Trwa ładowanie...
Przejdź na

Hania straci pracę w "Panoramie"?

667
Podziel się

Koniec z 30 tysiącami pensji? Jej kontrakt właśnie wygasł.

Hania straci pracę w "Panoramie"?
bCzuQQeZ

Jej trzymiesięczny kontrakt właśnie wygasł. Nikt z redakcji Panoramy nie podjął się rozmowy na temat jego przedłużenia. Rzeczywiście, powrót Hanny Lis do telewizji publicznej nie okazał się spodziewanym sukcesem. Dziennikarka podjęła pracę 7 maja i od tamtej pory regularnie traci widzów. Jak donosi Super Express, w lipcu straciła kolejnych 150 tysięcy. Obecna oglądalność utrzymuje się na poziomie 1,5 mln. Dla porównania - wydania prowadzone przez Andrzeja Turskiego bez kłopotu gromadzą ponaddwumilionową widownię.

Należy podkreślić, że wyniki telemetryczne to nie jedyny element składowy wpływający na naszą satysfakcję z angażu pani Hanny Lis - tłumaczyła niedawno rzeczniczka prasowa TVP, Joanna Stempień Rogalińska. Prowadzenie "Panoramy" przez profesjonalną i doświadczoną dziennikarkę pozytywnie wpływa na wizerunek programu oraz wzrost jego atrakcyjności w kontekście reklamowym.

Czy Hania na tyle "pozytywnie wpływa na wizerunek programu", że warto płacić jej za to 30 tysięcy złotych miesięcznie? Zobacz: Pracownicy TVP PROTESTUJĄ PRZECIWKO ZAROBKOM Hanny Lis!

bCzuQQfb

Jak sie okazuje, zadowolenie stacji nie przełożyło się na decyzję o automatycznym przedłużeniu kontraktu. Jak informuje tabloid, Lisica ma obecnie wolne.

bCzuQQfC
KOMENTARZE
(667)
Antek Muzykan...
8 lat temu
Poczytajcie z jakiej rodziny pochodzi Lisica i zrozumiecie skąd wynika brak etyki dziennikarskiej, z powodu której kilka lat temu została wyrzucona z TVP. Jeśli jest się córką propagandzistów PRL wyliczonych przez mistrza KISIELA na tej samej liście, co Jerzy Urban, to trudno być wychowanym na patriotę. Idealnie się dobrała z niedoścignionym mistrzem obiektywizmu dziennikarskiego. Nie wiadomo które z nich gorsze – Lisica czy Lis, który zatrudniał swojego skompromitowanego teścia jako szefa działu zagranicznego w tygodniku Wprost. To hańba, że ogromne pensje tych ludzi są teraz opłacane z naszego abonamentu.
gość
8 lat temu
no i jak ona teraz biedna splaci kredyt?
gość
8 lat temu
dla mnie ta kobieta nie ma wstydu i honoru
bCzuQQfD
gospodarz
8 lat temu
Córka WALDEMARA KEDAJA nie może być dobrą dziennikarką. Zapraszam do Wikipedii.
gość
8 lat temu
Jeśli drogę przebiegnie ci czarna babcia, czarna wnuczka, czarny Mruczek, czarna kura, czarna gęś, czarny bociek, czarna żaba, a na końcu pojawi się kuśtykający czarny Jakub Wojewódzki ze spopielonym tupecikiem i rzepami na głowie, tzn. że nieszczęsny leśny dziadek zamiast rzepki wyciągnął z ziemi kabel wysokiego napięcia.
Najnowsze komentarze (667)
gość
7 lat temu
rozłóż nogi
gość
8 lat temu
Ja w ciągu roku tyle nie zarabiam. Kto im ustala te zarobki? Jakaś paranoja. Lisica bybyby
gość
8 lat temu
jAKA Z NIEJ HANIA O Mlej madzi piszecie magda a o starej wrednej babie piszecie hania jaka ona hania po prostu hanka i to jeszcze stara hanka
gość
8 lat temu
Czas lustro sobie sprawić
gość
8 lat temu
no i prawidlowo.
gość
8 lat temu
Jak można o starej kobiecie pisać "Hania"?
maria
8 lat temu
odpowiedz na zyczenie -,,niech wyleci;; to ja tez serdecznie zycze ,,,Ty i inni zyczacy zle --tez ,i to jeszcze przed Wigilia,--zycze spelnienia ,
gość
8 lat temu
Wyglada w tym ubraniu jak sierota , spónica chyba corki a ten sweterek to chyba śmietnik oglądal
bCzuQQfv
gość
8 lat temu
KRZYWE KOSLAWE PALUCHY ZAKUWA W BUTY KTÓRE DEFORMUJA STOPE JESZCZE BARDZIEJ
gość
8 lat temu
popieram ! sfilcowane,porzucone ,niedowartosciowane kobiety zazdroszczą stąd tyle negatywnych ocen niestety nie dotyczących profesji tylko ............... przescieradła.
gość
8 lat temu
napisz w swoim imieniu ,my bardzo ja lubimy a wiesz za co za wdziek ,szyk ,profesjonalizm ,spontanicznosc urode ktora na wizji ma znaczenie ,zycie osobiste to nie nasza sprawa ,czy ona jedna rozwiedziona w polskim show-biznesie?
gość
8 lat temu
Bzdura
gość
8 lat temu
na moj rozum to kinga wygrala takiego meza lepiej oddac oni pasuja do siebie
gość
8 lat temu
niech ja tzymaja to ludze napewno zaplaca im abonament niktorzy ostatnie pieniadze niosa na poczte a oni mumi placa 30 tys wstyt kto teraz wogole oglada 1/2
...
Następna strona
bCzuQQfX