Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ruszył wreszcie proces Zientarskiego

698
Podziel się

Po 4 latach od tragedii! Oskarżony nie przyszedł...

Ruszył wreszcie proces Zientarskiego
bDgDigCt

Wczoraj w Sądzie Rejonowym Warszawa Mokotów rozpoczął się proces dziennikarza motoryzacyjnego Macieja Zientarskiego oskarżonego o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Po 4 latach od tragedii! Prokurator odczytał akt oskarżenia. Maciejowi grozi do 8 lat więzienia. Oskarżony nie pojawił się jednak w sadzie. Rozprawa odbyła się za zamkniętymi drzwiami. Obrona wniosła o to, by wszyscy biegli uzupełnili złożone już ekspertyzy, co prawdopodobnie pozwoliłoby jeszcze trochę odwlec sprawę, jednak sąd odrzucił wniosek i zadecydował, że mimo nieobecności oskarżonego, postępowanie rozpocznie się.

Termin rozpoczęcia procesu był ciągle odwlekany. Dopiero 2 lata po tragedii biegli zgodzili się na przesłuchanie Macieja Z. Wcześniej uniemożliwiał to jego stan zdrowia. W wyniku wpadku dziennikarz doznał m.in urazu płata czołowego mózgu. Proces, który miał rozpocząć się we wrześniu ubiegłego roku był już 2 razy przekładany. Raz obrońcy dziennikarza poprosili o skierowanie go na ponowne badania, za drugim razem powodem odroczenia był brak opinii neurologa o stanie zdrowia oskarżonego.

Po wczorajszej rozprawie adwokat mec. Grażyna Flis nie chciała wyjawić, dlaczego jej klient nie pojawił się na rozprawie.

bDgDigCv

Wydaje się, że duży wpływ na pomyślne przeciąganie tej sprawy ma ojciec Ziętarskiego, który wykorzystał swoją popularność, by przekonać wszystkich do swojej wersji. Przypomnijmy, że w wyniku wypadku pędzącego z ogromną prędkością ferrari zginął człowiek.

bDgDigCW
KOMENTARZE
(698)
gość
9 lat temu
i tak wiadomo że w Polsce są równi i równiejsi
gość
9 lat temu
Cala rodzina Zientarskich zrobi wszystko ,aby uchronic syna zbrodniarza...TAK ZBRODNIARZA !!!
gość
9 lat temu
Powinien dostac nawet 25 lat i tak nie odda zycia czlowiekowi.Chamstwo z rodziny Zientarskich az wycieka razem z ich forsa .Brzydzi mnie to !!!!!!!!!!!!!!!!
bDgDigCX
gość
9 lat temu
Nareszcie! A tatuś nie się nie wychyla, jego popularność też już maleje. Młody Zientarski musi odpowiedzieć za to co zrobił, nie ma przebacz.
gość
9 lat temu
ci rodzice go osaczyli, jest jak ubezwłasnowolniony
Najnowsze komentarze (698)
gość
3 lata temu
U63 Najwazniejsza w odchudzaniu jest motywacja drogie dziewczyny, ja kazdego dnia ogladam metamorfozy przed i po odchudzaniu i daje mi to powera do ruszania sie, kto chce tez troche motywacji niech niech odwiedza codziennie bloga:
Polok
9 lat temu
Już dajcie chłopakowi spokój, jeśli ma winę to już poniósł karę na resztę swojego życia, a Ojciec ?! jak każdy broni swojego syna przed hienami !
goran
9 lat temu
Puknijcie się w łeb, nawet jak by dostał 4 lata odsiadki to co to zmieni w tej chwili????!!!! Stracił kumpla, sam mało co nie zginął, siadali razem do auta i razem dokazywali mógł powiedzieć zwolnij,nie zgadzam się itd!!! Ja jak siadam z wariatem do auta to zaraz go tęperuje albo karzę zatrzymać auto i idę pieszo. Dokładnie mogło być odwrotnie, to zientar mógł zginąć, a tak na marginesie to już swoje wycierpiał i podejrzewam że chętnie by się zamienił.
gość
9 lat temu
Gdyby był normalnie osadzony to już by zapomnial o sprawie a tak tatuś robi wszystko zeby ludzie latami widzieli w m.zientarskim morderce wymigujacego sie od wyroku.Z czasem zamist zapomnieć Polacy coraz bardziej ich nienawidza kretaczy i mordercow.
gość
9 lat temu
warzywem jest zewnątrzserownym, wie to co mu powiedzą
gość
9 lat temu
sa równi i rowniejsci w tym kraju gdyby ktos to zrobił z nas szarych myszy to odrazu do paki
gość
9 lat temu
Do pudła z nim ! Chlopaki go naucza odpowiedzialności :) hehe
gość
9 lat temu
wina Ziętarskiego jest bezsporna
bDgDigCP
bleeeee
9 lat temu
Ale SZAMBO na tym forum
gość
9 lat temu
stara purchawka broni typka przez którego zginął CZŁOWIEK .Aby sąd był sprawiedliwy ,nato liczymy .NIECH ZAPŁACI ZA CZYJĄŚ ŚMIERĆ BEZSENSOWNĄ ,I NIE UDAJE WARIATA Z AMNEZJĄ .
gość
9 lat temu
wyrok bedzie łagodny duze plecy
gość
9 lat temu
4latka bez tatka b*****o-doskonale wiedzial że jazda 200 kh przez miasto = prędzej czy póżniej trumna i więzienie a co za tym idzie d**a przeszczelona hahahhaa
gość
9 lat temu
frajer za kraty a tatuś i siostrunia wypiepszać z tv
gość
9 lat temu
człowieku jak jedziesz 200km/h przez miasto to nie jest wypadek
...
Następna strona
bDgDigDr