Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maserak: "Nigdy mnie nie ciągnęło do show biznesu"

175
Podziel się

Liczy, że ludzie mają słabą pamięć?

Maserak: "Nigdy mnie nie ciągnęło do show biznesu"
bDIvMtGZ

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby polski show biznes, gdyby nie było programów typu _**Taniec z gwiazdami**_ czy _**Mam talent**_? Otóż na pewno branża byłaby uboższa o wiele osobowości i prawdziwych artystów. W ciągu kilku lat takie formaty stały się nie tylko miejscem do promowania już istniejących celebrytów, ale przede wszystkim zaczęły produkować nowych.

Należy do nich Rafał Maserak, który zaczynał swoją przygodę na parkiecie TVN-u. Teraz twierdzi jednak, że... "nigdy nie ciągnęło go do show biznesu". Aż trudno uwierzyć, że mówi to ten sam człowiek, który jeszcze kilka lat temu błagał swoją ówczesną kochankę, Małgorzatę Foremniak, żeby zabrała go ze sobą na plan reklamówki magazynu...

_**Mnie nigdy tak naprawdę nie ciągnęło do show biznesu**_ - deklaruje teraz dość nieoczekiwanie tancerz w tygodniku Gwiazdy. Zawsze starałem się robić to, co wychodzi mi najlepiej. Nigdy nie zastanawiałem się, czy chcę zostać aktorem. Zresztą nie miałem nawet takiej okazji, bo nie dostałem żadnej propozycji.

bDIvMtHb

Zabawne, bo nikt go o to nawet nie pytał. Najwyraźniej aktorstwo musiało jednak chodzić mu po głowie.

bDIvMtHC
KOMENTARZE
(175)
passdigit
7 lat temu
UP@ Masarak to ż*d (z małej, bo to mało znacząca nacja), i to patentowany. Nie lubię go, bo jest g***i i stać go na logopedę, a i tak nie pójdzie g****a p***a, bo żal hajs mu ściska. Woli kupować zdechłe kwiaty swoim kochankom, które zresztą (jako piękne polskie kobiety) są przez niego wykorzystywane. Ponadto wiele osób z mojego towarzystwa uważa, że Maserak jest pedałem i pedofilem (nie przypadkiem w dansigu łif de starsie znalazł się D. Kwiatkowski, który za kulisami zapewne zabawia ww. turkomongoła). Dziękuję, dobranoc. P.S. Oprócz Masraka, w programie zatrudniono wielu innych obcokradców naszego kraju, z którymi zapewne Masrak również jest w kontakcie fizyczno-seksualnym. Proszę o zmianę nazwy programu na polską, Wy sprzedajne pajace.
gość
9 lat temu
on ma takie mega parcie na szkło ze aż mnie to okropnie WKURZA !
gość
9 lat temu
nigdy czytaj zawsze , pamiętam jakiego strzelił fucha jak go nie wzięli do TzG
bDIvMtHD
gość
9 lat temu
skąd oni wzięli tego dziadka
gość
9 lat temu
Biedactwo
gość
9 lat temu
ponoc ma czesto katar kolumbijski:-)hehe
gość
9 lat temu
jest bardzo wkurzający nie lubie go i te jego głupie miny...
gość
9 lat temu
na gębę maseraka nie mogę patrzeć
gość
9 lat temu
Maserak jest tak denny , że bardziej być nie może
gość
9 lat temu
Heh..................p*******y hipokryta! Nie no wogóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóle się nie pchał do szołbiznesu,ależ skąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąd - przecież z niego taki talent samorodek , że wręcz od urodzenia skazany był na rozgłos.ŻENUJĄCE! Skromniaczek się znalazł.
gość
9 lat temu
Masernak pogon tego mągoła
gość
9 lat temu
a jego romans z Foremniak, to tylko czysta niczym nie inspirowana miłość? W takie bzdury już chyba dzisiaj nikt nie wierzy. Dlaczego ci celebryci tak się boją prawdy - mają coś na sumieniu? a może coś im bardzo znów w życiu nie wyszło?
Onaaaa;)))
9 lat temu
Taaa moze i nie myslam o sławie ale jak juz zaczal byc sławny szajba mu jeb****. Wiem bo go znam;]
bDIvMtHv
gość
9 lat temu
a może ciągnęło tego prostaka do szkoły, co za obleśny tempak
...
Następna strona
bDIvMtHX