Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie istnieją faceci biseksualiści! To sami geje!"

309
Podziel się

"Mnie się faceci nie podobają" - zapewnia Kanye.

"Nie istnieją faceci biseksualiści! To sami geje!"
bDoaoFNh

Kanye West prócz wydawania fortuny na Kim Kardashian prowadzi także bloga. Dość kontrowersyjnego. Ostatnio nowy chłopak celeberytki wywołał kolejny skandal i spotkał się z tysiącami negatywnych komentarzy. Poruszenie wywołał jego wpis, który poświęcił biseksualistom.

Zdaniem Westa nie ma czegoś takiego, jak "biseksualny facet". Tylko i wyłącznie kobiety "naprawdę mają ochotę i potrzebę uprawiać seks z osobami obu płci". Kontrowersyjne zdanie na temat seksualności mężczyzn West powtórzył jeszcze raz w audycji radiowej.

Nie istnieją faceci biseksualiści! To sami geje! To jedna wielka wymówka, żeby nie przyznać się do prawdy o sobie. Mnie się faceci nie podobają – podkreślił Kanye. Nie jestem gejem. Jestem tego tak pewien, że mogę nosić różowy zegarek i nie zagraża to mojej męskości. Mogę iść na obiad z gejem i dla mnie to zupełnie normalne. Nie czuję się pod żadną presją.

bDoaoFNj

Zupełnie nic nie zagraża jego wizerunkowi macho... Do tego stopnia, że postanowił aż ogłosić na blogu i w radio, że nie jest gejem... Wierzycie? :)

bDoaoFNK
KOMENTARZE
(309)
gość
8 lat temu
Wystarczy, że jest z pustą ladacznicą ;] Nic więcej na temat tego pana.
gość
8 lat temu
Trochę chyba jest skoro wybrał sobie l***ę, w której niejeden już gościł.
gosciówkaa
8 lat temu
kogo interesuja madrosci tego pana??
bDoaoFNL
gość
8 lat temu
Mimo wszystko mam wrażenie, że to prawda. Faceci sa bardziej zdeklarowani.
gość
8 lat temu
a właśnie, że istnieją! ja jestem biseksualny
Najnowsze komentarze (309)
Peja
8 lat temu
Kanye West to zakompleksiony gej z małym penisem
gość
8 lat temu
powiedziała gruba co wiedziała...
gość
8 lat temu
tak tak czepiajcie się jego, czasami nie mogę czytać waszych żenujących komentarzy, po prostu żal d**e ściska z tej waszej zazdrości. zapraszam do wysłuchania jego wszystkich kawałków, i poczytania trochę o jego osobie, nie mówię o pudelku który zazwyczaj pisze jedną czwartą prawdy o nim, ale o wywiadach z jego udziałem, albo o jego historii. sugerujecie się tylko tym co jest na pudelku. on przynajmniej pisze/mówi co myśli jako KANYE WEST, a nie jako GOŚĆ na pudelku. To jest bardzo mądry człowiek, na dodatek sra kasą, bo ma głowę do interesów, a wam nic innego nie pozostaje tylko pisanie o nim brudów bo zazdrościcie chłopakowi. Jeżeli już o nim poczytacie, i posłuchacie jego kawałków, nie sugerując się pudelkiem, to możemy wtedy pogadać, bo póki co chu*a wiecie a się wypowiadacie jak małe 5 letnie dzieci PO PROSTU ŻENADA
gość
8 lat temu
MA RACJE!!!
gość
8 lat temu
brzydal...
ZlosliwiecPro
8 lat temu
Nie ma hetero, gejów cy biseksów, są tylko źle uwodzeni :D To się tyczy i kobiet :D
gość
8 lat temu
ja mu wierze dobrze gada
gosc 2
8 lat temu
a kto to jest ten kanie łest?
bDoaoFND
gość
8 lat temu
Ja tam też uważam , że tylko kobiety są biseksualne xdd
gość
8 lat temu
Pudelek jak zawsze sprawdza fakty. Kanye odnosił się do sprawy muzyka R&B Franka Oceana, który ostatnio ujawnił, że jest biseksualistą, a nie ogłosił sobie ot tak.
Kanarek
8 lat temu
Nie wierzę, przecież to oczywiste, że Kanye ssie Jayowi-Z... Spójrzcie zresztą na jego szczękościsk, niby od czego się tak robi?
gość
8 lat temu
no tak :] jak każdy czarny nie wygląda
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]ja nie mogę, co za tępi ''dziennikarze'' piszą te artykuły, nie mając pojęcia, o co w ogóle chodzi. Kanye pracował z Frankiem Ocean i pomógł mu nieco w karierze, a Frank teraz zdissował go w swojej piosence. Niedawno Frank przyznał się, że jest biseksualny i teraz Kanye po prostu chce się na nim odegrać...[/cytat]No właśnie nie. Mówi sie, że to w Ye kocha się Frank ;)
gość
8 lat temu
A ja się z nim zgadzam.
...
Następna strona
bDoaoFOf