Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda kontratakuje: "MAJOCH NIE MA PRAWA POBIERAĆ ŻADNYCH ZALICZEK"

980
Podziel się:

Prosi o kontakt wszystkich, z którymi w jej imieniu negocjował... Współczujecie jej? Przeczytajcie oświadczenie.

Doda kontratakuje: "MAJOCH NIE MA PRAWA POBIERAĆ ŻADNYCH ZALICZEK"
bECmKXGt

Doda poważnie potraktowała oskarżenia Jakuba Majocha i z całą sprawą udała się do swoich prawników. Trudno się jej dziwić, chodzi przecież o 150 (lub 160 - w zależności od źródła) tysięcy złotych zaliczki za jej autobiografię, którą, jak wynika z wywiadów, Majoch zatrzymał na koncie jako wynagrodzenie dla siebie i swoich pracowników. Mało tego, twierdzi, że Doda jest mu winna jeszcze kilkanaście tysięcy złotych. To już nie są żarty. Dorota twierdzi, że nie jest mu nic winna.

Na swojej oficjalnej stronie zamieściła właśnie oświadczenie, w którym zapewnia, że Majoch nie posiadał żadnych pełnomocnictw i nie mógł zawierać za nią umów. Nie posiadał również zgody na pobieranie zaliczek, o które teraz kłócą się w mediach.

Informujemy, że Pan Jakub Majoch nie jest osobą upoważnioną do reprezentowania Pani Doroty Rabczewskiej, a pełnomocnictwa, które mogą być przez niego przedkładane nie uprawniają do dokonywania jakichkolwiek czynności faktycznych lub prawnych w imieniu Pani Doroty Rabczewskiej. W szczególności jednak Pan Jakub Majoch nie jest osobą upoważnioną do pobierania w imieniu Pani Doroty Rabczewskiej jakichkolwiek zaliczek, zadatków lub płatności. Na uwagę zasługuje fakt, że Pan Jakub Majoch nie jest członkiem zarządu ani wspólnikiem spółki Hapro Media Polska sp. z o.o., z którą Pani Dorota Rabczewska negocjowała umowę managerską (do jej podpisania nigdy jednak nie doszło). Pan Jakub Majoch nie został również ujawniony w krajowym rejestrze sądowym jako prokurent tej spółki.

bECmKXGv

Doda apeluje również do wszystkich firm, z którymi się kontaktował, by natychmiast zweryfikowały umowy z nią samą:

Informujemy ponadto, że Pani Dorocie Rabczewskiej nigdy nie został przedstawiony prezes zarządu spółki Hapro Media Polska sp. z o.o., a zarazem jedyny jej wspólnik - Pan Andrzej Majoch i nigdy nie konsultowała z nim jakichkolwiek projektów umów, stąd też wszelkie czynności dokonywane bez jej wiedzy i akceptacji traktuje jako nieważne. W związku z powyższym, wszystkie osoby, które od dnia 10 sierpnia 2011 roku dokonywały czynności prawnych z Panem Jakubem Majochem lub Panem Andrzejem Majochem, działającymi w imieniu Pani Doroty Rabczewskiej, proszone są o niezwłoczne skontaktowanie się z managementem Artystki, celem weryfikacji zawartych umów lub porozumień.

Jak myślicie, jakie medium wybierze teraz menedżer, by jej odpowiedzieć? I co wyciągnie, żeby ją zdyskredytować? Cała ta sprawa wydaje się dziwna i bardzo, bardzo toksyczna.

bECmKXGW
KOMENTARZE
(980)
gość
10 lat temu
Doda, jeszcze nie wyjechałaś???
gość
10 lat temu
pogrzało cie wyprany przez tvn łbie?
Emmi
10 lat temu
Ach Dodzia, Dodzia....jeśli uważasz, że tylko Ty masz wszelkie prawa to jesteś w błędzie!
bECmKXGX
gość
10 lat temu
Doda jest zakłamana.
gość
10 lat temu
myslałem ze to shakira haha :D
Najnowsze komentarze (980)
gość
10 lat temu
Świetna dziewczyna... Niestety świat bywa okrutny nawet dla takich wyjątkowych osób(a może przede wszystkim?) mam nadzieje, że wszystko pójdzie po myśli Dody.
peca
10 lat temu
a kto odda moje pieniądze zarobione ???? halo lewica ?? gdzie jesteś ?? halo ....
gość
10 lat temu
Fajnego miała menadżera heheh, w sam raz na małe zabawy xD
gość
10 lat temu
mamy zime.. musialo dawno to byc skoro siedza sobie na powietrzyu w spodenkach;)
gość
10 lat temu
za długo było cicho o Dodzie, czas robić show ^
gość
10 lat temu
TY JESTES TEZ ZYDEM ? LUBISZ OKRADAC POLAKOW .
gość
10 lat temu
poskie tuskomaniacy i zawistnicy popieraja zyda i zlodzieja .
gość
10 lat temu
majoch to z******j i zyd .
bECmKXGP
gość
10 lat temu
takie to frapujące...ide spać
gość
10 lat temu
PRZEPRASZAM,MOZE TO TAK NIE NA TEMAT, ALE JAK MYSLICIE- CZY WALENIE KONIA JEST SZKODLIWE DLA ZDROWIA ? ROBERT LULA 516 600 62
gość
10 lat temu
nie wiedziałam, że Dodzia jest taką grubą świnią. i co to za botki ma na nogach?> Och, chyba ktoś zapomniał sfotoszopować naszą gwiazdkę
gość
10 lat temu
I******!
gość
10 lat temu
Wolę obejrzeć Modę na sukces niż o niej czytać
gość
10 lat temu
i teraz przez miesiąc będzie o tym nawijać.... Ona jest mistrzynią w robieniu "kariery" na takich właśnie medialnych historiach, na pleceniu tygodniami o takich pierdołach, użalaniu się nad sobą, oczernianiu swoich byłych facetów, managerów, ich przyjaciół, innych ludzi, których nie lubi.... Poza takimi "skandalami" i swoim gołym wizerunkiem nic innego nie potrafi zaoferować, nigdy nie potrafiła zresztą.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECmKXHI
bECmKXHJ
bECmKXHK
bECmKXHL
bECmKXHM
bECmKXHr