Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Krzyczała, że JEST NA MNIE ZLECENIE!"

659
Podziel się:

Były menedżer oskarża Dodę o grożenie mu śmiercią...

"Krzyczała, że JEST NA MNIE ZLECENIE!"

Konflikt Dody z byłym menedżerem robi się coraz ostrzejszy. Wspólne poniżanie się na łamach prasy z Mają Sablewską wygląda w porównaniu z nim jak wymiana uprzejmości. Kilka dni temu Jakub Majoch zaskoczył nas, przysyłając nagranie z monitoringu i dokumenty ze szpitala poświadczające, że został zaatakowany i pobity przez swoją byłą podopieczną. Przypomnijmy: "ZOSTAŁEM POBITY przez DODĘ! Była POD WPŁYWEM ALKOHOLU!"

To nie wszystko. Menedżer, który zaatakował publicznie swoją klientkę twierdząc m.in., że "działa na granicy prawa" i nosi podróbki drogich ubrań (zobacz: Były menedżer OSKARŻA DODĘ! (OSTRO)), twierdzi teraz, że Dorota... groziła mu śmiercią. Bijąc go miała mu wykrzyczeć, że "jego dni są policzone" i że "jest na niego zlecenie". Czyli, jeżeli dobrze rozumiemy gangsterską terminologię, że ktoś go niedługo zabije.

Nie jest tajemnicą, że zamieszkuję z Dorotą na jednym osiedlu - mówi nam Majoch. W czwartek 10 maja wyszedłem z mieszkania do studia masażu, które znajduje się w budynku obok. Nie zwróciłem uwagi na fakt, iż zauważyła mnie Doda i postanowiła pobiec za mną. Dosłownie w chwilę po tym jak wszedłem do studia masażu wtargnęła do niego Dorota wyszarpując mnie na zewnątrz.

Dorocie towarzyszyły dwie koleżanki, które całe zdarzenie nagrywały telefonami komórkowymi. Jestem przekonany, że celem Doroty było sprowokowanie mnie do wszczęcia bójki. Niestety dla Doroty nie udało się to. Starałem się jedynie bronić przed Dodą, która pięściami okładała mnie po twarzy i głowie wykrzykując przy tym jednocześnie, że "jest na mnie zlecenie i moje dni są policzone". Całość zarejestrowały kamery monitoringu z osiedla, a nagranie zostało zabezpieczone na wniosek policji. W chwili obecnej wiem, że w sprawie wszczęto postępowanie. Mam nadzieję, że skończy się ono możliwie szybko i Dorota zostanie ukarana. To nie jest pierwsze takie wydarzenie z jej udziałem.

Przypomnijmy jeszcze raz nagranie z monitoringu. Szkoda, że jest bez dźwięku, byłoby pewnie śmieszniejsze:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(659)
gość
10 lat temu
Dorotka czuje, że nic już nie podratuje jej kariery tak, jak porządna burda... kochanek się nie "sprzedał", "rozstanie" nikogo nie wzruszyło, jej goła d*pa już nikogo nie szokuje, trzeba było komuś spuścić manto ;).
gość
10 lat temu
Doda jest trochę nadpobudliwa chyba ;)
gość
10 lat temu
Doda zrobiła mu masaż pięściami...
TO ŚCIEMA
10 lat temu
HA HA HAA PROWOKACJA....DODUNIA OPŁACIŁA WSZYSTKICH....ZEBY SZOPKE WOKÓL SIEBIE ZROBIĆ
gość
10 lat temu
zalosna blachara!!!
Najnowsze komentarze (659)
USA
10 lat temu
K9aJD1 gvshtfgymvmj, [url= [link=
USA
10 lat temu
THusU7 <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
obibruk śmierdzący , miliony ładniejszych od ciebie widuje sie w autobusie ty kałmuku , nie nie wyglądasz jak anioł , tylko jak odbyt po analu ( to twoj otwór gębowy) xD
gość
10 lat temu
Doda ty stare pudło idź wymyj d**e bo aż tu smród Nie , nie masz ślicznej twarzy , rozczarowana? xD
goście
10 lat temu
Czemu ta bandytka sobie łazi bezkarnie po ulicach, a nawet pokazuje d****o do kamer? Niech ktoś ją choć strzeli w pysk tak, żeby go nie mogła wyprostować do końca życia, albo wsadzi w końcu do więzienia, albo do psychiatryka, prosimy. Przecież to niebezpieczna d****a. A jak kogoś zabije, to co będzie?
gość
10 lat temu
doda jest skonczona
gość
10 lat temu
ACH G****A TA DODA ZUCA SIE DO BICIA ACH GO ZA G****A BABA ZACHOWUJE SIE JAK NASTOLATKA
gość
10 lat temu
wstyd mi za nia, gdzie klasa z tamtych lat...wracaj do ciechanowa i pie.. rz sie w toalecie, bo tez sie chwalilas.
gość
10 lat temu
powinna by leczona psychiatryczznie
gość
10 lat temu
żałośny świat pseudo celebrytów.ŻENADA
Diana Robyn
10 lat temu
I tak pewnie wygra tą sprawę teraz jeszcze Majka jej pomaga xdd
gość
10 lat temu
NZ ZDJĘCIU POWYŻEJ LODZIA WARY USZMINKOWALA I GOTOWA DO PRACY!!
wewt
10 lat temu
dałbym jej w szamę aż by się dusiła!
gość
10 lat temu
ale bidulek zostal pobity, że hej! pewnie plaskacza zarobił i tyle. Swoją drogą, co za mazgaj, ze daje się pobic kobicie...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie