Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agent Tomek zrezygnował z emerytury!

705
Podziel się

A dokładniej - zawiesił ją na czas pracy w Sejmie. Zarobi tam ponad 12 tysięcy miesięcznie.

Agent Tomek zrezygnował z emerytury!
bDfIGWVx

Tomasz Kaczmarek, znany szerzej jako dobry przyjaciel pewnej posłanki i pewnej jurorki, zacznie niedługo nowy rozdział w swojej karierze. 9 października został wybrany posłem na Sejm z listy Prawa i Sprawiedliwości. Były funkcjonariusz Centralnego Biura Antykorupcyjnego, lat 35 od roku jest już na ciepłej mundurowej emeryturze. W związku z tym faktem był mocno krytykowany - pobieranie wysokiego, policyjnego świadczenia oraz uposażenia poselskiego określane było nawet jako "niemoralne".

Kaczmarek postanowił unieść się honorem i zrezygnować z emerytury. Niestety, nie uniósł się do końca, bo tylko ją zawiesi, na czas pracy w Sejmie.

_**Zawiesiłem pobieranie emerytury na okres sprawowania mandatu posła**_ - powiedział w rozmowie z prawicowym portalem niezależna.pl.

bDfIGWVz

Dodajmy, że obecnie miesięczna pensja poselska wynosi ponad 12 tysięcy złotych: 9892 wynosi samo uposażenie, dodatkowo otrzymuje jeszcze 2373 złote diety. Emerytura Tomka to 4000 zł.

Pudelek czeka, aż byli przyjaciele z warszawskiej restauracji spotkają się razem w jakimś programie rozrywkowym. To by była dopiero zabawa.

bDfIGWWa
KOMENTARZE
(705)
gość
9 lat temu
preston czyta pudla :))
gość
9 lat temu
skandal żeby taki p... w sejmie był to w nagrodę za to co wyprawiał z ludźmi no ładnie..
gość
9 lat temu
fajnie z jego strony
bDfIGWWb
gość
9 lat temu
to co mówiła Henryka Krzywonos to prawda to jest dno
gość
9 lat temu
jak można takiego wybrać na posła?!
Najnowsze komentarze (705)
gość
6 lat temu
Wow
gość
6 lat temu
Kaci śliczne
gość
9 lat temu
to straszne ale zeby sie zabic to juz musialo byc ostro:(
gość
9 lat temu
Agent Tomek wykonczył swoja dziewczyne Wiolettę S. z którą był 12 lat, po próbie samobójczej leży nieprzytomna we Wrocławiu w Akademickim Szpitalu przy ul. Borowskiej. To jego następna ofiara.
gość
9 lat temu
ależ to brzydki facet,co one widziały w nim
gość
9 lat temu
jaki brzydki
gość
9 lat temu
g***i ludzie wybrali go na posla gbur i osiol
gość
9 lat temu
Emerytura 4000 zł dobre, bardzo dobre, czyli po 20 latach służby dostawał by większa emeryturę niż uposażenie. Pismaki pisać prawdę a nie śmieci wyssane ze środkowego palca między nogami
bDfIGWVT
gość
9 lat temu
ciekaw jestem na jakim byl stanowisku, bo po 15 latach przysluguje mu 40% ostatniej pensji miesiecznie... takie zarobki to poziom komendatna głównego allbo cos kolo tego...
gość
9 lat temu
super przystojny facet!!!
gość
9 lat temu
kasa ,bo one to byłe prostytutki i tyle ,on sam to mowił ,ze wystarczyło ze pokazał samochod i były jego
gość
9 lat temu
kim te kobiety sie tak zachwycaly???nie dopatruje sie w nim niczego absolutnie,co mogloby pociagnac ku sobie,nawet ta niby jego forsa nie zadzialalaby.Zwykly albo i nizej przecietnych facet.
gość
9 lat temu
niech się sam odstrzeli tą pukawką.Nie wiem czemu kojarzę go z sb-ckimi swiniami
czzeczen
9 lat temu
Pff... Zazdrośnicy pieprzeni. Jak tak wam z tym źle to zasuwać do służb mundurowych i będziecie miec podobną emeryturę w wieku 35 lat. No ale to Polska... Każdy jest psem ogrodnika.
...
Następna strona
bDfIGWWv