Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska chce być jak GaGa...? (ZWIASTUN KLIPU)

366
Podziel się:

Miało być oryginalnie i efektownie... A jak wyszło?

Steczkowska chce być jak GaGa...? (ZWIASTUN KLIPU)
bECroVph

Justyna Steczkowska "walczy o życie", wydając swoją nową płytę tego samego dnia co jej "przyjaciółka", Edyta Górniak. Jusia początkowo przełożyła premierę swojego krążka, ostatecznie jednak postanowiła podjąć walkę i wzbogacić nowy album, który w założeniu miał być jedynie reedycją jej starych hitów.

W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź jej nowego singla pt. Skłam. Wijąca się w czarnej woalce Steczkowska recytuje mające robić na Was wrażenie wersy, przypominające nieco stylistykę Lady GaGi i jej teledysków. Miało wyjść efektownie, a wyszło... Cóż, zobaczcie sami.

Polski show biznes jest naprawdę dziwny. Zastanawiamy się właściwie dlaczego. Przecież nawet za małe pieniądze możnaby zrobić coś ciekawego. Dobry pomysł i dobry gust nic nie kosztują.

bECroVpj
bECroVpK
KOMENTARZE
(366)
gość
10 lat temu
autorce art. odradzam myslenie bo za dobrze ci to nie wychodzi ivy...
gość
10 lat temu
Mroczna Steczkowska WRACA!!!!
gość
10 lat temu
Gagi? Naprawdę GAGA wszystko wymysliła? Madonnę wymysliła, Bibera, Dode i wszystko w ogóle? O rany... Nawet presleya? jesteście nienormalni z tym porównywaniem każdego kto cos tworzy do tego co robi gaga... no wybaczcie... chyba zapominacie o piosence oko za oko
bECroVpL
gość
10 lat temu
Dość już mam tej gagi i twierdzenia że każdy i wszędzie ją naśladuje. Ona jest po prostu kiczowata i już zaczyna być nudna w tych jej wszystkich szaleństwach.
gość
10 lat temu
Ona napisala muzyke. Nie przesadzaj.
Najnowsze komentarze (366)
gość
7 lat temu
Nic mi nie zrobiła, ale nie lubię jej. Nie lubię za te udziwnione pozy jakie przyjmuje w trakcie występów, za gwiazdorzenie i uważanie siebie za najlepszą gdzie się nie pojawi. A co do śpiewu - przestałam słuchać jak ujawniła się, że ma specjalnie zrobiony mikrofon. Jest bardzo zgrabna - to niezaprzeczalny fakt i ładnie się ubiera, a włosy... "robi" fryzjer.
gość
9 lat temu
Justyna miała takie klimaty od zawsze. Zobaczcie stary teledysk Grawitacji. Precz z tą Gagą. i jej karykaturą Dodzią Elektrodzią
hsCjbZ toerg...
10 lat temu
hsCjbZ <a href="
U4LMdu , [url...
10 lat temu
U4LMdu , [url= [link=
xkN6eZ , [url...
10 lat temu
xkN6eZ , [url= [link=
SFQF5Z fbfff...
10 lat temu
SFQF5Z <a href="
Super jzazed ...
10 lat temu
Super jzazed about getting that know-how.
JjvPrq zxrkp...
10 lat temu
JjvPrq <a href="
bECroVpD
c5a1gG , [url...
10 lat temu
c5a1gG , [url= [link=
KXZDCF hwakz...
10 lat temu
KXZDCF <a href="
A ja uw...
10 lat temu
A ja uważam, że już deiczi w szkole powinno się uczyć szacunku dla własnej prywatności w internecie.A przy okazji powinno się je też uczyć odporności na reklamę, bo my to już jesteśmy straceni. Ale sądzę, że takie programy zostałyby uznane za wielce szkodliwe. |
Wcale n...
10 lat temu
Wcale nie whcdozę codziennie na kekomiks. Zachodziłem tam tylko wtedy, gdy zszargany życiem w mądrościach Gonza i kmh starałem się znaleźć ukojenie i wskazania na dalszą drogę… No dobrze, czyli tak właściwie to codziennie.Co ja miałem aha – o Sugababes usłyszałem dopiero z okazji reklamy TAK TAK, gdzie wykorzystano fragment „Push The Button”. Ta w moim wieku jest całkiem fajna.
gość
10 lat temu
Dokładnie do gościa niżej ;p
gość
10 lat temu
Dokładnie do gościa niżej ;p
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECroVqw
bECroVqx
bECroVqy
bECroVqz
bECroVqA
bECroVqf