Trwa ładowanie...
Przejdź na

Związek zawodowy rozliczy kontrakt Lisa?!

636
Podziel się

"Władze TVP powinny zostać rozliczone z tej umowy. To publiczne pieniądze."

Związek zawodowy rozliczy kontrakt Lisa?!
bEaxdSMl

Opublikowane we wczorajszym Super Expressie wyniki kontroli finansowej w TVP obejmującej okres od 8 grudnia 2008 do 20 lutego 2009 przemówiły do wyobraźni działaczy Związku Zawodowego Pracowników Telewizji TVP Wizja. Przypomnijmy: TVP płaci Lisowi 92 000 zł! Tygodniowo

Jak zapewnia w rozmowie z tablioidem rzecznik prasowy związku, Wizja już dawno zwracała uwagę na marnotrawstwo pieniedzy w telewizji publicznej.

Trudno winić Tomasza Lisa - zauważa rzecznik związku, Mariusz Jeliński. Za wysokość tej umowy odpowiadają ówczesne władze TVP. Trzeba ich za to rozliczyć. Jeśli ktoś dysponuje publicznymi pieniędzmi, to powinien robić to odpowiedzialnie i być za to rozliczany. Każdy chce podpisać kontrakt na atrakcyjnych warunkach. To ówczesne władze TVP powinny zostać rozliczone z tej umowy. TVP powinna rozważnie wydawać publiczne pieniądze. To musi być kontrolowane.

bEaxdSMn

Zdaniem innych, pragnących zachować anonimowość działaczy Wizji, kontrowersyjny kontrakt Lisa nie jest ani pierwszym ani ostatnim przykładem niegospodarności władz TVP, bez względu na to, z jakiego rozdania politycznego pochodzą:

Sprawy finansowania programów były wielokrotnie podnoszone przez związki. Wiedzieliśmy, że TVP przepłacała. Należy też sprawdzić inne programy.

Wierzycie w to, że w Polsce zacznie się kiedyś szanować publiczne pieniądze?

bEaxdSMO
KOMENTARZE
(636)
gość
9 lat temu
Brawo! Nie zabierajcie emerytom pieniędzy na abonament, żeby je potem rozdać Lisowi!
gość
9 lat temu
Wyrzucić na zbity pysk. Jedną posadę już ma. Chce politykować? Niech to robi za darmo jak to bylo w starożytności - dla dobra publicznego.
gość
9 lat temu
Rozliczy ? acha, dostaną podwyżki i zamkną buzie. A za niepłacenie abonementu zaczną ludzi posyłać do więzienia, bo zacznie brakować na zarobki w TVP dla celebrytów.
bEaxdSMP
gość
9 lat temu
Czaas najwyzszy,bo to jest przekret!
gość
9 lat temu
Za co on dostaje tyle kasy? bo na pewno nie za profesjonalizm...
Najnowsze komentarze (636)
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
!S!WCRTESTTEXTAREA000000!E!
gość
9 lat temu
ktoś mu się powinien w końcu dobrać do d...
Taki tam
9 lat temu
Bardzo lubie Pana Tomasza Lisa i jego programy .Sa SUPER!!!! czy sie to komu podoba czy nie .Nic na to nie poradze.
gość
9 lat temu
J.Braun lewacki sługus z POparciem partii rządzącej dzieli nie swoje w/g własnego uznania i bredzi co krok o braku pieniędzy na misyjną działalność TVP,powinien siedzieć razem ze swoją szemraną "elytą" !!!
gość
9 lat temu
.
gość
9 lat temu
WYGRAJ DARMOWE WAKACJE. 100 DARMOWYCH WYJAZDÓW CZEKA NA CIEBIE. Spośród osób, które zamówią katalog dla rodziny lub znajomych, wylosuje 100 darmowych, tygodniowych pobytów do wykorzystania w kwietniu, maju, czerwcu lub wrześniu. Im więcej zamówień, tym większa szansa na wygraną. Weź udział w konkursie na zabytki.co
bEaxdSMH
gość
9 lat temu
a my głupie ludzie płaćmy abonament NIGDY W ŻYCIU
gość
9 lat temu
a koleś od "jaka to melodia" to już o nim się zapomniało, na cholerę mi na to patrzeć każdego dnia
gość
9 lat temu
no i co mówi się że brak mamony na wszystko a tu proszę celebryci żyją w dostatku a ty szary człowieku płać bo nie ma za co funkcjonować tvp to jest czysty skandal ludzie żyją na skrajności ubóstwa a celebryci opływają w dostatku a może panie premierze zacznie pan szukać nie u biedaków mamony tylko trochę wyżej PANIE TUSK OTWÓRZ PAN SZEROKO OCZY bo każdy ma was po dziurki w nosie czas najwyższy myśleć o wszystkich a nie osobie panie Tusk to pan doprowadził do takiego hałasu w naszym kraju
gość
9 lat temu
A TVP ma czelność domagać się płacenia abonamentu! Tysiące emerytów nie ma pieniędzy na leki ale płaci abonament .Tysiące bezrobotnych nie ma na chleb ale jest ściganych do płacenia abonamentu.Wszystko po to aby płacić celebrytom. dziennikarzom grube pensje.To nie jest etyczne, wstyd i hańba!!!!!!
gość
9 lat temu
kto ogląda tego pajaca?
gość
9 lat temu
ciekawe czy ktokolwiek czyta te komentarze??
...
Następna strona
bEaxdSNj