Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kochałam się z mężem całą noc!"

638
Podziel się

Sinead O'Connor jednak nie rozwodzi się po 18 dniach małżeństwa...

"Kochałam się z mężem całą noc!"
bDJhOdoB

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o zakończonym po 18 dniach małżeństwie Sinead O'Connor z poznanym dwa miesiące wcześniej mężczyzną. Ceremonia odbyła się w jednej z najsłynniejszych kaplic w Las Vegas, jednak związek nie przetrwał "próby czasu", a piosenkarka ogłosiła, że "mąż jest z nią bardzo nieszczęśliwy, musi więc zakończyć małżeństwo". Zobacz: O'Connor rozwodzi się... po trzech tygodniach!

Najwyraźniej jednak decyzja o rozstaniu była pochopna, bo wczoraj na Twitterze O'Connor pojawił się pełen entuzjazmu i intymnych szczegółów wpis.

Zgadnijcie kto kochał się całą noc, mając romans z własnym mężem? - napisała podekscytowana 45-letnia przebrzmiała gwiazda. Resztę notki prezentujemy Wam bez tłumaczenia, bo chyba go nie wymaga...: mother*****r who dont like it ... so me all happy!! me love me hubby ... he love me ... f**k who no like it ... God is good! (sic)

bDJhOdoD

Cóż, życzymy powodzenia. I mniejszego dostępu do internetu.

bDJhOdpe
KOMENTARZE
(638)
Magda
8 lat temu
Ludzie, opamiętajcie się! Sinead O'Connor to nie przebrzmiała gwiazda. To wielka artystka światowej sceny muzycznej z dużym dorobkiem. Posłuchajcie choćby jej pierwszej płyty: "The Lion and the Cobra". Sinead cierpi na zaburzenia afektywne dwubiegunowe. To ciężka choroba, która wyniszcza człowieka (stąd jej wygląd i czasem dziwne zachowania). Kiedyś była jedną z najpiękniejszych kobiet świata, ale co wy możecie o tym wiedzieć g*******e!
gość
9 lat temu
Nie była pięknością?? To była najpiękniejsza dziewczyna.. z klasą, ta prostota... nie musiała świecić biustem żeby zachwycać.. jej uroda miała w sobie coś wyjątkowego. Była piękna, zdecydowanie.
gość
9 lat temu
'przebrzmiala gwiazda' :] g***o wiesz smieciowy pudlu. zobacz jej koncerty to ci siersc wypadnie pismaku marny:] ale...jaki pan, taki kram:]
bDJhOdpf
amadur
9 lat temu
Mało się kochała, tylko całą noc a następnym razem niech spróbuje trzy " dni i noce " he he, aż guma się sfajczy
gość
9 lat temu
Ja też.To jest Sinead O'Connor?TA Sinead???
gość
9 lat temu
omg co za gwiazda:)
gość
9 lat temu
haha jaki "mądry" wpis, kochała się z nim i dlatego był nieszczęśliwy hahaha dobry powód do rozstania
gość
9 lat temu
xxx
gość
9 lat temu
Każdy się starzeje !!! Ona już swoje zrobiła. Ale nikt z Was patrzących tylko na wygląd nie pamięta ( BO NIBY DLACZEGO) jak Shinead wręcz wrzeszczała w latach 90-tych że księża molestują dzieci w Irlandii i podarła na znak tego zdjęcie Papierza (miała tyle odwagi). A dopiero teraz, po 20 latach to ujawniono i przyznano się do winy !!! A wy co zrobiliście żeby ją oceniać ????
anna
9 lat temu
a gdzie sie podzial tatuaz na klatce piersiowej-przeciez to nie ona!
ada
9 lat temu
miała taka fajna piosenkę ale nie pamietam tytulu
gość
9 lat temu
bym jej nie poznała
gość
9 lat temu
Ona wygląda fatalnie. A po wpisie na Twitterze nasuwa się wniosek że jej mózg tez wygląda fatalnie!
bDJhOdoX
gość
9 lat temu
Twardy facet!
...
Następna strona
bDJhOdpz