Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wszyscy zastanawiają się, kiedy znowu wyleci"

1313
Podziel się

Wojewódzki kpi z powrotu Lisicy na wizję.

"Wszyscy zastanawiają się, kiedy znowu wyleci"
bCxLvSlN

Pracownicy Telewizji Polskiej zrzeszeni w Związku Zawodowym Pracowników Twórczych TVP Wizja głośno protestowali przeciwko ponownym zatrudnieniu Hanny Lis. Żona najlepiej opłacanego pracownika firmy za powrót przed kamerę otrzymała czyjąś hojną ręką aż 30 tysięcy złotych miesięcznie. Inni pracownicy, z mniej zasłużonych rodzin, zarabiają średnio po 1,6 tys. złotych netto...

Tuż po swoim debiucie w Panoramie Lis stwierdziła, że ogromnie tęskniła za newsroomem i znajomymi, z którymi pożegnała się trzy lata wcześniej. Jak zauważa złośliwie Kuba Wojewódzki, dawni współpracownicy aż tak bardzo za nią nie tęsknili.

Powoli opada kurz po debiucie Hanny Smoktunowicz w odświeżonej "Panoramie" – pisze w Polityce. Jest elegancko, seksownie i światowo. Hania mówiła, że tęskniła, część pracowników podobno też. Inni patrzą na Hankę tak jak personel Okęcia na drugi egzemplarz samolotu Tu-154M. Wszyscy zastanawiają się, kiedy znowu wyleci.

bCxLvSlP

Przypomnijmy, że Hania najdłużej (aż 8 lat) ostała się w Teleexpressie, do którego trafiła w wieku zaledwie 23 lat, jako córka sławnych komunistycznych dziennikarzy. Dziennik w TV4 prowadziła przez 17 miesięcy. Wydarzenia w Polsacie – 3 lata, a Wiadomości w TVP – jedynie 10 miesięcy. Ile dajecie jej tym razem?

bCxLvSmq
KOMENTARZE
(1313)
gość
8 lat temu
Oby jak najprędzej.
gość
8 lat temu
Kuba dobrze gada !
gość
8 lat temu
nie lubie lisicy!!!
bCxLvSmr
gość
8 lat temu
G****a hania,kto wpadl na pomysl aby ja zatrudnic?
gość
8 lat temu
a KIEDY WYLECI wOJEWÓDZKI??????
Najnowsze komentarze (1313)
gość
8 lat temu
BRAWO KUBA !!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
A Tomasz Lis najchętniej by pewnie zgwałcić Ukrainkę do spółki z Figurskim i Wojewódzkim. Ludzie w jakim my świecie żyjemy. Zero moralności, zero skruchy, strach się bać. Chcę czystości, już nie chcę tych wyuzdanych zdjęć atakujących mnie z internetu, Wojewódzkiego podżegającego do gwałtu, chcę normalności, radości, wzajemnego szacunku, nie gardzenia nikim.Chcę normalności. Proszę.
gość
8 lat temu
Wojewódzki dobrze gada, dać mu wodki Tej baby nkt nie lubi
gość
8 lat temu
My też kpimy z jej powrotu,
gość
8 lat temu
nie lubie jej ,zadziera nosa ,uwaza ze jest wazniejsza od innych , a to nie moze byc prawda za to ze rozbila malzenstwo i jako przyjaciolka , kingi to na stos ja takich zeczy sie nie robi nikomu,
gość
8 lat temu
Czemu TVP serwuje nam taką miernote , jej prawie nikt nie lubi
gość
8 lat temu
Mamo chwala nas ty mnie a ja was
gość
8 lat temu
Nareszcie cos mądrego Wojewodzki powiedział
bCxLvSmj
gość
8 lat temu
podpisuję się po powyższym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Jest świetna, bardzo naturalna, ma piękny i świetnie ustawiony głos i do tego jest mądra.To dobry ruch kierownictwa Dwójki!!!!
gość
8 lat temu
Kubuś dobrze mowi wszyscy kpią z jej powrotu
gość
8 lat temu
Kubuś ma racje niech odejdzie jak nahszybciej, panorama przez nia straciła wiarygodność
gość
8 lat temu
Niech szybko odejdzie
gość
8 lat temu
Może juz teraz odejść nie lubie takich kobiet jak ona, nie jest warta takiej kasy 1200dać jej i niech spada z wizji. Robi miny jak s**j,,,ący kot na pustyni. Seplaniasta staruszka
...
Następna strona
bCxLvSmL