Trwa ładowanie...
Przejdź na

Co Katy Perry ma między piersiami?!!

388
Podziel się

Na premierzę swojego pierwszego filmu...

Co Katy Perry ma między piersiami?!!
bDJOpuZh

Katy Perry nie może raczej narzekać na mały biust. Dlatego obecnych na premierze jej filmu Part of Me zaskoczyły trochę chusteczki wepchnięte w głębokie wycięcie jej sukienki. Dziennikarze natychmiast zasypali ją pytaniami.

Gwiazda postanowiła obrócić to w żart. Tłumaczy, że tak się wzruszyła w trakcie pierwszego pokazu filmu pokazującego jej rozstanie z Russellem Brandem, że rozpłakała się i nie miała co zrobić z chusteczkami.

Seksowne sukienki nie maja kieszeni, więc wetknęłam je w jedyne miejsce, jakie mogłam – wyjaśniła Katy.

bDJOpuZj

Jak to często bywa media dały się wkręcic gwieździe. Katy włożyła między piersi różę. Zgadujemy, że dla ozdoby... Oceńcie efekt tego dziwnego eksperymentu.

bDJOpuZp
bDJOpuZK
KOMENTARZE
(388)
gość
9 lat temu
może ty jesteś śmieć a nie ona.
STANIK
9 lat temu
PRZERWE?????????
gość
9 lat temu
biała różyczka :)
bDJOpuZL
gość
9 lat temu
walcie się buraki
Debiutant
9 lat temu
Jakie chusteczki ? To przecież biała róża ;D
gość
9 lat temu
;))))))))))) papier śniadaniowy po zjedzonej kanapce!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))
gość
9 lat temu
róża bądź chusteczka nie wiem.. ;D
gość
9 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
9 lat temu
te C*Y*C*K*I za kilka lat będą dużo WIĘKSZE...
Patrycja . <3...
9 lat temu
To jest jakiś papier ha ha ha ha żal mi jej .. a po 1 to nie róża i ona nie ma kataru tylko wypycha se stanik .. he he
gość
9 lat temu
karnego k****a!
gość
9 lat temu
Zanim po raz setny napiszecie,że to nie chusteczki przeczytajcie artykuł do końca. TAK, napisali,że to róża.
gość
9 lat temu
pewnie cycki jej sie pociły i wsadziła chsteczki lecz wylazly
bDJOpuZD
gość
9 lat temu
na początku wydawało mi się że to stanik, ale na ostatnim zdjęciu widać że kwiat. tylko po co? ciekawe xd ale włosy ma śliczne*.*
...
Następna strona
bDJOpvaf