Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wrzeszczał na nią, aż się załamała!"

360
Podziel się

"Chodziła przy nim, jak na szpilkach. Była przerażona. Zgotował jej piekło."

"Wrzeszczał na nią, aż się załamała!"
bDJQSwMl

Dziennikarze National Enquirer postanowili kopać naprawdę głęboko i dowiedzieć się, jakie były przyczyny rozpadu małżeństwa Katie Holmes i Toma Cruise. Początkowo mówiono, że aktor chciał zamknąć córkę w ośrodku, w którym trenuje się i indoktrynuje przyszłych scjentologów. Informatorzy tygodnika zapewniają, że przyczyn należy doszukiwać się gdzie indziej. Ponoć Tom uwłaczał jej godności i traktował ją jak niewolnicę.

W zeszłym roku powiedziała mu, że nie chce być częścią sekty i nie chce, by ich córka się w niej wychowywała – mówi osoba z bliskiego otoczenia Katie. Nie wytrzymał. Wrzeszczał na nią przez cztery dni, aż się załamała i go przeprosiła. Był wobec niej bezlitosny. Stosował wobec niej przemoc słowną. Rozkazał jej, by nigdy nie wspominała o tym, co powiedziała.

Gwiazda natychmiast sięgnęła po telefon i zadzwoniła do ojca, prawnika, z którym od kilkunastu miesięcy planowała sprawę rozwodową.

bDJQSwMn

Gdy w końcu zadzwoniła do ojca, płakała w słuchawkę jak histeryczka. Jej rodzina była przekonana, że Tom traktuje ją jak więźnia. Ojciec chciał, by poszła do psychiatry, ale Tom stwierdził, że ma to być ktoś z sekty. Wiedział, że traci nad nią kontrolę. Mówił gościom, że nie zachowuje się jak ona. Wyniosła się z ich sypialni i spała w pokoju dla gości. Chodziła przy nim jak na szpilkach. Była przerażona. Zgotował jej piekło.

Zobaczcie tylko kilka ostatnich zdjęć Katie z ulic Nowego Jorku. Wydaje się o wiele szczęśliwsza.

bDJQSwMt
bDJQSwMO
KOMENTARZE
(360)
Gość
4 lata temu
Zawsze bardzo Ją lubiłam
gość
5 lata temu
Religie, sekty, związki wyznaniowe zawszę mąciły i będą mącić ludziom w głowach. Nie ma dużego znaczenia jakie, wszystkie się sprowadzają do patriarchalnego systemu, gorszej pozycji kobiet i kontroli ludzi w danym społeczeństwie.
gość
5 lata temu
Frajer dał się omotać sekcie. I co z tego ma, stracił rodzinę, gra w kiepskich filmach a ludzie śmieją się z niego.
bDJQSwMP
Byk
8 lat temu
OJJJ JAKA NIESZCZĘŚLIWA.... WIEDZIAŁO DO CZEGO SIĘ PCHA , CHCIAŁA KASĘ NO TO JĄ MA
gość
8 lat temu
sama nie jest swieta, oboje sa odpowiedzialni za wychowanie "najmodniejszego" dziecka swiata./ NIE ZAPOMINAJCIE O TYM !
gość
8 lat temu
Obie są ofiarami przemocy w rodzinie. Oprawca katował nie tylko matkę, ale także dziecko, co widać było "gołym okiem". Na każdym wspólnym wyjściu on częstował wszystkich promiennym uśmiechem a one dreptały obok jak w kondukcie żałobnym, pogrążone w smutku. A najbardziej przykry był widok dziecka zadeptanego emocjonalnie, które publicznie wtulało się w maskotkę...
gość
8 lat temu
wszystko fajnie, tylko dlaczego oni to dziecko noszą ciągle na rękach? co ona nóg nie ma? :/
gość
9 lat temu
Nie stał się scjentologiem dzień po ślubie...brała go z całym dobrodziejstwem:karierą,pozycją,milionami,ale i religią,którą wyznaje od lat...
gość
9 lat temu
Pieniądze szczęścia nie dają. Dobrze zrobiła, że zakończyła ten toksyczny związek.Jego pieniądze niech sobie wsadzi w d...pcię.
gość
9 lat temu
Pierwszy raz widzę Suri bez obcasów, tylko w zwykłych japonkach. Nareszcie to dziecko ma szansę na normalne dzieciństwo.
gość
9 lat temu
uwaga, w polsce też jest ta sekta, już atakują na zakupach w centrach handlowych pod pozorem rozwoju duchowego i zajeć psychologicznych!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
biedna zal mi jej, mam nadzieje ze sie juz ulozy
gość
9 lat temu
Ale brzydka.
bDJQSwMH
gość
9 lat temu
przeciez wiedziala wychodzac za toma ze to sekciarz. nawet rodzicow na slubie nie moglo byc. a teraz wielkie zdziwo?
...
Następna strona
bDJQSwNj