to jest za karuzela różowego debilizmu,,,, ja wysiadam rzygać mi się chce. Przewijam szybko stronę w dół ... same gęby, nie znam tych ludzi, bredą, krzywia się, skaczą ..... chcą być w centrum a to JA jestemw centrum nie oni ..... Koniec pudelków , koniec pomponików, tvn-u koniec ..... kończę wypowiedź zwoje mi się prostują :((((((((((((((((((((((((((((((((
bECYiJEz
gość
10 lat temu
ta jasne ^^
gość
10 lat temu
hołota zza płota, zalęgli się jak szczury. Tak to jest jak jeden szczur wlezie przez dziurę w płocie to zaraz jest i jego mama, siostra, brat, i ciotki dwie. A mądrzy ludzie ustąpili jak to w przysłowiu mówią "głupiemu się ustępuje" - dlatego tak to wygląda.
Najnowsze komentarze (175)
passdigit
8 lat temu
UP@ Masarak to ż*d (z małej, bo to mało znacząca nacja), i to patentowany. Nie lubię go, bo jest g***i i stać go na logopedę, a i tak nie pójdzie g****a p***a, bo żal hajs mu ściska. Woli kupować zdechłe kwiaty swoim kochankom, które zresztą (jako piękne polskie kobiety) są przez niego wykorzystywane. Ponadto wiele osób z mojego towarzystwa uważa, że Maserak jest pedałem i pedofilem (nie przypadkiem w dansigu łif de starsie znalazł się D. Kwiatkowski, który za kulisami zapewne zabawia ww. turkomongoła). Dziękuję, dobranoc. P.S. Oprócz Masraka, w programie zatrudniono wielu innych obcokradców naszego kraju, z którymi zapewne Masrak również jest w kontakcie fizyczno-seksualnym. Proszę o zmianę nazwy programu na polską, Wy sprzedajne pajace.
gość
10 lat temu
on ma takie mega parcie na szkło ze aż mnie to okropnie WKURZA !
gość
10 lat temu
nigdy czytaj zawsze , pamiętam jakiego strzelił fucha jak go nie wzięli do TzG
gość
10 lat temu
skąd oni wzięli tego dziadka
gość
10 lat temu
Biedactwo
gość
10 lat temu
ponoc ma czesto katar kolumbijski:-)hehe
gość
10 lat temu
jest bardzo wkurzający nie lubie go i te jego głupie miny...
gość
10 lat temu
na gębę maseraka nie mogę patrzeć
bECYiJEr
gość
10 lat temu
Maserak jest tak denny , że bardziej być nie może
gość
10 lat temu
Heh..................p*******y hipokryta! Nie no wogóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóle się nie pchał do szołbiznesu,ależ skąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąd - przecież z niego taki talent samorodek , że wręcz od urodzenia skazany był na rozgłos.ŻENUJĄCE! Skromniaczek się znalazł.
gość
10 lat temu
Masernak pogon tego mągoła
gość
10 lat temu
a jego romans z Foremniak, to tylko czysta niczym nie inspirowana miłość? W takie bzdury już chyba dzisiaj nikt nie wierzy. Dlaczego ci celebryci tak się boją prawdy - mają coś na sumieniu? a może coś im bardzo znów w życiu nie wyszło?
Onaaaa;)))
10 lat temu
Taaa moze i nie myslam o sławie ale jak juz zaczal byc sławny szajba mu jeb****. Wiem bo go znam;]
gość
10 lat temu
a może ciągnęło tego prostaka do szkoły, co za obleśny tempak
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECYiJFk
bECYiJFl
bECYiJFm
bECYiJFn
bECYiJFo
bECYiJET