Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosińska i Majoch pozywają Dodę!

518
Podziel się:

"Nie jestem pierwszą ofiarą Dody."

Jarosińska i Majoch pozywają Dodę!

Po incydencie z Jakubem Majochem, Monika Jarosińska uznała, że jest to dobra okazja, by przypomnieć o ich głośnej bójce w klubie. Twierdzi, że planuje ją pozwać.

Jak już pisaliśmy, niedawno piosenkarka zaatakowała swojego byłego menedżera Jakuba Majocha na terenie strzeżonego osiedla, na którym oboje mieszkają. Napaść zarejestrowały kamery monitoringu. Majoch udał się do szpitala, by udokumentować swoje obrażenia.

Podchmielona Doda napadła na mnie pod salonem kosmetycznym - relacjonuje Majoch w Twoim Imperium. Bez słowa wyjaśnienia zaczęła okładać mnie pięściami. Byłem tak zaskoczony, ze nie odparłem ani jednego ciosu, zresztą nie mógłbym uderzyć kobiety. Ale ciosy Dody były tak mocne, że trafiłem najpierw na ostry dyżur do Szpitala Praskiego, potem do centralnego Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha. Lekarze zakwalifikowali urazy jako bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia, co wyczerpuje znamiona przestępstwa ściganego przez prokuraturę na wniosek pokrzywdzonego. Biorąc pod uwagę, że nie jestem pierwszą ofiarą Dody, zapowiadam, że dołożę starań, aby ta nieobliczalna kobieta już na nikogo nie podniosła ręki i by odczuła surowe konsekwencje swej agresji.

Swoje wsparcie obiecuje też Monika Jarosińska, która twierdzi, że została pobita przez Dodę w klubie. Według jej słów Dorota życzyła jej też śmierci na raka. Ponieważ prokurator umorzył wówczas śledztwo ze względu na "niską szkodliwość", aktorka zapowiada wniesienie pozwu cywilnego.

KOMENTARZE
(518)
gość
10 lat temu
ciemne chmurty nad Dodzia...ale mam wrażenie,że ona się tym nie przejmie
gość
10 lat temu
Watpliwosci nie ulega,ze Dodzia ma ze soba problem!!
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze,brawa dla nich!
gość
10 lat temu
Doda sie skonczyla
gość
10 lat temu
Dlaczego Tymoszenko siedzi za niekorzystna umowę gazową z ruskimi a nasz Pawlak nie? przecież wynegocjował najwyższe stawki dla nas w Europie i jeszcze chciał podpisać umowę na prawie 40 lat tylko go opinia publiczna złoiła i zaprzestał tego?
Najnowsze komentarze (518)
gość
10 lat temu
fajna morda szmato
UJeYfq , [url...
10 lat temu
UJeYfq , [url= [link=
wga8VH olwwe...
10 lat temu
wga8VH <a href="
zvVG1R , [url...
10 lat temu
zvVG1R , [url= [link=
OGspzl bfpcm...
10 lat temu
OGspzl <a href="
MqAwLo rkwlh...
10 lat temu
MqAwLo <a href="
YsdI2J nmoih...
10 lat temu
YsdI2J <a href="
zfd9mH toxxk...
10 lat temu
zfd9mH <a href="
Rolą wszystki...
10 lat temu
Rolą wszystkich obtewyali razem i każdego z osobna jest zrobić wszystko, co w ich mocy, aby historia nie zatoczyła koła, a polska państwowość nie zaniknęła po raz kolejny. Nie wywiązaliśmy się. Nie zlinczowaliśmy Lecha Kaczyńskiego zanim podpisał traktat rozbiorowy.
gość
10 lat temu
Biedny mężczyzna dostał po glowie od drobne dziewczyny biedactwo, chce sie gnojek wypromowac i tyle jej kosztem.
gość
10 lat temu
ciemne zycie.Kariera jej pada,to wyzywa sie na ludziach
gość
10 lat temu
DOBRZE NIECH JĄ ROZUMU NAUCZĄ!!!!!!!!! CO MYŚLI, ŻE JEST WIELKĄ TU GWIAZDĄ I JEST BEZKARNA?
Gosia
10 lat temu
Ona jest skończona już od dawna,nie radzi sobie z tym,ani z emocjami,za wszelką cenę chce żeby o Niej pisano,nieważne jak byle tylko było głośno-stoczyła się oj stoczyła-a był moment że miałam dla niej odrobinę szacunku ,kiedy tak zaangażowała się w spraiwe dawców szpiku-szkoda Doda ,nie tędy droga do sukcesu-staczasz się,to już Twój koniec-zawsze byłas ordynarna,wulgarna,ale rękoczyny a feee,my już nie chcemy ani Cię słuchać,ani widzieć,to Twoja śmierć medialna.
beaNY
10 lat temu
To uwazasz, ze to golodupie beztalencie moze sobie tak biegac i obijac ludzi, opluwac, ublizac? Bo jest uposledzona, to jej mozna? W zakladzie zamknietym niech siedzi wiec.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie