Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szpak też chce wyjechać z Polski!

1848
Podziel się

Jak Doda. "Zrobię wszystko, aby tak się właśnie stało."

Szpak też chce wyjechać z Polski!
bCYoravF

Czy rzeczywiście w Polsce nie da się już zrobić kariery, a gwiazdy mają szansę na rozwinięcie skrzydeł dopiero za granicą? Z takiego założenia wyszła niedawno Doda, która wybiera się za Ocean po tym, jak Polacy nie docenili jej ostatniej płyty. O wyprawie w nieznane marzy również Michał Szpak. Zapytany, gdzie siebie widzi za 20 lat odpowiada:

Mam nadzieję, że będę już poza granicami Polski – mówi w rozmowie z Agencją Forum. Wiem, że to trudne do zrealizowania, ale zrobię wszystko, aby tak się właśnie stało. Skoro część moich marzeń już się spełniła, to może z kolejnymi będzie podobnie?

Szpak uważa również, że jego koledzy z branży, w której chce wkrótce zaistnieć, nie mają szansy na karierę poza granicami Polski, gdyż ich głosy są "zbyt płytkie". Rozumiemy, że sam uważa się za nową jakość na rynku.

bCYoravH

Polscy artyści mają głosy, które nie są w stanie przebić się na inne rynki. Wszystko dlatego, że są zbyt płytkie – ocenia. Zagraniczni piosenkarze mają zupełnie inną barwę i tą wyjątkową siłę przesłania. Ich wykonania przepełnione są wielkimi emocjami. U nas niestety tego brakuje. To jest niefajne. Wierzę jednak, że wreszcie się to zmieni!

Jesteśmy zamknięci na nowości. Wielka szkoda, że nie chcemy upiększać naszego rynku muzycznego. W Polsce chcemy mieć konserwatywne gwiazdy, które będą stały tak, jak im się karze! A chyba nie o to w tym wszystkim chodzi!

Myślicie, że właśnie Szpak ma szansę to zmienić?

bCYorawi
KOMENTARZE
(1848)
gość
9 lat temu
Ale tolerancja w tej zacofanej polsce! Zenada
gość
9 lat temu
bye bye
gość
9 lat temu
Odwalcie sie od gejow. Nie wrzucajcie wszystkich w jedna szuflade
bCYorawj
gość
9 lat temu
To jest właśnie ta sławetna polska tolerancja, jak nikt nie patrzy to wyłażą z nas ksenofobiczne i homofobiczne potwory, na zewnątrz uśmiech a w sercach nienawiść.
gość
9 lat temu
A Ty niemyta dupo co potrafisz? Do burakow c***u
Najnowsze komentarze (1848)
gość
8 lat temu
Jeżeli będzie postępował tak jak dotychczas to nie zrobi kariery tym bardziej. W Ameryce najbardziej liczy się praca , a nie chodzenie od bankietu do bankietu i pokazywanie swojej ślicznej buźki. Powinien na początku skupić się na karierze w Polce. Dopiero potem snuć plany na przyszłość.
gość
9 lat temu
Niech se p***ł jedzie, jak dla mnie to żadna różnica. Tylko niech się za granicą nie przyznaję, że jest Polakiem, bo takiego wstydu nie zniosę. Ciekawe czego oczekuję ,, za granicą"? Zostanie Lordem Gagiem?
gość
9 lat temu
A szpaki to jak odlatują to tylko na zimę.
Patraaa
9 lat temu
Ty robisz wiochę,pisząc takie rzeczy tutaj.Po co przeklinasz? Żeby udowodnić jaki jesteś niesamowity? To nie Ciebie doceniają ludzie,tylko jego.Więc jeżeli ktoś tu ma spadać,to tylko ty.
Patraaa
9 lat temu
Nikt nie mówi,że Michał jest wielkim artystą.Do tego dąży i spełni swoje marzenie.A tacy jak ty,szarzy i nudni,powinni brać z niego przykład i otworzyć się czasami na ten nowy świat
Patraaa
9 lat temu
Według mnie Michał ma rację.Na jego miejscu też bym wyjechała z tego chorego kraju.Tutaj nie można być innym.Tutaj inny,znaczy gorszy.Facet z dłuższymi włosami i pomalowanymi paznokciami,od razu został skreślony i uznany za pedała.Szpak musi jeszcze popracować nad swoim warsztatem,ale widać,że jest ambitny i założę się z wami,że za kilka lub kilkanaście lat,będzie o nim głośno.
gość
9 lat temu
świetny pomysł, niech jeszcze wyjedzie Doda, Gosia Andrzejewicz i Mandaryna :)
gość
9 lat temu
tak jest Polska zacofana jest,zaściankowość,małomiasteczkowość,jedno wielkie zadupie świata. Polacy kochają szarzyznę, monotonię,nie lubią czy boją się nowości? Genek Loska najbardziej odpowiada większości,bo jest odzwierciedleniem ich samych. Inni z kolei z zazdrości i zawiści nie pokochają Michała Szpaka,nie próbują nawet poznać go bliżej,widzą tylko ciuchy które Michał zakłada na scenę. Tak proszę państwa nie może wam przejść przez rozum jak to jest,że taki młody człowiek z prowincji prze do przodu mimo braku waszej aprobaty. Michał jest w wieku mojego syna i kocham go jak syna,cieszę się z każdego choćby najmniejszego jego sukcesu. Dziwi mnie ,że wiele młodych osób nie chce brać przykładu z Michała , nie mówię tu o stylizacji lecz o jego odwadze ,wytrwałości ,ambicjach ,ogromnej sile woli w pracy nad sobą.
bCYorawb
gość
9 lat temu
Wielki 'artysta'. A do ksiazki a jak nie to do lopaty.A przy okazji wizyty u psychiatry konieczne.
gość
9 lat temu
Smieszy ten jego wyraz twarzy,te glupie miny,ten durnowaty smiech.On naprawde powinien sie leczyc.
gość
9 lat temu
Szpak powinien wyjechac do psychiatryka.
gość
9 lat temu
jak on moze w polsce zostac jak tu poddawany jest samym krytykom.pusci ludzie krytykuja,polska zreszta to jedna wieka wiocha !
gość
9 lat temu
SUPEK KOLES !
gość
9 lat temu
nie chce jechać bo nigdzie indziej go nie zaakceptuja FRAJER!!!
...
Następna strona
bCYorawD