Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sablewska: "Jak na pobitego wygląda świetnie!"

368
Podziel się:

Maja staje w obronie Dody... "Zaufać tobie nie można, bo ty wszystko wypaplasz."

Sablewska: "Jak na pobitego wygląda świetnie!"
bEDPInsl

Do najnowszego odcinka Raz lepiej, raz gorzej Monika Richardson zaprosiła trójkę byłych menedżerów Dody oraz Monikę Jarosińską. Jarosław Burdek, Maja Sablewska, Kuba Majoch i piosenkarka oskarżająca Rabczewską o napaść rozmawiali o łączących ich doświadczeniach. Tematem przewodnim było oczywiście nagrane kamerą przemysłową pobicie Majocha przez Dorotę. Zobacz: "ZOSTAŁEM POBITY przez DODĘ! Była POD WPŁYWEM ALKOHOLU!" (Mamy wideo!)

Okazało się, że zarówno Maja jak i Burdek nie mają aż tak traumatycznych doświadczeń we współpracy z Rabczewską, co Majoch, któremu ponoć groziła śmiercią. W trakcie dyskusji Jarosińska i pobity menedżer utrzymywali, że Dorota "nie szanuje swoich współpracowników". Majoch zdiagnozował nawet, że przyczyną tak agresywnego konfliktu między nim, a gwiazdą jest "próba zaprzyjaźnienia się", która zaburzyła relacje zawodowe. Kolejny raz podkreślił, że jego zdaniem Rabczewska "to błądząca we mgle dziewczynka", której kariera się kończy.

W zespole Dody był prawnik, który starał się zacierać wszelkie ślady naruszenia dóbr osobistych. Było nas cztery osoby i w ciągu pół roku otrzymaliśmy wynagrodzenie w wysokości 4 tysięcy złotych – podkreślił Majoch. Następnie wyemitowano filmik, który znalazł się na Pudelku. Wtedy były menedżer Doroty dodał: Jestem gentelmenem, więc nie zdecydowałem się, żeby oddać kobiecie. Jedyne, co starałem się robić, to uniki.

bEDPInsn

Burdek stwierdził natomiast, że "nie może nic zarzucić Dodzie" i "jest bardzo zadowolony z tej współpracy". Pozytywnie o Rabczewskiej wypowiadała się także Maja Sablewska. Czyżby wyczuwała w tej sytuacji jakąś szansę dla siebie?

Co się stało, to jest sprawa pomiędzy mną a Dodą. Ja pracowałam z Dodą ponad 5 lat, i to ja powinnam wypowiadać się na temat jej wizerunku. To nie jest łatwa postać i postać z którą się łatwo pracuje. Nie chciałabym rozmawiać o Dodzie w sposób jakkolwiek zły, dlatego że jej tutaj nie ma. Nie znamy sytuacji z jej strony. Ja nie chcę komentować zajścia, ale Kuba, jak na pobitego wygląda świetnie.

Sablewska nie tylko odmówiła komentowania pobicia, ale także wytknęła Majochowi, że "z każdą rzeczą leci do mediów", a następnie dodała: Zaufać tobie nie można, bo ty wszystko wypaplasz.

Doda zdradziła mu chyba kilka swoich sekretów. Przypomnijmy, jak to się dla niej skończyło: Były menedżer OSKARŻA DODĘ! (OSTRO)

bEDPInst
bEDPInsO
KOMENTARZE
(368)
gość
9 lat temu
Majoch to poprostu zwykły oszust, który chce się na Dodzie wypromować, taka prawda ludzie!
gość
9 lat temu
ajka ma racje, Majoch i Jarosińska probują się promować. O jakim zagrożeniu zdrowia jest mowa jak facet lata po telewizji?????
Ada
9 lat temu
nie ma jak to z jednej bzdury robić aferę, na której może się lansować parę "gwiazdeczek"
bEDPInsP
gość
9 lat temu
Jedno drugiego warte!
gość
9 lat temu
jaka ona jest dziwna... kiedys ja lubilam teraz zdziczala
Najnowsze komentarze (368)
El-gość
9 lat temu
Bardzo dobrze wypowiadała się Sablewska ! A tych dwóch to parszywi celebryci, żałosne...
gość
9 lat temu
A niech ich leje wszystkich zazdrosnikow ktorzy sie promuja jej kosztem;-)
bukietta
9 lat temu
Cały czas czytałam Majcioch... hahaha
Diana Robyn
9 lat temu
Majka miała rację xdd
edyta
9 lat temu
Ja lubię Majkę, strasznie inteligentna babka. Zachowuje się strasznie profesjonalnie. Ona nie wróciłaby do Dody ale ma klasę, dlatego tez tak sie wypowiada. Jarocińska natomiast powinna jak najbardziej z powództwa cywilnego zająć się ta sprawą bo nikt nie może nikogo bić. Niestety ten ostatni manager Dody to jakiś p***c. Masakra teraz niech sie liczy z tym że nikt nie będzie chciał z nim współpracować. To klepa Majka ma rację. Maju powodzenia jesteś osoba godną zaufania.
Kwejk2.pl
9 lat temu
_GG_HJ_ Jeżeli szukasz śmiesznych obrazków i filmików to zapraszam na stronę Kwejk2.pl
gość
9 lat temu
Nie chce porównywać, ale kiedyś była taka sprawa z Lady Gagą, że też nie ludzko traktuje swoich współpracowników...
gość
9 lat temu
Maja pokazała klasę. Punkt dla niej. Moim zdaniem była najlepszym menedżeram Dody. Przy niej była najbardziej lubiana, znana i fajna. :) Dziękuję :)
bEDPInsH
gość
9 lat temu
to od Dody Kuba nauczyl sie ze wszystkim latac do mediow- niewazne co pisza byle pisali !
gość
9 lat temu
A ja uważam, że najbardziej dwulicowa jest z nich wszystkich Maja, ciekawe co by rzekła jak sama dostałaby po twarzy i leczyła bruzdy po pazurach 'Wielkiej artystki" jak sama ja nazwała?!W tym programie kompletnie nie była obiektywna, stwierdziła min. coś takiego, że "skoro jakiś Bovie bywa bardzo agresywny to i Doda może, to jest zodiakalny wodnik, zobaczcie jaką karierę zrobiła"....????????Sablewska dla mnie była i jest jedna wielka manipulantką.
gość
9 lat temu
doda jest the best!
gość
9 lat temu
ale k****a i oszust to wiem !!!
gość
9 lat temu
to oszust !!!!
gość
9 lat temu
a to Jarosińska to jakieś dno ni aktorka z niej ni piosenkarka co ona w tv robi ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDPIntA
bEDPIntB
bEDPIntC
bEDPIntD
bEDPIntE
bEDPIntj