Trwa ładowanie...
Przejdź na

Waśniewska TAŃCZY NA RURZE... Rozbiera się za pieniądze!

1677
Podziel się

"Ubrana jedynie w stanik, czarne stringi i prześwitująca przepaskę. Dla tych, którzy zapłacą ekstra, rozbiera się na osobności." Co dalej?

Waśniewska TAŃCZY NA RURZE... Rozbiera się za pieniądze!
bDJJAKhx

Plany związane z zarabianiem na opowiadaniu w mediach swojej historii ostatecznie nie wypaliły, matka tragicznie zmarłej Madzi odkryła więc inne powołanie. Jak donosi Fakt, obecnie zarabia na życie... tańcząc na rurze w jednym z krakowskich klubów. W wyzywającym stroju nie przypomina skromnej dziewczyny, służącej do mszy we wspólnocie religijnej Tebah.

Jak wynika z dziennikarskiego śledztwa tabloidu, początkowo Waśniewska marzyła o karierze barmanki, jednak okazała się zbyt rozpoznawalna. Goście wypytywali ją o przeszłość i chcieli sobie z nią robić pamiątkowe zdjęcia. Katarzyna nie miała wprawdzie nic przeciwko temu, ale szefowie pubu nie byli zachwyceni i podziękowali jej za współpracę. Wtedy postawiła na "branżę rozrywkową". Wstęp do klubu, w którym tańczy na rurze kosztuje 40 zł, a najtańsze piwo - 20 zł. Cena drinków jest oczywiście jeszcze wyższa, tabloid wspomina nawet o 100 zł. Jest to więc, jak widać, miejsce "ekskluzywne".

Ubrana jedynie w stanik, czarne stringi i prześwitująca przepaskę bezwstydnie ociera się o rurę i wypina w kierunku obserwujących ją mężczyzn - donosi tabloid. Dla tych, którzy zapłacą ekstra, rozbiera się na osobności do rosołu jak zawodowe striptizerki.

bDJJAKhz

Waśniewska sprawia wrażenie zadowolonej ze swojego nowego życia. Zwłaszcza z nieregulowanego czasu pracy. Jak dowiedział się tabloid, nie ma ustalonego grafiku i do pracy przychodzi, kiedy chce.

Śledztwo w sprawie jej zmarłej córki ma zakończyć się 24 lipca. Jeśli nie będzie podstaw do zmiany kwalifikacji czynu i zostaną utrzymane dotychczasowe 3 zarzuty: nieumyślne spowodowanie śmierci, powiadomienie o niepopełnionym przestępstwie oraz tworzenie fałszywych dowodów, matce Madzi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

bDJJAKia
KOMENTARZE
(1677)
Czarna
6 lat temu
ochydna jest kto na taka by patrzyl wogole wies tanczy i spiewa na dodatek morderczyni dzieci i klamczucha szmelc zwykly !!! d****a i frajer!!
Dziefczynka29...
8 lat temu
Hej dziewczyny, ja znalazłam niedawno fajny sklep internetowy z bielizną i ciuchami, ciuszki mają bardzo podobne jak w wielu sklepach internetowych jednak cena jest super i nawet z wysyłką wychodzi bardzo atrakcyjnie bo kilkanaście procent taniej niż niż u innych. Nazwa sklepu 4lejdi.pl
gość
8 lat temu
Tylko 5 lat?!!! Co to ma być!
bDJJAKib
gość
8 lat temu
D****a Tania d****a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
8 lat temu
Ale bym ją walił na pagony:) i za kitę przyciągnął do bata :)
Eugeniusz Day...
8 lat temu
Na cholere sądy .Takiej to tylko ręce do tyłu folie na łeb i do wody
gość
9 lat temu
ona ma ryj jak d**n
gość
9 lat temu
wyruchał bym ją porządnie w d****o w c****o między cycki nawet w gębe bym ją j***ł póżniej znowu w d**e i w c**e aż bym ją całą ospermioną i z butelką w d***e i w c***e wyrzucił bym ją przez okno z 4 piętra.Z********E by było
gość
9 lat temu
ja bym się z nią umówił wzioł ją do hotelu a tam j***ł jak burą sukę
gość
9 lat temu
ja jak bym był tam gdzie ta s****a tańczy na rurze to prędzej bym jej tą rurę wsadził głęboko w p***e niż wsadził kase za majtki
gość
9 lat temu
tańcz s**o tańcz aż zdechniesz na tej rurze
gość
9 lat temu
tą rurę bym jej wsadził w d**e aż by jej wyszła mózgiem
gość
9 lat temu
G****a s**a. Może my ją też udusimy i będziemy sobie chodzić na wolności !
bDJJAKhT
as
9 lat temu
co za potwor z niej szybko sie otrzasnela po smierci malutkiej
...
Następna strona
bDJJAKiv