Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVN stracił w zamieszkach DWA MILIONY!

916
Podziel się:

Tyle kosztował spalony wóz transmisyjny i... auto TVN Meteo.

TVN stracił w zamieszkach DWA MILIONY!

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości bez wątpienia przejdą do historii. Szkoda jednak, że zapamiętamy je raczej negatywnie. W piątek w Warszawie ruszył Marsz Niepodległości, zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską, Odrodzenie Narodowo-Patriotyczne oraz . Jego "zablokowanie" wyznaczyła sobie jako punkt honoru manifestacja "Kolorowa Niepodległa", firmowana przez Porozumienie 11 Listopada, skupiające wokół siebie szeroko pojmowane środowiska lewicowe. Co działo się później wszyscy dobrze wiemy - główne ulice stolicy stały się areną walk, w których poszkodowanych zostało kilkaset osób.

Szukanie odpowiedzialnych za te wydarzenia oraz spory, kto tak naprawdę wywołał zamieszki nadal trwają. Pewne jest, że doszło do wielu aktów przemocy. Najbardziej ucierpieli policjanci i dziennikarze. Uszkodzono wozy transmisyjne Polskiego Radia, Superstacji, Polsat News i TVN-u. Ostatnia stacja, której sprzęt został doszczętnie zniszczony przez spalenie, szacuje swoje łączne straty na około 2 miliony złotych - zdewastowano również auto TVN Meteo. Superstacja straciła ok. 10 tysięcy złotych, pozostali nadawcy nie podali jeszcze żadnych kwot.

Policja również poniosła spore straty. Wstępnie wyceniono je na 250 tysięcy złotych - zniszczonych zostało 14 radiowozów, a także umundurowanie i sprzęt funkcjonariuszy, a także, między innymi, radiostację i kamerę cyfrową.

KOMENTARZE
(916)
gość
11 lat temu
i dobrze!!!!
gość
11 lat temu
no to biednie
gość
11 lat temu
Ha, ha na biednego nie trafiło :)
gość
11 lat temu
biedny TVN :((((((((((((
gość
11 lat temu
Powinni mieć 100mln strat, dla nich 2 mln to nic jak zwykłe pierdnięcie!
Najnowsze komentarze (916)
gość
10 lat temu
NIECH PUDEL NAPISZE O TYM!! DLACZEGO POLICJA JEST W KOMINIARKACH I PROWOKUJE LUDZI NA MARSZU I RZUCA W LUDZI? youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h71NBPwRZ-4#!
gość
10 lat temu
Tak, zapamiętacie negatywnie bo tylko w takim świetle pokazujecie zdarzenia z Warszawy, pokazalibyście cały dumny Marsz Niepodegłości a nie zamieszki na pl. Konstytucji... Zamiast tego lepiej z faszystowskich terrorystów niemieckich robić niewiniątka i demonizować Polaków chcących jawnie i dumnie obchodzić uroczysty dzień...
gość
10 lat temu
TVN tak kłamie że aż spalił się ze wstydu ....
gość
10 lat temu
za rok będzie nas na Marsz Niepodległości dwa razy tyle, czyli ponad 50 tyś osób
gość
10 lat temu
dlaczego tak calkowicie spalili TVN przecie to taka Wspaniała stacja taka kochana prawdomówna i wie po jakiej stronie stać a tu takie spalenie no już nie powiem gdyby to wszystkie stacje spalili a TVN zostało no i co panowie ztelewizji
gość
10 lat temu
2 miliony tvn zarabia na reklamach w parę sekund, a podatki płaci w rajach podatkowych
gość
11 lat temu
Bardzo dobrze! kto ich tam prosił? bez zaproszenia na imprezę ? wstyd!
Benigna.bloog...
11 lat temu
Zupełnie mi ich nie żal. TVN padła ofiarą nienawiści, którą sama wzbudziła w ludziach. To nierzetelna telewizja.
gość
11 lat temu
legia nie nawdizi tvn wiec po cise tam pchali wozami? zreszta mogli je ubezpieczac
gość
11 lat temu
faszyści podnoszą głowy... Tusk szefuje republice weimarskiej!
gość
11 lat temu
na tyle pieniedzy co maja to dla nich pryszcz teraz przynajmniej niech prawdę napisza w brukowcach a nie jak sie nieraz czyta to okazuje sie co innego..
gość
11 lat temu
i bardzo dobrze, po grzyba tam pojechało tvn meteo - pogode sprawdzać?
gość
11 lat temu
i co sie stało mniej zapłaci swoim gwiazdom i się wyrówna
gość
11 lat temu
TVN-Tusk Vision Performers
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie