Trwa ładowanie...
Przejdź na

TVN stracił w zamieszkach DWA MILIONY!

916
Podziel się

Tyle kosztował spalony wóz transmisyjny i... auto TVN Meteo.

TVN stracił w zamieszkach DWA MILIONY!
bDYQXDLp

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości bez wątpienia przejdą do historii. Szkoda jednak, że zapamiętamy je raczej negatywnie. W piątek w Warszawie ruszył Marsz Niepodległości, zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską, Odrodzenie Narodowo-Patriotyczne oraz . Jego "zablokowanie" wyznaczyła sobie jako punkt honoru manifestacja "Kolorowa Niepodległa", firmowana przez Porozumienie 11 Listopada, skupiające wokół siebie szeroko pojmowane środowiska lewicowe. Co działo się później wszyscy dobrze wiemy - główne ulice stolicy stały się areną walk, w których poszkodowanych zostało kilkaset osób.

Szukanie odpowiedzialnych za te wydarzenia oraz spory, kto tak naprawdę wywołał zamieszki nadal trwają. Pewne jest, że doszło do wielu aktów przemocy. Najbardziej ucierpieli policjanci i dziennikarze. Uszkodzono wozy transmisyjne Polskiego Radia, Superstacji, Polsat News i TVN-u. Ostatnia stacja, której sprzęt został doszczętnie zniszczony przez spalenie, szacuje swoje łączne straty na około 2 miliony złotych - zdewastowano również auto TVN Meteo. Superstacja straciła ok. 10 tysięcy złotych, pozostali nadawcy nie podali jeszcze żadnych kwot.

Policja również poniosła spore straty. Wstępnie wyceniono je na 250 tysięcy złotych - zniszczonych zostało 14 radiowozów, a także umundurowanie i sprzęt funkcjonariuszy, a także, między innymi, radiostację i kamerę cyfrową.

bDYQXDLr
bDYQXDLS
KOMENTARZE
(916)
gość
9 lat temu
i dobrze!!!!
gość
9 lat temu
biedny TVN :((((((((((((
gość
9 lat temu
Powinni mieć 100mln strat, dla nich 2 mln to nic jak zwykłe pierdnięcie!
bDYQXDLT
gość
9 lat temu
no to biednie
gość
9 lat temu
Ha, ha na biednego nie trafiło :)
Najnowsze komentarze (916)
gość
8 lat temu
NIECH PUDEL NAPISZE O TYM!! DLACZEGO POLICJA JEST W KOMINIARKACH I PROWOKUJE LUDZI NA MARSZU I RZUCA W LUDZI? youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=h71NBPwRZ-4#!
gość
9 lat temu
Tak, zapamiętacie negatywnie bo tylko w takim świetle pokazujecie zdarzenia z Warszawy, pokazalibyście cały dumny Marsz Niepodegłości a nie zamieszki na pl. Konstytucji... Zamiast tego lepiej z faszystowskich terrorystów niemieckich robić niewiniątka i demonizować Polaków chcących jawnie i dumnie obchodzić uroczysty dzień...
gość
9 lat temu
TVN tak kłamie że aż spalił się ze wstydu ....
gość
9 lat temu
za rok będzie nas na Marsz Niepodległości dwa razy tyle, czyli ponad 50 tyś osób
gość
9 lat temu
dlaczego tak calkowicie spalili TVN przecie to taka Wspaniała stacja taka kochana prawdomówna i wie po jakiej stronie stać a tu takie spalenie no już nie powiem gdyby to wszystkie stacje spalili a TVN zostało no i co panowie ztelewizji
gość
9 lat temu
2 miliony tvn zarabia na reklamach w parę sekund, a podatki płaci w rajach podatkowych
gość
9 lat temu
Bardzo dobrze! kto ich tam prosił? bez zaproszenia na imprezę ? wstyd!
Benigna.bloog...
9 lat temu
Zupełnie mi ich nie żal. TVN padła ofiarą nienawiści, którą sama wzbudziła w ludziach. To nierzetelna telewizja.
bDYQXDLL
gość
9 lat temu
legia nie nawdizi tvn wiec po cise tam pchali wozami? zreszta mogli je ubezpieczac
gość
9 lat temu
faszyści podnoszą głowy... Tusk szefuje republice weimarskiej!
gość
9 lat temu
na tyle pieniedzy co maja to dla nich pryszcz teraz przynajmniej niech prawdę napisza w brukowcach a nie jak sie nieraz czyta to okazuje sie co innego..
gość
9 lat temu
i bardzo dobrze, po grzyba tam pojechało tvn meteo - pogode sprawdzać?
gość
9 lat temu
i co sie stało mniej zapłaci swoim gwiazdom i się wyrówna
gość
9 lat temu
TVN-Tusk Vision Performers
...
Następna strona
bDYQXDMn