Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki wyprowadza się do Stanów?

1146
Podziel się

Co z Martą? "Ryzykuje rozpad rodziny".

Dubieniecki wyprowadza się do Stanów?
bDZtSvWZ

Podobnie jak Doda, Marcin Dubieniecki nie wiąże chyba swojej przyszłości i marzeń z "krajem buraków". Mąż Marty Kaczyńskiej również ma szerokie horyzonty i pokaźne ego, i co za tym idzie, postanowił otworzyć kancelarię prawniczą w... Chicago. Wprawdzie niedawno takie same plany miał wobec Warszawy, nawet kupił już lokal na biuro w prestiżowej lokalizacji - na Powiślu, ale zmienił zdanie. Nietrudno się domyślić, dlaczego.

W Polsce jego opinia prawnicza ostatnio ucierpiała - wyjaśnia w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo znajomy Dubienieckiego. Chodzi o dwa postępowania przeciwko Marcinowi. Obawia się zwłaszcza nagrań swojej rozmowy z dziennikarką "Polityki"..."

Problem w tym, że swoich planów chyba nie przedyskutował dokładnie z żoną. Wiele wskazuje na to, że Marta Kaczyńska oraz ich dwie córki nie załapały się na listę pasażerów do Chicago.

bDZtSvXb

Marcin jest przedsiębiorczy, ale tym razem przesadził - uważa znajomy prawnika. Od konsekwencji swoich słów i czynów nie ucieknie, a ryzykuje rozpad rodziny. Rozłąka zabija nawet najtrwalsze związki.

Cóż, małżeństwo Kaczyńskiej i Dubienieckiego od dawna nie uchodziło za szczególnie udane. Sytuację pogorszyła jego przeprowadzka do Warszawy. Do domu w Trójmieście wpadał tylko na weekendy i to też nie zawsze. Marta chyba przyzwyczaiła się do jego nieobecności.

Ona już udowodniła, że potrafi wiele znieść, żeby tylko rodzina była cała - mówi znajoma Marty. _Ale n**ie sądzę, by rzuciła wszystko i pojechała z nim do USA z dziećmi**_.

Nam również tak się wydaje. Zresztą, Marta ma o wiele ważniejsze sprawy na głowie tutaj, w Polsce. Zobacz: "WOŚP to PROPAGANDOWY CYRK! Przypomina GIERKOWSKIE TURNIEJE"

bDZtSvXh
bDZtSvXC
KOMENTARZE
(1146)
gość
9 lat temu
niech jedzie z nim nikt nie będzie tesknił
gość
9 lat temu
od razu mi się nie podobał
gość
9 lat temu
a Ona też nie najlepszego prowadzenia
bDZtSvXD
gość
9 lat temu
kto normalny wytrzymalby z rodzina Kaczynskich?
gość
9 lat temu
nie rozumiem, Kaczyńska po bankietach zapijaczona jak Wałęsówna nie chodzi, ani żadnej pijaczki nie podtrzymuje jak Kwaśniewska, nie pcha się do Tańca z Pajacami, nie prowadzi blogu o niczym, czyli modzie, raz czy dwa dała wywiad w poważniejszym magazynie i o ze względu na śmierć rodziców, czy to że nie jest celebrytką uprawnia ją do bycia stałym celem waszych ataków? nie ma innych córeczek premierów czy prezydentów, które w przeciwieństwie do niej mają pustkę w głowie i nie przeżyły utraty obu rodziców jednego dnia?
Najnowsze komentarze (1146)
oksymoron
9 lat temu
Marto, daj sobie spokój z tym gościem, zasługujesz na coś lepszego od życia. Pochodzisz z dobrej rodziny, nie zaśmiecaj sobie życia.
Kwidzyniak
9 lat temu
Burak z Kwidzyna!!!!!
gość
9 lat temu
dwie córki znanych polityków: jedna całymi dniami z pasją wkleja na fb linki do antyrządowych artykułów,druga na blogu daje przepis na ukochaną kawę, cóż mozna powiedziec o ich rodzicach, dzieciństwie, spojrzeniu na świat???
gość
9 lat temu
a to marta ma znajomą??? zawsze wszedzie sama albo z córkami
gość
9 lat temu
Jednego złodzieja i b*****y będzie mniej w naszym kraju.
gość
9 lat temu
w*n!!!
gość
9 lat temu
A ona to co sa reprezentuje ? Kolejna zdesperowana gwiazda...
gość
9 lat temu
a jedź w cholere
bDZtSvXv
gość
9 lat temu
Oboje siebie warci.I on i ona.
gość
9 lat temu
a p****o kaczor
gość
9 lat temu
POWINNI LECIEC RAZEM , ON I SMRODA !!!! BAJ , BAJ !!!
gość
9 lat temu
d
gość
9 lat temu
alez ona ma profil....
gość
9 lat temu
gangster i tyle. a kaczyńska laska gangstera jeszcze śmie krytykować Jurka Owsiaka. Niech wyjeżdżają w cholerę
...
Następna strona
bDZtSvXX