Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapicka dostała pracę po znajomości?

483
Podziel się

Polecił ją Olbrychski, były zięć jej męża.

Łapicka dostała pracę po znajomości?
bDYcdrAR

Jak wiadomo, małżeństwo ze starszym o 60 lat Andrzejem Łapickim świetnie wpłynęło na karierę Kamili Łapickiej. Dzięki mężowi 28-letnia absolwentka teatrologii otrzymała szansę zaczepienia się w uchodzącym za dość hermetyczne środowisku teatralnym. Efekty już widać. Po szoku wywołanym ślubem tej niedobranej wiekowo pary, branża zaakceptowała Kamilę i uznała ją za "swoją".

Jak donosi tygodnik Na żywo Łapicka otrzymała niedawno propozycję objęcia stanowiska asystentki reżysera spektaklu Mazepa, w którym główną rolę gra Daniel Olbrychski. Tak się składa, że aktor jest byłym zięciem Łapickiego. Córka Andrzeja, Zuzanna Łapicka była drugą żoną Olbrychskiego. Gdyby ich małżeństwo przetrwało, Kamila byłaby dziś teściową Olbrychskiego.

To właśnie Daniel polecił Kamilę na stanowisko asystentki reżysera w Teatrze Polskim - potwierdza w rozmowie z tabloidem osoba z branży.

bDYcdrAT

Jak widać, wszystko zostało w rodzinie.

To pierwsza taka moja przygoda, ale mam nadzieję, że nie ostatnia, bo teatr jest moja wielką miłością - wyznała Łapicka po premierze.

bDYcdrBu
KOMENTARZE
(483)
gość
9 lat temu
Jej malzenstwo wydaje mi sie takie perwersyjne..
gość
9 lat temu
Moda na sukces jak sie paczy :D
gość
9 lat temu
Cały czas ona dąży do czegoś, nie poslubiła przeciez z miłości dziadka:)
bDYcdrBv
gość
9 lat temu
Ma śliczne spodnie do ślicznej sukienki...
gość
9 lat temu
Co nią kierowało jak wychodziła za niego za mąż??
Najnowsze komentarze (483)
gość
6 lat temu
To się nazywa gerontofilia. Ale niektórym się opłaci.
gość
9 lat temu
Dear madam I am very sorry to have to inform you that Mr Mark T. Dunne has died at his home at the age of 75 He retired consultant at St.John's hospital after a distiguished caqrrer as an ophthalmmic surgeon. He w*n the respect and admiration of everyone for his quiet and efficient service to the Communty.Deat occured suddeenly'on behalf of our Instute it is now a difficule time for you white accessories : JJJJJJJJJJJJulia...
gość
9 lat temu
Jak dobrze mieć dziadka Łapickiego za męża! I robotę załatwi.
Ax3mFI sufrl...
9 lat temu
Ax3mFI <a href="
EW5ahT rojoj...
9 lat temu
EW5ahT <a href="
No RACZEJ
9 lat temu
Mam rozumieć, że pytanie z tematu jest pytaniem retorycznym???
Myślę, że Mig...
9 lat temu
Myślę, że Migalski panu Kaczyńskiemu w niczym nie zaokszdzi- na głowę tego drugiego wylewa się codziennie tyle pomyj, że co to za rf3żnica - jeden kubeł więcej.Trochę rozumiem też pana Migalskiego - bo co ma robić człowiek politycznie się angażujący po stronie konkretnej partii, bo odpowiadają mu idee i program tej partii, ale z metodami na poszerzenie elektoratu się nie zgadza.Niepotrzebnie tylko okazał swoje niezadowolenie publicznie.
gość
9 lat temu
spodnie do sukienki?! a olbrychski jak sie patrzy hahaha
bDYcdrBn
gość
9 lat temu
ojejku, co od niej chcecie? Każdy żyje jak chce, a ona nic nikomu nie zrobiła, nie odbiła męża ani ojca!
gość
9 lat temu
Ślini się na nią Olbrychski aż niemiło! Zazdrości teściowi. Jak łapicki niedługo umrze wyrzucą ją i skończy się jej kariera, tek jak kariera P. Lidii Korsakówny, Magdaleny Zawadzkiej, byla też Beata Paluch które próbowały robić kariere na......
gość
9 lat temu
Olbryski chyba mial inny powod aby zalatwic jej prace ale o tym chyba uslyszymy pozniej albo wcale :)))))
gość
9 lat temu
wlasnie dopiela swego
gość
9 lat temu
aż dziw bierze, że jeszcze salmonelli nie dostała...
gość
9 lat temu
Pewnie nie było żadnej protekcji, "Na żywo" dla mnie nie jest gazetą wiarygodną,pewnie wszystko to blaga, i oszukaństwo a ona sama zdobyła tą pracę
...
Następna strona
bDYcdrBP