Trwa ładowanie...
Przejdź na

Otylia ODWOŁUJE KONIEC KARIERY!

485
Podziel się

Zapowiada już "start za cztery lata w Rio de Janeiro". Dobry pomysł?

Otylia ODWOŁUJE KONIEC KARIERY!
bCzLRzWZ

Otylia Jędrzejczak zajęła w Londynie dopiero 16. miejsce w półfinale. Oznacza to, że była ostatnia w swojej koronnej konkurencji 200 metrów stylem motylkowym. Słaby rezultat reprezentantki Polski skłonił ją do poważnej refleksji nad przyszłością. Tuż po zawodach ogłosiła, że kończy karierę i że "były to ostatnie 200 metrów w jej karierze". Zobacz: "To było ostatnie 200 metrów w życiu! KONIEC!"

Szybko jednak zmieniła zdanie na temat wyjątkowo nieudanego występu. Otylii najwyraźniej trudno rozstać się z pływaniem, albo ktoś ma na nią bardzo silny wpływ. W kolejnym komentarzu już nie była tak pewna końca kariery.

Rozmawiałam z trenerem Bartoszem Kizierowskim oraz prezesem Krzysztofem Usielskim. Odradzają mi pochopne podejmowanie decyzji. Wiem, że pływanie jeszcze mnie ciągnie. Nauczyłam się czerpać z niego przyjemność – powiedziała Gazecie Wyborczej zdobywczyni medalu z Aten.

bCzLRzXb

Oczywiście biorę pod uwagę zakończenie kariery, ale są też inne scenariusze - tłumaczy - kontynuowanie jej do przyszłorocznych mistrzostw świata w Barcelonie, a nawet, przy spełnieniu odpowiednich warunków, start za cztery lata w Rio de Janeiro.

Myślicie, że to dobry pomysł? Zakończenie kariery sportowej Otylii oznaczać może, że ponownie spróbuje swoich sił w show biznesie. Przypomnijmy, że ma już na swoim koncie występ w Tańcu z gwiazdami.

bCzLRzXC
KOMENTARZE
(485)
gość
8 lat temu
przykro patrzec jak sobie "wykancza" kariere w taki sposob... trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc
gość
8 lat temu
lepiej niech sie zajmie trenowaniem innych albo pozostanie przy sporcie na malych imprezach bo na duzych troche wstyd doplywac 2 sekundy po innych zawodniczkach...
gość
8 lat temu
lepiej zeby ludzie pamietali o jej sukcesach, bo jak dalej bedzie probowac i odnosic porazki to wszyscy beda pamietali tylko o tych porazkach
bCzLRzXD
gość
8 lat temu
Otylia już tyle osiągnęła, powinna odejść w blasku chwały, i dać tym samym szansę młodszym koleżankom "po fachu"...
gość
8 lat temu
Nauczyciel wchodzi do klasy i mówi: Kto g***i wstać. Jasiu wstaje. Nauczyciel pyta: -Czemu wstałeś? -Bo nie chciałem, żeby pan tak sam stał.
Najnowsze komentarze (485)
gość
8 lat temu
Ona chyba na łeb upadła. Niech lepiej weźmie przykład z Phelpsa - 22-krotnego medalisty, w tym 18 złotych medali, ktory zakończy karierę po Olimpiadzie i do tego mlodszy od niej o 2 lata.
gość
8 lat temu
To Phelps zdobywa medale, a rezygnuje z plywania, a ona chce plywac do 67 lat , bo taka granice dla kobiet ustalil T***K
gość
8 lat temu
bierz się dziewczyno do roboty ,dasz radę
gość
8 lat temu
ona przestanie pływac dopiero jak osiągnie wiek emerytalny
gość
8 lat temu
o tam taniex z gwiazdami za granicą to nie jest nic złego
gość
8 lat temu
nie wie kiedy przestać ,dość już nic nie jest w stanie pokazać !!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Może robić jak chce. I tak do zawodów dopuszcza uzyskanie określonego minimum.
gość
8 lat temu
Powinna odejsc teraz bardzo slaba.Wstyd przynosi polsce.Chyba nie mysli,ze za 4 lata bedzie lepsza
bCzLRzXv
gość
8 lat temu
...niech da sobie siana ! Niech spada na drzewo !!!!
gość
8 lat temu
wystraszyła się że ją zamkną za śmierć brata
ZIBI
8 lat temu
OTYLKO JUŻ NIE STARTUJ NIGDY W ŻADNYCH ZAWODACH NO CHYBA, ŻE DLA RELAKSU BO LUDZIE NIE BĘDĄ MIELI DO TWOJEJ OSOBY SZACUNEKU, NA KTÓRY TAK CIĘŻKO ZAPRACOWAŁAŚ NIE TRAĆ GODNOŚCI I SZACUNKU DLA SIEBIE !!!
gość
8 lat temu
skończ wstydu oszczędz
gość
8 lat temu
Za cztery lata to bedzie musiala plywac w rekawkach jak poczatkujace dzieciaki. Tak sie slawa zamienia w g***o
rarnik
8 lat temu
Nic na siłę
...
Następna strona
bCzLRzXX