Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rosati i "jej życie w Hollywood"! (FOTO)

376
Podziel się:

Weronika na kolejnej okładce "Vivy"...

Rosati i "jej życie w Hollywood"! (FOTO)
bETSJGpx

Weronika Rosati może na razie liczyć na dość umiarkowane zainteresowanie za Oceanem. W Polsce to oczywiście więcej niż wystarczające, by trafić na kolejną (dziesiątą już z kolei?) okłądkę Vivy. Aktorka reklamuje najnowszy numer magazynu obiecując "niezwykłą historię, jakiej nie widzieliście".

Aktorka obiecuje też, że opowie "jak naprawdę wygląda jej życie w Hollywood". Mamy więc nadzieję, że wspomni o ustawkach z paparazzi (zobacz: Rosati w glanach na ulicach Los Angeles... FOTO).

Ciekawe, czy opowieść o prawdziwym życiu obejmie jakieś wspomnienia na temat znajomości ze znanym producentem Harveyem Weinsteinem, z którym była kiedyś widziana na spacerze na warszawskiej Starówce.

bETSJGpz
bETSJGqa
KOMENTARZE
(376)
gość
10 lat temu
A ja gratuluję jej sukcesu!
gość
10 lat temu
WERONIKA LADNA KOBIETA
Abraham Linco...
10 lat temu
NIE MASZ PRAWIE ŻADNEGO WYBORU W TV. WSZYSTKIE PROGRAMY SĄ PODOBNE DO SIEBIE (PRÓCZ TYCH O ZWIERZĄTKACH I SPORTOWYCH). WŁACZ TELEWIZOR I SOBIE SPRAWDZ. WSZĘDZIE TE SAME WIADOMOSCI, NOWINKI, SERIALE PODOBNE DO SIEBIE, REKLAMY TE SAME, POWTÓRKI DEBILNYCH FILMÓW. CZASAMI JEDNAK MOŻNA OBEJRZEĆ PORZĄDNY FILM ALE TO DOPIERO KOŁO 1.00 W NOCY. GOSĆ PISZĄCY O NWO MA 100000% RACJI!!!!!
bETSJGqb
gość
10 lat temu
to jest jakaś paranoja, niezaleznie od tego co ta dziewczyna zrobi, co osiągnie, co jej się uda czy nie uda wieszają na niej psy, a g..no was to obchodzi, zajmijcie się swoimi sprawami, jak ona idzie przez zycie, jak załatwia swoje sprawy i co robi to jej sprawa, i nikomu nic do tego, jak wam się nie podoba to wasz problem, musicie się z tym jakoś uporać, co za wredny czepliwy prymitywny ludek, zawiść nie znająca granic
gość
10 lat temu
Używasz pewnego schematu, jeżeli kobieta chce być samodzielna, to automatycznie według ciebie zamienia się miejscami z mężczyzną. Jeżeli szanuje się zwierzęta, to automatycznie przedkłada się ich dobro nad ludzkie, chociaż jedno z drugim nie ma związku. Itd. czyli bezsensowna, nawiedzona paplanina
Najnowsze komentarze (376)
gość
10 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
gość
10 lat temu
KOMOROWSKI_____AGENT_____ROSIJJJJJJJ
gość
10 lat temu
Rozaniec jako korale? Profanacja!!!!!!!!
gość
10 lat temu
link do zdjęć z sesji x)
bETSJGpT
gość
10 lat temu
Dno nie aktorka a jej nowy serial zdjęli z anteny!!!!!!!!Beznadzieja i dno.
gość
10 lat temu
Jest nikim a robi z siebie aktorkę.Paskudna dziewucha.Dno nie aktorka.Zresztą na dowód tego,zdjęli serial Luck z tą brudną panną.Taki był wspaniały,że nie ujrzy światła dzienneg
jagoda131
10 lat temu
wystarczy że jej stary najpierw nakradł a potem za naszą kasę wkupil się do tych złodzieji z rządu i od wielu lat kombinuje ! no to ten jego "G**m" Weroniczka może szlajać się po Ameryce i szukać "b***a" do d**y najlepiej starego, bo tacy tylko jeją posuwali! Ona lubi takich zgredów- Nekrofilka! W Polsce nikt tej szmaty już nie tyka!
gość
10 lat temu
dobrze wygląda
gość
10 lat temu
Sprawdźmy to!!! Link do darmowej rejestracji w opisie filmu na youtube [#V=Y#2yPDx2WGHTA#401#331#]
gość
10 lat temu
nie dał bym jej mniej jak 45 lat - żałosna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETSJGqM
bETSJGqN
bETSJGqO
bETSJGqP
bETSJGqQ
bETSJGqv