Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Chce, żeby Jennifer cierpiała!"

275
Podziel się

Marc Anthony odbierze jej dzieci? "Wpadł w furię."

"Chce, żeby Jennifer cierpiała!"
bDpakFNh

Wydawało się, że rozwód Jennifer Lopez i Marca Anthony przebiegnie dość spokojnie i w mało "medialnej" atmosferze. Małżeństwo uzgodniło wszystkie szczegóły finansowe rozstania jeszcze zanim ogłoszono, że do niego doszło. Jednak, jak donosi Us Weekly, ostatnie tygodnie bardzo zaogniły sytuację.

Informatorzy tygodnika twierdzą, że latynoski piosenkarz jest wściekły. Ponoć nie jest w stanie znieść faktu, że bliźniaki, Max i Emme, mają jakikolwiek kontakt z nowym kochankiem jego żony, 24-letnim Casperem Smartem.

Zobaczył w sieci zdjęcia Jennifer, dzieci i Caspera ze święta Dziękczynienia, które spędzili na Hawajach. Wpadł w furię – mówi jego znajomy.

bDpakFNj

Anthony rozważa ponoć zerwanie wcześniejszych ustaleń i walkę o prawo do sprawowania opieki nad dziećmi i ograniczenie ich matce.

Chce, żeby Jennifer cierpiała. Widzi, że już pogodziła się z rozstaniem i dobrze się bawi z nowym kochankiem. Wie, że to zaboli ją najbardziej.

bDpakFNK
KOMENTARZE
(275)
gość
9 lat temu
Co za burak. Najpierw ją zdradza, a później myśli, że zasłużył na opiekę nad dziećmi. Ciekawe na jakiej podstawie niby sąd miałby jej ograniczyć prawo do opieki.
gość
9 lat temu
Teraz to kwestia kogo bedzie stac na lepszego prawnika...
gość
9 lat temu
Jennifer bardzo lubię, trzyma się babeczka i mam nadzieję, że jak najmniej tam pomógł plastyk :) Oby jej się wszystko ułożyło
bDpakFNL
gość
9 lat temu
A co sobie myślał ,że będzie po nim całe życie płakać p***n jeden,a ciekawe ,niby dlaczego miałby dostać dzieci? Teraz bo ma innego wolno jej...
gość
9 lat temu
Jako można myśleć o odebraniu praw do dzieci matce, która układa sobie ćycie po tym jak nie wyszło z ojcem. That's life!
Najnowsze komentarze (275)
gość
9 lat temu
Ja jeszcze niedawno coś gdzieś czytałam, że on stwierdził iż ona kompromituje się chodząc z facetem o 18 lat młodszym od siebie z tym, że on zaraz po niej też sobie znalazł jakąś modelkę z nadmuchanymi cycami która jest młodsza od niego o 19 lat i on się już nie kompromituje?! Żal mi go, udał by się lepiej do chirurga plastycznego i przestał straszyć tą swoją okropną mordą,a Jen boi się ciemności! Wcale się nie dziwie bo jak bym spała z czymś takim przez siedem lat też bym się bała! Teraz sobie nagle o dzieciach przypomniał, a jak ją zdradzał to dzieci miał w d***e... s*******z!
gość
9 lat temu
Ćwok dostał po nosie, myślał że Jenny bedzie wiecznie użalać się a on będzie dalej dupczyć. Frajer. Dobrze zrobiła kobita, należy jej się trochę miodu do cytryny w postaci Marca. Swoją drogą, małoprzystojny chuderlak z niego i powinien dziękować losowi że taką piękną żonkę miał a nie wkładać gdzie popadnie.
gość
9 lat temu
A ja napisze;Pże to wszystko jest b dziwne;P
gość
9 lat temu
A ja napisze;Pże to wszystko jest b dziwne;P
gość
9 lat temu
d***k zawsze pozostanie dupkiem
gość
9 lat temu
Zimna krew. Ja ogólnie to jestem przeciwna rozwodom, ale nie niech robi co chce...
gość
9 lat temu
po co ona za niego wychodziła za mąż?!
gość
9 lat temu
Jennifer jest świetna i ładna, a Marc to p***c.
bDpakFND
gość
9 lat temu
eee, aha -.-
gość
9 lat temu
no ja jestem ciekawa jaki sad, nawet w tej durnej ameryce, da dzieci dla takiego ojca zdrajcy :P
gość
9 lat temu
to ten co z Pitbullem śpiewał?
gość
9 lat temu
nie znosze tej krowy
gość
9 lat temu
Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję
gość
9 lat temu
Latynosi sa najlepsi w lozku !
...
Następna strona
bDpakFOf