Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Jacksona ZAGINĘŁA!

217
Podziel się

Rodzina od tygodnia nie może skontaktować się z 82-letnią Katherine.

Matka Jacksona ZAGINĘŁA!
bDYgfXph

Zaginięcie 82-letniej seniorki rodu, Katherine Jackson, zgłosił w biurze szeryfa hrabstwa Los Angeles jej bratanek, Trent Jackson. Rodzinę zaalarmowały wnuki - Paris, Prince i Blanket - które nie mogły skontaktować się z babcią od tygodnia. Jackson była niedostępna również dla innych bliskich.

Możemy potwierdzić, iż osobą, w której sprawie wypełniono zgłoszenie dotyczące zaginięcia jest pani Katherine Jackson - mówi policja w Los Angeles. Zostanie ono przekazane do departamentu osób zaginionych, gdzie przeprowadzone będą dalsze czynności w sprawie.

Katherine opuściła miasto 15 lipca, żeby udać się do Albuquerque w Nowym Meksyku na koncert reaktywowanych Jackson Brothers. Od tego czasu pozostające pod jej opieką od śmierci Jacksona wnuki próbowały się z nią skontaktować. Bezskutecznie. Obecnie przebywają pod opieką niani, jednak jak relacjonuje osoba z otoczenia rodziny, bardzo ciężko to znoszą.

bDYgfXpj

Paris odchodzi od zmysłów - mówi informator magazynu Radar. Trzy lata temu straciła ojca. Teraz nie wie, co dzieje się z jej ukochaną babcią. To naprawdę więcej, niż może znieść.

Prawniczka Jacksonów dodała, że Katherine *nigdy nie straciła kontaktu ze swoimi wnukami na dłużej niż 24 godziny. *

bDYgfXpp
bDYgfXpK
KOMENTARZE
(217)
gość
9 lat temu
PROTEST!!! Nie czytamy i nie komentujemy artykulow o Siwiec!!!
gość
9 lat temu
stop promowaniu grycanek i innych siwiec !
gość
9 lat temu
oby wszystko dobrze sie zakończyło ale nie mogę powstrzymać się od komentarza na temat oczu tej dziewczyny - obłędne, śliczne
bDYgfXpL
gość
9 lat temu
gość: nie chcemy czytać o takich ludziach jak tyszka czy korwin piotrowska jaka ta baba jest brzydka i antypatyczna pod każdym względem. Ale ja o czymś innym - nie chcemy plastikiem być bombardowani, więc czemu piszecie o siwiec? ogólnie piszecie o dziwnych tworach, prawie nikt o kim piszecie nie zasługuje na szacunek i uwagę publiki, zmieńcie to. Ogólnie ze sceny powinni zejść - SASHA STRUNIN, NATALIA SIWIEC, EDZIA NAWROCKA I WIELE WIELE INNYCH Jeszcze Frytka, Orzechowska, Grycanki, Doda, Wodzianka (no już na szczęście zeszła), Rutowicz, Woli&Tysio, Jacykow, Wojewódzki, Waśniewska i cała reszta tej przaśnej, płytkiej intelektualnie ekipy.
gość
9 lat temu
Ma juz swoje lata.... oby się odnalazła
Najnowsze komentarze (217)
http://tomssg...
6 lat temu
toms singapore
gość
9 lat temu
iluminaci ją zabili, a siwiec mnie nie obchodzi, nie komentuję nawet i to powinni wszyscy zrobić, grycanek też nie komentować
gość
9 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"] TUTAJ JEST INFO W MIARE NA BIEZACO DOTYCZACA TEJ SPRAWY[/cytat]gdzie?
gość
9 lat temu
nie wiem co powiedziec...
gość
9 lat temu
albo tatulek albo jej dzieci ja przetrzymuja by zmusic ja do przekazania praw nad majatkiem i dziecmi M.J.
gość
9 lat temu
szkoda mi tych dzieci
gość
9 lat temu
Ale śliczne oczka ma mmmm oczywiście córka Jacksona :)
gość
9 lat temu
Paris jest tak piękna jak jej imię - oczy powalają na kolana
bDYgfXpD
gość
9 lat temu
do wszystkich, którzy wypisują tu takie bzdety: "gość: nie chcemy czytać o takich ludziach jak tyszka czy korwin piotrowska jaka ta baba jest brzydka i antypatyczna pod każdym względem. Ale ja o czymś innym - nie chcemy plastikiem być bombardowani, więc czemu piszecie o siwiec? ogólnie piszecie o dziwnych tworach, prawie nikt o kim piszecie nie zasługuje na szacunek i uwagę publiki, zmieńcie to. Ogólnie ze sceny powinni zejść - SASHA STRUNIN, NATALIA SIWIEC, EDZIA NAWROCKA I WIELE WIELE INNYCH Jeszcze Frytka, Orzechowska, Grycanki, Doda, Wodzianka (no już na szczęście zeszła), Rutowicz, Woli&Tysio, Jacykow, Wojewódzki, Waśniewska i cała reszta tej przaśnej, płytkiej intelektualnie ekipy. " TO NA CH*J CZYTACIE PUDLA? PO TO TU WCHODZICIE, BY WŁAŚNIE TO(SIC!) CZYTAĆ!! PRECZ Z OBŁUDĄ! PRECZ Z PRECZEM! F*CK YOU ALL!!
gość
9 lat temu
ale śliczna dziewczyna
gość
9 lat temu
ale śliczna dziewczyna
gość
9 lat temu
ale śliczna dziewczyna
gość
9 lat temu
Bajkowa lasencja z córki Jaksona, ma zaje...ie magnetyczne oczy.
gość
9 lat temu
oczy :*
...
Następna strona
bDYgfXqf