Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Przez tydzień nikt nie znalazł jego ciała"

183
Podziel się:

Syn Sylvestra Stallone przedawkował środki nasenne. "W pokoju zastaliśmy odrażający bałagan."

"Przez tydzień nikt nie znalazł jego ciała"

W piątek 36-letni, najstarszy syn Sylvestra Stallone, został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles. Policja natychmiast rozpoczęła dochodzenie w sprawie nagłej śmierci Sage’a, który najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, albo przedawkował środki nasenne. Zdaniem funkcjonariuszy bardziej prawdopodobny jest scenariusz z przypadkowym zatruciem organizmu mieszanką alkoholu, pigułek oraz narkotyków.

Trudno uwierzyć w zapewnienia rodziny i znajomych, że Sage nigdy nie ćpał i że jego życie było w idealnym porządku. W pokoju zastaliśmy odrażający bałagan, a także ogromne ilości pustych opakowań po środkach nasennych – mówi magazynowi Star jeden z policjantów badających sprawę. Sage najwyraźniej jednak nie miał wielu bliskich osób, gdyż przez tydzień nikt nie znalazł jego ciała. Rodzina nawet nie próbowała się z nim kontaktować. Co wskazuje, że zdarzało mu się znikać na jakiś czas.

Pomimo wstępnego raportu kornera, który orzekł, że Sage od lat brał narkotyki i był uzależniony od pigułek na sen, jego rodzina nadal twierdzi, że to nieprawda.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(183)
18
10 lat temu
Zawsze szkoda młodego człowieka:(
gość
10 lat temu
ale ładny chłopiec,szkoda. no ale ta informacja nie zmienia nic w moim zyciu całe szczescie
gość
10 lat temu
smutne oczy
gość
10 lat temu
moglibyscie chociaż dobrze rzetłumaczyc :P przez tydzien nikt nie mogl sie z nim skontaktowac, a martwy byl od czterech dni
gość
10 lat temu
Szkoda :c Jeszcze miał tyle życia, eh.
Najnowsze komentarze (183)
gość
10 lat temu
Co ty pierdzielisz jaka kolej rzeczy, pochować swoje własne dziecko jest najgorszą tragedią na świecie!!!!!
gość
10 lat temu
samotność wśród tłumu
gość
10 lat temu
pisze się koronera a nie kornera
gość
10 lat temu
bardzo szkoda - współczuję -
gość
10 lat temu
piękny chłopak, szkoda:(
gość
10 lat temu
coby to nie było młody chłopak, szkoda życia bo krótko żył
gość
10 lat temu
Chyba koronera?
gość
10 lat temu
sława ojca go przerosła
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#][/cytat]i co z tego??
gość
10 lat temu
Bogactwo, Sława wszystko to jest marnością
gość
10 lat temu
poczekajcie na wyniki sekcji zwlok a dopiero pozniej oceniajcie czlowieka
gość
10 lat temu
poczekajcie na wyniki sekcji zwlok a dopiero pozniej oceniajcie czlowieka
gość
10 lat temu
i po cholere miał na drugie imię Moonblood.
gość
10 lat temu
:((((
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie