Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Weronika się ZAŁAMAŁA". Nie może pozwać agenta Tomka

2022
Podziel się

Dostał immunitet...

"Weronika się ZAŁAMAŁA". Nie może pozwać agenta Tomka
bDfiukcB

Plan Weroniki Marczuk był prosty: wizerunkowa rehabilitacja z pomocą producentów Tańca z gwiazdami i sądowa walka z byłym kolegą, agentem Tomkiem. To miało sprawić, że ludzie zapomną, że wyprowadzono ją z restauracji z torbą pełną pieniędzy. Niestety, sprawy skomplikowały się w chwili, gdy Państwowa Komisja Wyborcza podliczyła wyniki głosowania i okazało się, że Tomasz Kaczmarek, został wybrany na posła.

Weronika od dawna zapowiadała, że planuje policzyć się z nim przed sądem. Pojedynek na książki nie przyniósł bowiem zadowalającego rostrzygnięcia, a wręcz dodatkowo zagmatwał ich wzajemne relacje.

Weronika załamała się, ponieważ przez najbliższe 4 lata agent Tomek jako parlamentarzysta będzie nietykalny - mówi w rozmowie z tygodnikiem Rewia jej znajoma Marczuk. A ona przecież zamierzała pozwać go do sądu.

bDfiukcD

Naszym zdaniem Weronika powinna robić raczej wszystko, by ludzie zapomnieli, że miała cokolwiek wspólnego z Tomkiem. Pozywanie go raczej by w tym nie pomogło. Skoro był jej bliskim przyjacielem przez dwa lata, świadczy to o tym, że jego towarzystwo jej co najmniej nie przeszkadzało. A wszyscy wiemy, jak wyglądał...

bDfiukde
KOMENTARZE
(2022)
gość
9 lat temu
wal sie piz.do
gość
9 lat temu
Weronika i TVN --największa kompromitacja.Nic tu nie pomoże ,nawet wygrana w T Z G !!!!Łapownicy !!!!
gość
9 lat temu
z czego chce sie oczyszczac szachrajka i kobinatorka , z niejdnego pieca chceb jadla i wie jak sie ustawic a gdzie pracowala i jako kto to wstyd pisac o pani na pewna litere k.............
bDfiukdf
JAKA PARTIA T...
9 lat temu
gość
9 lat temu
nie dobrze sięrobi taki guwniarz juz na emeryturze i jeszcze agent Tomek zenada.i dziwota że w tym państwie nie ma kasy jak tacy młodzi wyzarci ida na emeryture co on siew zyciu narobił i ludzie jeszcze go wybrali bedziemy mieć to co chcemy.
Najnowsze komentarze (2022)
gość
9 lat temu
jak coś takiego powiedziała to taki z niej radca prawny jak z dziwki matka
gość
9 lat temu
Agent Tomek sam sobie wystawił wizytówkę...obles jeden...ale przynajmniej jest w szeregu równych sobie PIS-owców...zakłamanych, spiskujących, zakompleksionych pseudo posłów (osłów)...
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
Panie Tomaszu, potępialam Pana jak się tylko dało ale po dlugim zastanowieniu nie mogę uznac ze to Pan ponosi wine za akcje, która nie była sukcesem (umorzenie). jest Pan elementem corego systemu, no jako jednostka nie ma Panwplywu. Coż żyjemy w takiej rzeczywistosci. Nie zazdroszcze ale już nie potępiam!!
gość
9 lat temu
I tak ma szczęście ta babka ,że dalej nie siedzi za to co zrobiła! "zwykły" człowiek juz dawno by za to gnił w więzieniu. Oby jeszcze dostała za swoje.
gość
9 lat temu
uwielbiam ją
gość
9 lat temu
dlaczego posła nie można pozwać???Dlaczego posłowie sa nietykalni ???
gość
9 lat temu
) tu nasuwa się pytanie : kto głosował na tego człowieka?
bDfiukcX
gość
9 lat temu
pazura moze grac nikosia. nie musi grac wystarczy ze jest soba!!!!!!
gość
9 lat temu
ten oszust juz nikomu nic nie pokaze.Tak przygotował akcje ze babe uniewinnili.niedrozwoj z mentalem prostytuty.
gość
9 lat temu
nawet okreslenie "aktorzyna" jest komplementem dla tego niedorozwoja!!!wstyd bratu przynosi m******a!
gość
9 lat temu
gość
9 lat temu
ale jaja brechtam sie do tej pory...
gość
9 lat temu
A to ciekawe, ze Pazurze jeszcze nikt sie to tylka nie dobral i starych czasow z nocnych knajp wybrzeza, nie wywlokl na swiatlo dzienne?
...
Następna strona
bDfiukdz