Trwa ładowanie...
Przejdź na

Program Wojewódzkiego ZDJĘTY Z ANTENY!

1835
Podziel się

Zarząd Radia Eska przeprasza za audycję o Ukrainkach. Jednak musieli się ugiąć... Obrona Lisa nie pomogła.

Program Wojewódzkiego ZDJĘTY Z ANTENY!
bDJPORaZ

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski chyba po raz pierwszy odczują konsekwencje chamskich żartów, jakie od kilku lat serwują na antenie słuchaczom radia. Reakcja ukraińskiego MSZ, negatywne komentarze minister sportu oraz spraw zagranicznych, a także decyzja UEFA o zmianie prowadzącego mecz półfinałowy sprawiły, że zarząd podjął decyzję, której chyba nikt, przyzwyczajony do bezkarności celebrytów, się nie spodziewał. A z pewnością nie oni sami. Program Poranny WF został właśnie oficjalnie zdjęty z anteny Eska Rock.

Za wypowiedzi na temat Ukrainek, które ponoć "wyrażają opinię statystycznego Polaka", Wojewódzki oraz Figurski pożegnali się z posadami w radiu. Na decyzję zarządu wpływ miała Rada Etyki Mediów oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, które uznały "słowa dziennikarzy za przejaw ksenofobii, rażące chamstwo i typową mowę nienawiści".

Jak wiadomo, Figurski i Wojewódzki oraz ich znajomi twierdzą, że walczą z mową nienawiści, przekonują, że są następcami Witolda Gombrowicza. Ukraińcy dowiedzieli się od nich, że ich siostry i matki są traktowane w Polsce jak podludzie, znani zamożni Polacy mówią o nich per "moja Ukrainka", śmieją się, że pracują na kolanach i są za brzydkie, żeby je gwałcić.

bDJPORbb

Zarząd wyraża ubolewanie z powodu sytuacji, która miała miejsce na antenie radia w programie porannym, wyemitowanym w dniu 12 czerwca 2012 r. Wszystkie osoby, które poczuły się urażone wystąpieniem naszych prezenterów, serdecznie przepraszamy – czytamy w oficjalnym oświadczeniu zarządu Eski.

Czy szczerym? Tuż po audycji szef Michała i Kuby bronił ich i przekonywał, że tylko żarty z prymitywnych Polaków.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji wcześniej dwukrotnie karała Eskę Rock za wypowiedzi Wojewódzkiego i Figurskiego na temat Alvina Gajadhura, rzecznika prasowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Mimo to ktoś zatrudnił tego drugiego do zabawiania widzów podczas meczów. Chcielibyście posłuchać tłumaczenia osoby, która podjęła tę decyzję?

Przypomnijmy, jak bronił "fajnie błaznującego" Kuby Tomasz Lis. Na szczęście tym razem nie pomogło: "Grzecznych MIERNOT JEST BEZ LIKU, Wojewódzki jest jeden!"

bDJPORbh
bDJPORbC
KOMENTARZE
(1835)
gość
9 lat temu
Najpierw baliśmy się czy zdążymy ze stadionami - jakoś zdążyliśmy! Potem baliśmy się o autostrady - rzutem na taśmę się udało! Potem baliśmy się, że ziści się scenariusz BBC o polskich pseudokibicach – ale nie licząc incydentu w Warszawie, poważnych zadym na szczęście nie było! I jak już się wydawało, że stanęliśmy na wysokości zadania i cała Europa będzie nas chwaliła, to ci DWAJ KRETYNI zmarnowali 5 lat przygotowań i odwalili taki numer, że już się trąbi o tym za granicą, a sprawa nabrała charakteru dyplomatycznego. Ci I****I (zresztą ulubieńcy salonu), zaledwie WE DWÓCH, zrobili Polsce czarniejszy PR niż cała horda kiboli...
gość
9 lat temu
no i co oni tym zystaka tylko straca bo kube nie jedna stacja bedzie chciala a tvn w czasie kiedy bedzie lecial kuba na innym kanale zawsze bedzie przegrywal. Kuba rowny gosc.
gość
9 lat temu
Na zachodzie Polki sa takimi Ukrainkami, więc poniekąd ci mierni satyrycy obrazili swoje rodaczki. Cieniasy i tyle, zero mózgu.
bDJPORbD
gość
9 lat temu
"wyrażają opinię statystycznego Polaka", ciekawe skąd mają takie informacje, ja się pod tym nie podpisuję i bardzo dobrze, że ich wyrzucili!!!
gość
9 lat temu
BARDZO DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
kuba to szpanerski gumbas i nic wiecej
Iza
9 lat temu
Kuba, Michał jesteśmy z Wami!
gość
9 lat temu
My tez.Wolnosc slowa mamy ale zostali jeszcze tacy ktorym pozostalosci dawnego ustroju wymkna sie.O prosze swietny przyklad.TRZYMAJ SIE KUBA!!!!
gość
9 lat temu
Prawidłowo
gość
9 lat temu
w końcu
gość
9 lat temu
PRZECIEŻ TELEWIZJI ZALEŻY TYLKO NA KASIE ZA WSZELKA CENĘ DLATEGO MUSIMY TE MIERNOTY W TELEWIZJI OGLĄDAĆ
siema
9 lat temu
Ukrainki są uważane za piękne kobiety.. Czy Polka Czy Ukrainka to i to słowiańskie. I dobrze że zdjęli go.
gość
9 lat temu
WYRZUCIĆ NA ZBITY PYSK Z TELEWIZJI I W OGÓLE Z JAKIEJ KOL WIEK WIZJI:ANI WIDU ANI SŁYCHU O TAKICH CHAMIDŁACH KTÓRE UWAŻAJĄ; ZE WSZYSTKO IM WOLNO A NAJBARDZIEJ TYCH ZA PYSK KTÓRZY DECYDUJĄ ZE TAKICH LUDZI MAMY OGLĄDAĆ CZY SŁUCHAĆ.ŻADEN CZŁOWIEK Z KULTURA NIE BĘDZIE ICH OGLĄDAŁ,A TV MYŚLI ZE JEST MEDIUM OD SZERZENIA KULTURY.
bDJPORbv
fsdf
9 lat temu
ale z nich oszołomy figurski (specjalnie piszę z małej litery) wygląda na zdjęciu jak bezdomny m***l, a wojewódzki - no cóż oglądalność chciał poprawić, cięta riposta nie jest już tak cięta zatem tonący brzytwy się chwyta.
...
Następna strona
bDJPORbX