Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokop o telewizji: "To bierne medium. NIE OGLĄDAM!"

432
Podziel się

Sam przyznaje, że TVN serwuje ludziom marną rozrywkę... Zaskakująca szczerość?

Prokop o telewizji: "To bierne medium. NIE OGLĄDAM!"
bDJNVEAB

Marcin Prokop, którego program Postaw na milion spadł właśnie z jesiennej ramówki TVN, udzielił wywiadu, w którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat polskiego show biznesu i firmy, w której pracuje. Sporo miejsca poświęca w nim programom typu talent-show, które jego zdaniem same w sobie nie są w stanie wypromować gwiazdy. Przypomnijmy, że Prokop jest jednym z prowadzących Mam Talent, zasiadał również w jury 3. edycji Idola.

To nie jest ich wina, że część z ich uczestników, a nawet zwycięzców przepada z kretesem, mając poczucie zawiedzionych nadziei, a inni potrafią je wykorzystać jako trampolinę do wielkiej kariery - mówi Prokop WirtualnymMediom. Problemem nie jest brak utalentowanych wykonawców, tylko całego zaplecza - dobrych tekściarzy, kompozytorów, menedżerów. Dlatego na razie największe szanse mają ci, którzy są w stanie kompleksowo obsłużyć sami siebie.

Dziennikarz zaskoczył również wyznaniem, że prywatnie w zasadzie nie lubi i nie ogląda telewizji. Trudno mu się dziwić, ale celebryta idzie dalej - krytykuje telewizję nazywając ją "biernym medium" serwującym widzom słabą rozrywkę. Rozumiemy więc, że pracuje w TVN tylko dla pieniędzy...

bDJNVEAD

Prawie w ogóle nie oglądam telewizji. Z jednej strony z braku czasu, a z drugiej - lubię sam planować swoje zajęcia, a telewizja jest medium biernym, przed którym widz staje na pozycji bezwolnego konsumenta tego, czym karmi go ktoś inny.

Do czego doszło, że już nawet gwiazdy TVN przyznają, że stacja serwuje programy niskiej jakości dla "biernych" widzów? Prokop sam siedzi pewnie w ciągu dnia na Facebooku, Pudelku, ogląda wideo na YouTube i myśli z wyższością o ludziach, których emocjonują jego programy.

Punkt za szczerość. Choć w jego pracy chyba jej nie docenią :)

bDJNVEBe
KOMENTARZE
(432)
gość
7 lat temu
ale on powiedział, że nie ogląda telewizji a nie programów - wszystko już można zobaczyć w necie, bez reklam, w dogodnej dla siebie porze i miejscu.
gość
9 lat temu
chyba milion w minute
gość
9 lat temu
szacun
bDJNVEBf
gość
9 lat temu
szacun
gość
9 lat temu
szacun
gość
9 lat temu
szacun
gość
9 lat temu
szacun
benigna.bloog...
9 lat temu
Ma rację. Telewizja to gów.o serwowane ludzie o najniższym poziomie intelektu.
gość
9 lat temu
on sam jest "biernym medium",wsciekl sie ze jego program wygryzla najwieksza sprzataczka polska,zreszta oboje sa beznadziejni
gość
9 lat temu
przeciez to jest jego praca. wiec owszem oracuje tam dla pieniedzy !!
gość
9 lat temu
lubię go
gość
9 lat temu
Puste wielkie psskudztwo z małym móżdżkiem-prokopina.Niech spada.
gość
9 lat temu
Ameryki nie odkrył...
bDJNVEAX
gość
9 lat temu
Jak ja to samo powtarzałem żonie, to mowiła abym był cicho ;D Teraz mówi to Prokop i już jest na pudelku. Zycie jest niesprawiedliwe ;D
...
Następna strona
bDJNVEBz