Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rzeczy Łapickiego TRAFIŁY ZE ŚMIETNIKA DO TEATRU!

651
Podziel się

Znajdą się w Teatrze Kamienica. Trzeba było je wyjąć z kubłów...

Rzeczy Łapickiego TRAFIŁY ZE ŚMIETNIKA DO TEATRU!
bCxPgXsl

Super Express nie ujawnia, kto dokładnie zabrał ze śmietnika torby z pamiątkami po Andrzeju Łapickim, których 3 dni po jego śmierci pozbyła się młoda wdowa. Wspomina tylko ogólnikowo, że "udało się ją odzyskać". Jej zawartość tabloid przekazał Emilianowi Kamińskiemu, który, tak jak zadeklarował publicznie, zamierza wyeksponować je w swoim teatrze. Zobacz: Kamiński do Łapickiej: "Chętnie przyjmę pamiątki po panu Andrzeju"

Jeszcze chciałbym porozumieć się z córką pana Andrzeja, z rodziną, żeby nadać temu odpowiednią formę - mówi w rozmowie z tabloidem. Jestem wzruszony, że przedmioty te trafiły do mnie. Znałem pana Andrzeja od 41 lat. Był wielkim człowiekiem, świetnym pedagogiem, mistrzem. Dla nas pan Andrzej to symbol wybitnego aktora, człowieka teatru, filmu, kultury - mówi i krytykuje Kamilę, która chciała jak najszybciej oczyścić swoje mieszkanie z jego rzeczy: Wydaje mi się, że wdowa, absolwentka Wydziału Wiedzy o Teatrze, jak my, powinna zrozumieć i pochylić się nad wartością tego człowieka.

Wśród wyrzuconych przez Kamilę Łapicką pamiątek znajdował się m.in. ulubiony zegarek Łapickiego, oryginały jego portretów wykonanych przez Zofię Nasierowską oraz pióro. Trochę przykro, że musiały zostać wyjęte z kubłów na śmieci, żeby trafić do oszklonych gablot w teatrze. Kamila mimo to będzie jednak pobierać zyski z artystycznej działalności męża. Około 20 tysięcy złotych rocznie.

bCxPgXsn
bCxPgXsO
KOMENTARZE
(651)
gość
8 lat temu
A taka była z nich wielka miłość , przykre , szkoda pana Łapickeigo :/
KsaV
8 lat temu
I dalej sobie wmawiajcie że Kamila darzyła go prawdziwą MIŁOŚCIĄ.
gość
8 lat temu
S**Z
bCxPgXsP
gość
8 lat temu
Dzień bez siwiec pięknym dniem
gość
8 lat temu
opieka zakonczona ... smutne ze nawet szacunku okazac nie umie...
Najnowsze komentarze (651)
gość
5 lata temu
To teatr rowniez rupiecie zbiera. A co miala robic z pamitkami po zmarlym mezu wytapetowac mieszkanie? A moze wydruk 3D starego dziadka obok postawic, zycie idzie do przodu I trzeba umiec dalej sie cieszyc I przezyc je w ciekawy sposob.
gość
8 lat temu
Jesli był jakiś naiwniak że to miała być miłość to teraz widzi jak bardzo się pomylił. Młoda dziksa poleciała tylko na kasę i sławę.
gość
8 lat temu
uważam, że ona jest chora psychicznie
gość
8 lat temu
GNIDA
gość
8 lat temu
g***i kurwol
gość
8 lat temu
g***i kurwol
gość
8 lat temu
STARA QURWAAAAAAAAAAAAAAA
kANT
8 lat temu
tak to już jest z młodymi podfruwajkami...
bCxPgXsH
gość
8 lat temu
żydówa z warszawki
gość
8 lat temu
ze starym dziadkiem ,to jest obrzydliwe ,kto ja teraz zechce ???
gość
8 lat temu
ta brzydka kamila ,uwiodla dziadka ,a teraz smieje sie wszystkim w twarz ,to swinstwo co zrobila i hanba dla niej na cale zycie ,znowu znajdzie starego dziadka ,bo kto inny by ja chcial
gość
8 lat temu
ta kobieta wogóle nie ma mózgu! mnie zastanawia czy naprawdę jest mało inteligentna czy to tylko taka maska żeby się przebić..?
gość
8 lat temu
nigdy nie wierzylam w milosc z roznica powyzej 35 lat miedzy(niby) zakochanymi
gość
8 lat temu
Do pięt mu nie dorastała i teraz to udowodniła
...
Następna strona
bCxPgXtj