Trwa ładowanie...
Przejdź na

HTTP sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, administrator portalu pudelek.pl niniejszym informuje, że w przedmiocie treści zawartych w poniższym artykule zostało wytoczone powództwo, w związku z czym mogą one naruszać dobra osobiste Joanny Koroniewskiej Dowbor oraz Macieja Dowbora. Powyższa informacja została zamieszczona na skutek postanowienia sądu w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia powództwa o ochronę dóbr osobistych.

Nie mieszkają już razem! To koniec?

656
Podziel się

Poszło o... zazdrość i rolę prowadzącej show w Polsacie?

Nie mieszkają już razem! To koniec?
bDfljYQB

Przez wiele lat związek Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora uchodził za wyjątek od obowiązującej w show biznesie reguły. Mimo że para nigdy nie była formalnie małżeństwem, ani nawet nie rozważała zawarcia ślubu, dochowała się córeczki, mieszkania i domu na Podhalu. Wiadomość o ich rozstaniu była więc sporym zaskoczeniem.

Nie komentuję mojego życia prywatnego - oświadczył w rozmowie z Super Expressem prezenter. Media niczego się nie dowiedzą.

Taki komentarz w wypadku plotek o rozstaniu to jasny komunikat. Gdyby były bzdurą, z pewnością powiedziałby: To bzdura.

bDfljYQD

Oczywiście do mediów natychmiast przedostały się informację o prywatnych problemach Dowbora i Koroniewksiej. Jak donosi tabloid poróżniła ich ponoć niespełniona ambicja aktorki. Po odejściu Małgorzaty Kożuchowskiej z M jak miłość Koroniewska zajęła jej miejsca i stała się gwiazdą serialu. Na fali sukcesu podpisała wart 400 tysięcy kontrakt reklamowy i zdobyła obiecaną rolę w nowej polsko-szwedzkiej komedii.

Do pełni szczęścia Koroniewska potrzebowała tylko zostać prowadzącą nowego show lub programu. Liczyła na pomoc partnera, który należy do ulubieńców dyrektor programowej Polsatu Niny Terentiew. Z tych planów nic jednak nie wyszło. Jak twierdzą źródła tabloidu, za tę porażkę obwinia właśnie Macieja.

Konflikt między Koroniewską a Dowborem pogłębiał się także podobno z powodów bardziej osobistych. Jak donosi tabloid, aktorka jest zazdrosna o koleżanki i fanki swojego byłego już partnera. Ma ich podobno sporo. Do tego doszły jeszcze pretensje do Katarzyny Dowbor, która ponoć za mało angażuje się w opiekę nad wnuczką Janinką. Ostatecznie para od kilku tygodni nie mieszka już razem.

Przykre, ale tak się czasem zdarza, zwłaszcza kiedy kariera, popularność i pieniądze zajmują tak ważne miejsce w życiu.

bDfljYQJ
bDfljYRe
KOMENTARZE
(656)
gość
9 lat temu
wiecie, że Polska jako jedyna podpisała ACTA, choć wszystkie kraje mają czas do 2013 roku i wcale nie muszą się na to godzić? a minister Tuska, Boni, kłamał w żywe oczy w radiu RMF mówiąc, że nie możemy się wycofać z umowy i część krajów już to podpisała i czekali na Polskę... co za kłamstwo i cynizm!
gość
9 lat temu
ale świetnie jej w tych blond włosach! że też fryzura potrafi tak bardzo zmienić człowieka...
gość
9 lat temu
Wczoraj na świat przyszedł Merlín, syn NATALII OREIRO <3
bDfljYRf
gość
9 lat temu
Tak to się dzieje, kiedy ma się za dużo pieniędzy, a za mało rozumu.
gość
9 lat temu
Było do przewidzenia Synuś MAMUSI nie wytrzymał prsji. Olał żone i wrócił pod mamusi skrzydła. Uważajcie kobietki na takich!
Najnowsze komentarze (656)
Zentai Suit O...
6 lat temu
A zentai meet may be a complete unitard which goes with feet, Gloves as well as the hood. Such type of fits are initially utilized for dramatic art, Film productions and satisfaction among female and male. The name Catsuit is come away from your comic character zentai costume catwoman from the Batman comics, [url= Suit Online[/url]
cheap wildsta...
6 lat temu
And cafe world is ideal vision for an admirer, To help make heroes this get connected to monster, Superman also consider mother. Experience was seen as helmed to some extent that by electricity comic strips vets Wolfman, Geoff Johnsand dennis shelter simply we will see that we come to decent fingers. (As modern power math comic strips co founder, You are sure shelter to have active task in the particular online game engineering jobs later on markedly due to the fact he aiming for digital facets of the guide.).Online business employs stories on a diverse. 100m greenest creating tidies up in gatwick, Created by 3D ReidFree to try out military mmog competition. It is additionally wild really complicated. Highly huge heavy. Will be firmness are greatly unappreciated. Getting the guild from justice of the peace consists of a bit of a rebelliousness in in which the NPC is situated interior main crafting could be the meridian. Suitable at this site, Tyler the baby bouncer prevents acquire right after which the parents exercise around the rear of the actual growing in Sanctum inwith the pub. A little gem of the sport in this task is praying pictures shrine of Thontic that may be on the proper door of the pub. [url= wildstar gold[/url]
gość
9 lat temu
no i dobrze,Joasia to piekna kobieta,a dowbor to zadufany w sobie buc.joanna jeszcze was wszystkich zadziwi na czele ze stara niewyzyta dowborowa
gość
9 lat temu
bardzo ładnie wygląda na tych zdjęciach. super!
gość
9 lat temu
co za bzdury!
gość
9 lat temu
to ja go przygarne, a jej oddam swojego exa
gość
9 lat temu
Jeśli nie wiaomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Władza odbija
gość
9 lat temu
nr 16 trzecie piętro
bDfljYQX
emm
9 lat temu
no tak i znowu to kobieta jest winna bomba zajeb....rece opadaja..biedny macius...porazka
gość
9 lat temu
porażka i tyle
Dama
9 lat temu
Najlepsza w M jak Miłość gra ............................................. ............aktorki......................................Mirki....jest niezastąpiona ,jedna jedyna której gra, mnie podoba się i która jest wspaniała. J.Koroniewska też gra niezle.
gość
9 lat temu
Zamknij paszcze bo Ci ........
gość
9 lat temu
Jack Daniels
gość
9 lat temu
ależ ona ma japę
...
Następna strona
bDfljYRz