Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bednarek: "Show biznes to cyrk na kółkach"

585
Podziel się:

"Okazało się, kto jest moim prawdziwym przyjacielem."

Bednarek: "Show biznes to cyrk na kółkach"
bESzfNaZ

Finalista Mam talent, a zarazem jeden z nielicznych uczestników, dla ktorych talent show okazał się przepustką do kariery, jest w show biznesie od niedawna, stąd może świeżość spojrzenia. W dzisiejszym Fakcie opisuje swoje wrażenia z pracy w branży:

Show biznes to taki cyrk na kółkach - ocenia Kamil Bednarek. Ma to swoją dobrą i złą stronę i nic nie jest naprawdę takie, jakie się wydaje. Przede wszystkim w zachowaniach ludzi i we wszystkim jest dużo aktorstwa. Jest masa bardzo pozytywnych ludzi, ale i masa ludzi, którzy zaskakują swoim zachowaniem. Ale czuję się dobrze w tym środowisku, myślę, że się tu odnalazłem. Na początku było to trudne, bo to nowe doświadczenie. Jesteś zwykłą osobą, a nagle wszyscy zwracają na ciebie uwagę. Patrzą, co robisz, jak jesteś ubrany, jak się zachowujesz, każdy najmniejszy krok może być uważany za gwiazdorstwo. To jest troszeczkę przygnębiające, ale potem zdałem sobie sprawę z tego, że nie mogę się ciągle przejmować ludźmi, którzy krzywo na mnie patrzą, źle mi życzą. Przez to wszystko można zwariować. Okazało się kto jest moim prawdziwym przyjacielem, trzymam się tych ludzi.

Jego udział w Bitwie na głosy była dla wielu zaskoczeniem. Bednarek bowiem kreuje się na outsidera, obserwujacego z boku celebryckie gierki. On sam najwyraźniej także czuje potrzebę wytłumaczenia się z tej decyzji:

bESzfNbb

Nie lubię programów, w których lansują się gwiazdy. To nie jest mi do niczego potrzebne, nie widzę w tym żadnych korzyści. W "Bitwie na głosy" jest inaczej, mogę komuś pomóc i zrobię to, jeżeli tylko będę mógł - przekonuje. Jeżeli wszystko się uda, będziemy dużo trenować to może jedna z tych osób, a może wszyscy osiągną sukces. To jest ważne, żeby nie myśleć tylko o sobie.

Wierzycie, że taka była właśnie jego motywacja? A może to właśnie element wspomnianego "cyrku"?

bESzfNbC
KOMENTARZE
(585)
gość
10 lat temu
Kamil jestes swietnym czlowiekiem! Miej zawsze swoje zasady :)
gość
10 lat temu
Świetny, szczery i zdolny chłopak! I nie sądzę, że należy doszukiwać się jakichś nędznych pobudek w jego zachowaniu. Grupę prowadzi ciekawie i sam mówi, że w tzw. shołbizie się odnalazł i na razie nie wygląda na lansera i chyba u to nie grozi.
gość
10 lat temu
a ja 3mam za niego kciuki
bESzfNbD
gość
10 lat temu
Ameryki nie odkrył...:)
gość
10 lat temu
skoro krytykuje ten cały show biznes, to pewnie się w nim nie odnajduje tak dobrze jak stare wygi typu rusin, prokop czy urbański. Młody chłopak to jest to i nienauczony udawania i przyklejania na siłę uśmiechu.
Najnowsze komentarze (585)
gość
5 lata temu
Pręgierz.
gość
5 lata temu
Szkoda...
gość
5 lata temu
Nie czuję mięty...
gość
9 lat temu
swieta prawda
gość
9 lat temu
Kamil kocham cie jesteś świetnym radosnym chłopakiem i ja cię za to kocham
gość
10 lat temu
Wspaniały, skromny chłopak. Mam już dość tych starych, sztucznych pryków w telewizji. Bardzo dobrze, że jest ktoś taki jak on w show-biznesie ! Tak trzymaj Bednarek!
gość
10 lat temu
ja kocham bednarka jest najlepszy
Jud
10 lat temu
dostał za to tyle kasy że za gotówkę aktualnie może sobie kupić male mieszkanko, nie zgodzilibyście się? Proszę was...
bESzfNbv
gość
10 lat temu
Kamil jest najlepszy w Bitwie na głosy
zanka pisze: ...
10 lat temu
zanka pisze: zankaWydaje mi się, że zdradzanie nie koninczeie musi łączyć się z atrakcyjnością fizyczną. Dla mnie seks bardzo ściśle łączy się z czymś więcej niż tylko ładnym wyglądem. Pociągać wszak można nie tylko fizycznie wnętrze też potrafi doprowadzić do łf3żka czasem szybciej niż zewnętrzna oprawka .VA:F [1.9.11_1134](from 2 votes)
Karolina Boro...
10 lat temu
Karolina Borowska pisze: Karolina Borowska:Ostatnio pożałowałem, że nie mam kobiety. Spf3łdzielnia jezcsze nie grzeje i w nocy mi zimno.Drugi raz pożałowałem, gdy musiałem myć podłogi.przeczytałam tekst i juz mi bylo lepiej na sercu, teraz po przeczytaniu tego komentarza moje serce fika z radości i mam zapewniony dobry humor do następnego tekstu :)VA:F [1.9.11_1134](from 3 votes)
Kamila pisze:...
10 lat temu
Kamila pisze: KamilaWydaje mi się że gdyby facet mnie zdradzał to pytała bym beirzdaj dlaczego ,a nie z kim ,chciała bym wiedzieć co jest ze mną nie tak ,chociaż to ma chyba ścisły związek z tym w czym ona jest lepsza ,więc chyba bym wolała żeby była gorsza nie musiała bym się do niej porf3wnywać i nie zastanawiała bym się co zrobiłam źle że facet mnie zdradził ,XDVA:F [1.9.11_1134](from 9 votes)
pethi pisze: ...
10 lat temu
pethi pisze: pethi„Ale lewą nie umiem,”Życie jest zbyt jakieś tam, żeby coś tam, weź od razu obiema, i pzcaods kolejnej uroczystości na cmentarzu, myśl że okrzyki w stylu gomora to o tobie.„pożałowałem, że nie mam kobiety. Spf3łdzielnia jeszcze nie grzeje i w nocy mi zimno.”U mnie w seminarium, zawsze jakaś przyszła zakonnica z chęcią ogrzeje swojego przyszłego proboszcza.Zrf3b coś z tym przyciskiem „cytuj”. Nie chce od razu odpowiadać pod czyimś postem, gdy go cytuję.VA:F [1.9.11_1134](from 6 votes)
Nie wierzyłem...
10 lat temu
Nie wierzyłem, że to pwdara! Testowałem na Excelu 2007 łamanie trwało u mnie jakieś 20 sekund i zakończyło się pełnym sukcesem z hasłem typu AAAABABAABA. Nieco się załamałem aczkolwiek pamiętam, że w takim Wordzie 2.0 bodajże hasło było jawnie zapisane w pliku (wystarczyło otworzyć go choćby listerem z TotalCommandera), więc w sumie :oDCiekawe, czy MS został o tym fakcie poinformowany i czy ukaże się jakaś łatka? ;o)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESzfNco
bESzfNcp
bESzfNcq
bESzfNcr
bESzfNcs
bESzfNbX