Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Kolega ZOSTAŁ POBITY przez Dubienieckiego! Ja też!"

535
Podziel się:

Mąż Marty tłumaczył się przed Radą Adwokacką ze spaceru po nadmorskim bulwarze. Komu wierzycie?

"Kolega ZOSTAŁ POBITY przez Dubienieckiego! Ja też!"
bEDzkxoB

Marcin Dubieniecki znów musi się tłumaczyć. Tym razem do siedziby Okręgowej Rady Adwokackiej w Gdańsku męża Marty Kaczyńskiej sprowadziła konieczność złożenia wyjaśnień w sprawie rzekomego pobicia fotografa podczas rodzinnego spaceru po nadmorskim bulwarze w Gdyni-Orłowie. O co właściwie poszło? I czy tym razem winny jest na pewno on?

Wyjaśnił, że szedł z rodziną, gdy pojawiło się trzech fotoreporterów, których zna z widzenia - mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium wicedziekan Rady, Janusz Masiak. Powiedział im, żeby go nie nękali, bo jest to przestępstwo stalkingu. Gdy nie zareagowali, zadzwonił na policję, żeby zgłosić przestępstwo. Fotoreporterzy widząc to, zaczęli się oddalać. Marcin Dubieniecki zdecydował się zatrzymać jednego z nich. Prawdopodobnie z tego zachowania pochodzą zdjęcia, które później opublikowano. Następnego dnia złożył w Prokuraturze rejonowej w Gdyni zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez tę zatrzymaną przez niego osobę.

Z tej relacji wynika więc, że fotoreporter porzucił pomysł zrobienia zdjęcia i zamierzał się oddalić. Ten przebieg wydarzeń potwierdza drugi z fotoreporterów, który pojawił się na miejscu zdarzenia by pomóc pobitemu koledze. Twierdzi, że jemu też się oberwało.

bEDzkxoD

Siedziałem w aucie, kiedy zadzwonił kolega, że został pobity przez pana Dubienieckiego - relacjonuje w rozmowie z Twoim Imperium. On mu nawet zdjęć nie robił, tylko szedł. Kiedy podszedłem, siedział na chodniku. Zacząłem z nim rozmawiać, a wtedy pan Dubieniecki ruszył w moją stronę. Zacząłem uciekać, ale pobił mnie także, co widać na zdjęciach.

Zajście obserwowały Marta Kaczyńska oraz dwie córki.

Jak na razie nie wiadomo, jakie sankcje grożą Dubienieckiemu oraz jak do jego wyjaśnień ustosunkowała się Rada Adwokacka. Przypomnijmy jedynie, że to nie pierwsza jego tam wizyta w podobnej sprawie... Zobacz: "Niech pan się ode mnie ODPIER****!"

Jakie uważacie, czy Dubieniecki jest niesprawiedliwie traktowany i prowokowany przez media? W tym wypadku trudno być pewnym czy wina jest wyłącznie jego. Choć na pewno trochę go poniosło.

bEDzkxoJ
bEDzkxpe
KOMENTARZE
(535)
paszanka
10 lat temu
myślę,że pan Dubienicki powinien mocno zastanowić się nad swoim zachowaniem i udać się na jakąś terapię! peace!
gość
10 lat temu
ja mu się nie dziwię, chodzą za nim krok w krok, a tymczasem rząd robi z nami co chce, nie ma kto go pilnować, bo 90% mediów jest prorządowych, a pana dziennikarza pewnie popchnął i powiedział spier i pan dziennikarz nabrał sińców i krwiaków, bo dziennikarze zwykle są bardzo delikatni i czuli na nieżyczliwość prześladowanych przez nich ludzi...
gość
10 lat temu
może nie pałam do niego jakąś specjalna życzliwością, ale ci paprazi to przesadzją i nie dziwie się gościowi że w końcu mu nerwy puściły, bo ile normalny człowiek może wytrzymać takie nękanie
bEDzkxpf
gość
10 lat temu
ja go rozumiem , jezeli chodza za nim caly czas to mial juz dosyc i sie zdenerwowal
gość
10 lat temu
Orwell "1984" czytaliście? Zdrajcy nie miały nawet na tyle cywilnej odwagi, aby poinformować społeczeństwo o planowanych ustawach związanych z cenzurowaniem Internetu. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż pod pozorem ochrony praw autorskich (a w rzeczy samej ochrony dochodów najróżniejszych pośredników, zgarniających 90% śmietany) odbędzie się próba ocenzurowania Internetu. A fakt, że „polski” rząd utrzymuje tę sprawę w tajemnicy przed własnym społeczeństwem, świadczy dobitnie, iż śmierdzi ona niczym Niesiołowskiemu z g ęby.
Najnowsze komentarze (535)
gość
9 lat temu
Może on akurat nie chce być celebrytą, nie ma ochoty pozować, ani jego rodzina,
goran
10 lat temu
Popieram!!!!!!!! Dobrze zrobił!!! trzeba tępić chamstwo. Ile można znosić upokarzania i ciągłego łażenia za człowiekiem. Te pijawki dziennikarskie to plaga!!!!!!!!, są w stanie włazić do czyjegoś życia, bez skrupułów i litości, korzystają z każdej możliwej okazji. Popieram!!!!!! dobrze zrobił!
gość
10 lat temu
dwie córki znanych polityków: jedna całymi dniami z pasją wkleja na fb linki do antyrządowych artykułów,druga na blogu daje przepis na ukochaną kawę, cóż mozna powiedziec o ich rodzicach, dzieciństwie, spojrzeniu na świat???
czarek
10 lat temu
Brawo Dubieniec masz jaja, to samo bym zrobił :)
maron
10 lat temu
Za mało mu dołożył. Dla przykładu powinien go poćwiartować hehehe
dora
10 lat temu
Lać tych natrętnych dziennikarzy !
gosia 2
10 lat temu
Dobrze zrobił ! Mógł go jeszcze połamać i rozbić jego sprzęt żeby długo to pamiętał.
daroo
10 lat temu
Wierzymy jemu a nie Wam natarczywym pijawom !!!
bEDzkxoX
hipo
10 lat temu
To cwaniak 1 klasy.Powinni go wywalic z korporacji natychmiast. Co sie dzieje z Kaczynską.Wygląda jak 1,5 nieszczescia.
gość
10 lat temu
Musiałby ten goguś trafić na mnie-została by po nim krwawa plama.
gość
10 lat temu
Musiałby ten goguś trafić na mnie-została by po nim krwawa plama.
gość
10 lat temu
Kawał sku- rwego syna z tego dubienieckiego.
gość
10 lat temu
co ma piernik do wiatraka????????????????????????
gość
10 lat temu
Gnoju,jak cię dorwę ,sam zgniesz,prędzej niż zdążysz się zorientować.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDzkxpQ
bEDzkxpR
bEDzkxpS
bEDzkxpT
bEDzkxpU
bEDzkxpz