Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przeniosą program Lisa! OGLĄDALNOŚĆ SPADNIE?

336
Podziel się

Nie będzie już nadawany po "M jak miłość". A to był klucz do sukcesu...

Przeniosą program Lisa! OGLĄDALNOŚĆ SPADNIE?
bDZVJkzp

Nowe władze TVP porządkują ramówkę. Zgodnie z zapowiedziami Jedynka stanie się pasmem politycznym, a Dwójka zachowa swój rozrywkowy charakter, tylko na mniej biesiadnym poziomie. Program Tomasz Lis na żywo emitowany dotąd w Dwójce, zostanie więc prawdopodobnie przeniesiony do Jedynki.

Przygotowano zmiany programowe - potwierdza w rozmowie z Super Expressem pracownik TVP. W Jedynce mają być programy publicystyczne i informacyjne, a w Dwójce oferta kulturalna. A to znaczy, że Lis trafi do TVP1.

To niekoniecznie dobra wiadomość dla autora programu. Oglądalność może bowiem w efekcie znacząco spaść. Obecnie jest bowiem powiązana z emitowanym w Dwójce rekordowo popularnym serialem M jak miłość. Lis leci od razu po nim, pomyślcie więc, jak skorzystał na śmierci Hanki w kartonach, którą oglądało aż 8,4 miliona osób.

bDZVJkzr

Publiczność Lisa jest raczej stała i oscyluje wokół 2 milionów widzów. Jednak w czasie przerwy w emisji M jak miłość w czerwcu 2010 roku, oglądalność programu Tomasz Lis na żywo... spadła o połowę. Czy trzeba jeszcze coś dodawać?

bDZVJkzS
KOMENTARZE
(336)
gość
9 lat temu
powinni go wywalić bo to tuba propagandowa jednej partii!
gość
9 lat temu
ano, sam powiedział, że musi być w jego programie kontrowersyjnie, bo inaczej "barany wezmą i przełączą", jest filmik na youtube jak ładnie się wyraża na temat polskiej publiki, dzięki której może żyć jak pączek w maśle. Zarozumiały, niesympatyczny i próżny człowiek!
gość
9 lat temu
Bardzo dodrze!!!Precz z lisem- oszustem i manipulatorem
bDZVJkzT
gość
9 lat temu
I dobrze pierwsza dobra wiadomość dziś
gość
9 lat temu
Kto to jeszcze ogląda- oprócz starszych pan - bo to przystojny mężczyzna?
Najnowsze komentarze (336)
gość
9 lat temu
Powinien być emitowany po 24.00. Patrzeć na niego już nie można, a co dopiero wysłuchiwać tych jego bredni!
gość
9 lat temu
Może ks. Boniecki coś powie i w jego obronie?
gość
9 lat temu
Dwa miliony widzów ogląda tego pajaca z przedziałkiem???? Kto robi te obliczenia?
gośćT.Li.s
9 lat temu
Po co ten .,program ? Nic mądrego nie wnosi ,tylko promuje się Lis,i łga na PIS. To odpowiada PO.Taka prawda. Poza tym nie promuje się ludzi rozwiedzionych i takich co swoje niby szczęście zbudowali na nieszczęście dzieci i tyle.
gość
9 lat temu
Znaczy dla Lisa jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ w poniedziałki konkurencja filmowa jest zabójcza i aż dziwne, że sam się nie postarał o to, aby przenieść program na inny dzień. Ale kto wie, może się starał, ale nie wychodziło...
gość
9 lat temu
lis to przeciwieństwo dobrego dziennikarza-bardzo agresywny wobec osób z którymi się nie zgadza,ujawniajacy swoje poglądy polityczne i swoje samouwielbienie,powinni go dawno zdjąć,ale jest oddanym rządowym propagandystą więc go nie trzepną mimo spadającej oglądalności
gość
9 lat temu
tego gościa wogole powinni znieść z anteny jest stroniczy i bardzo marniutki dziennikarzyna
gość
9 lat temu
żaden tam z niego dziennikarz ,jest tylko bardzo nadęty ale co mu zaszkodziło,niech se pierdnie to będzie trochę bardziej wyluzowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDZVJkzL
gość
9 lat temu
Karykatura dziennikarza...
gość
9 lat temu
to jeszcze go ktoś ogląda??
gość
9 lat temu
ona już zawodowo spalona,ale on niestety jeszcze nie...
gość
9 lat temu
Precz z lisami!!!!Nareszcie ich kres.
gość
9 lat temu
Hahaha jak widać autor artykułu również ma problemy z rozumieniem i kojarzeniem faktów, bo Hanka nie zginęła przez te cholerne kartony i ZAPAMIĘTAĆ TO SOBIE RAZ NA ZAWSZE !!! TĘTNIAK MÓZGU ! CZY MÓWI WAM TO COŚ? CO ZA LUDZIE...DO SZKOŁY UCZYĆ SIĘ KOJARZENIA FAKTÓW !!!
gość
9 lat temu
...
Następna strona
bDZVJkAn