Trwa ładowanie...
Przejdź na

Będą mieszkać osobno do października!

110
Podziel się

Znajomi twierdzą, że są zbyt zajęci...

Będą mieszkać osobno do października!
bDZTHkHV

Jak już pisaliśmy, rozłąka Cichopków przedłuża się. Ich wynajmowane cudzoziemcowi mieszkanie na Sadybie będzie wolne dopiero pod koniec września. Do tego czasu Kasia i Marcin nadal będą mieszkali osobno. Znajomi pary, do których dotarł tygodnik Gwiazdy, zapewniają jednak, że są zbyt zajęci, aby to w ogóle zauważyć. W show biznesie wciąż jest to uważane za wyznacznik sukcesu.

Marcin jeździ po całym kraju, gdyż jego szkoła urządza wiele letnich obozów tanecznych - mówi osoba z otoczenia Cichopków. W ten sposób może podreperować ich rodzinny budżet i zarobić na kolejne raty kredytów.

Z kolei Pyza większość lipca spędziła na planie M jak miłość, a potem rozpoczęła przygotowania do kolejnych odcinków Sexy mamy.

bDZTHkHX

Gdy miała chwilę wolnego, zabierała Adasia i wyjeżdżała na Mazury - mówi koleżanka aktorki. W sierpniu na pewno razem z mężem wyjedzie na urlop. Chcą wspólnie odpocząć gdzieś za granicą, gdzie będą mogli nacieszyć się sobą i oderwać od trudnej codzienności. Ich mieszkanie na Sadybie będzie gotowe dopiero pod koniec września.

Na pocieszenie dodamy, że wszystkie "sexy mamy" będą mogły wkrótce kupić nową książkę i przeczytać, co zrobić, by żyć tak jak Kasia.

bDZTHkIy
KOMENTARZE
(110)
gość
9 lat temu
za bardzo jedziecie po Cichopkach,pelno jesst par z problemami finansowymi,mieszkaniowymi ...itd tylko,ze oni sa na swieczniku.UDANEJ SOBOOOOOOTY LUDZIE!
gość
9 lat temu
nie oni pierwsi i nie ostatni
me
9 lat temu
bidne cichopki... a kto nam pomoze?
bDZTHkIz
gość
9 lat temu
"Na pocieszenie dodamy, że wszystkie "sexy mamy" będą mogły wkrótce kupić nową książkę i przeczytać, co zrobić, by żyć tak jak Kasia." tzn. że przeczytamy jak wziąć kredyt by mieszkać z mężem osobno?
straszne
9 lat temu
Taaa wielka aktorka , tak samo skończy się kariera K.Zielińskiej i J. Koroniewskiej
Najnowsze komentarze (110)
gość
9 lat temu
Hakiel to zwykły lump..leczy się w klinice uzależnień
gość
9 lat temu
proponuje jeszcze jedna wille - ale tym razem tak z 1.000 m 2
gość
9 lat temu
on zawsze wygląda jak kiepski kelner w kiepskiej knajpie
gość
9 lat temu
i oderwać się od trudnej codzienności- dobre, bidulka tylko ona zyje w trudnej codziennosci- proponuję to w ksiązce opisać
gość
9 lat temu
Ludzie którzy uczciwie zarabiają są potępiani. Może niech zaczną kraść lub robić przekręty wtedy będą ok
gość
9 lat temu
Pudlu ulżyło ci że napisałeś o Kaśi i Marcinie.Masz na ich punkcie obsesje.A może zazdrość cię zżera. Innego wytłumaczenia nie widzę. pudlu staczasz się na dno.
gość
9 lat temu
Ja nie wiem na co te gwiazdy kase wydają skoro zarabiają porządnie, a nie potrafią odłozyć na wspólne najważniejsze mieszkanie, biorą kredyty/? na co? pewnie wciąż muszą dopłacać aby ich promowali!!! Bo inaczej by wygaśli. Innego wytłumaczenia nia mam.
gość
9 lat temu
P********a i*****a bez talencie do gnoju
bDZTHkIr
gość
9 lat temu
Różne Mroczki i Cichopki to teraz "aktorzy" :)))))
gość
9 lat temu
no to teraz powinien nastąpić koniec tej żenującej historyjki pseudo aktorow
gość
9 lat temu
Hakiel jest narkomanem , spędza wakacje w ośrodku za Warszawą w ośrodku odwykowym zamkniętym. Mam znajomego , który prowadzi tam terapie. Ośrodek jest bardzo dobry i drogi ;)))
gość
9 lat temu
ALE BADZIEW !
k.
9 lat temu
weźcie się od nich odczepcie w końcu.....
gość
9 lat temu
ile jadu jest w tym artykule. Dlaczego się na nich uwzieliście .Co oni wam zrobili. Przeszkadza wam że są razem. Co by nie zrobili to źle. Tacy ludzie wam przeszkadzają . Wstyd i jeszcze raz wstyd.
...
Następna strona
bDZTHkIT