Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski: "Żałuję, że powiedziałem o chorobie!"

314
Podziel się:

Publikując wyniki badań przekroczył kolejną granicę w show biznesie?

Wiśniewski: "Żałuję, że powiedziałem o chorobie!"
bEDDLPhN

W szczerej rozmowie z Super Expressem Michał Wiśniewski twierdzi, że publiczne zwierzenia na temat choroby tylko mu zaszkodziły. Zorientował się jak zwykle po fakcie.

Dzisiaj bym o tym nie powiedział - zwierza się w tabloidzie. Więcej się przez to zrobiło szumu. Ludzie, którzy słyszeli tę informacje ode mnie reagowali różnie. Jedni się przejęli, inni poczuli, że zaoszczędzą pieniądze, bo skoro jest chory, to może nie podołać. Absolutnie na tym straciłem. Odbudowuję to jak się da, ale niestety takie informacje działają inaczej, niż było to zamierzone.

A co było zamierzone? Na początku Michał wyraźnie zyskał sympatię byłych fanów. Zaszkodziła mu chyba tylko była żona, Magda Femme, która zaskoczyła wszystkich, sugerując, że Wiśniewski tylko udaje, że ma raka, żeby wzbudzić współczucie.

bEDDLPhP

Aby się bronić, Michał postanowił udowodnić, że jest chory, upubliczniając dokumenty. Wynika z nich jednak również, że prawdopodobnie od lat cierpi na chorobę weneryczną, którą mógł zarazić byłe i obecną partnerkę.

Chciałem dobrze. Czułem się w obowiązku o tym powiedzieć. Pracuję nad swoim czternastym i piętnastym albumem studyjnym - tłumaczy Wiśniewski. Przygotowanie do Dakaru, to nie trzech facetów, którzy jadą za tobą ciężarówką, ale cała masa ludzi i są to konkretne, duże pieniądze. Nie sądzę żeby rak był dobrą formą promocji. Jestem w tej branży od 20 lat. To żadna promocja. Myślę, że publikacją wyników badań uciąłem wszystkie dywagacje na ten temat.

Jak wiadomo, ziarno niepewności zasiał sam Michał, zapewniając w tabloidzie, że nie chodzi o promocję, zanim jeszcze komukolwiek przyszła do głowy taka myśl. Wątpliwości podsyciła jego była żona: Była żona o Wiśniewskim: "NIE MA RAKA I NIE MIAŁ!"

W odpowiedzi Michał opublikował w sieci wspomniane wyniki badań, wyznaczając nowe standardy w polskim, a może i światowym show biznesie.

bEDDLPhV

Opublikowałem te badania żeby skrócić domniemania, że nic mi nie jest - wyjaśnia. Pomysł może był dosyć głupi, ale to co wrzuciłem do Internetu jest do sprawdzenia. Na własne życzenie zwolniłem lekarzy z obowiązku dochowania tajemnicy lekarskiej. Słyszałem wypowiedź Magdy, nie usłyszałem nic co by sugerowało, że nie wierzy, ale było to na granicy dobrego smaku. By ukrócić kolejne spekulacje opublikowałem te badania. Musiałem zasłonić niektóre jego fragmenty, chociażby nazwiska lekarzy, ale i tak ten dokument pełny kto chciał to sobie ściągnął.

Kiedy to opublikowałem doczytaliście się czegoś, czego nie ma. Wasza diagnoza i szczerze powiem kolejna wymyślona sensacja, która uderza we mnie i moich bliskich. Zadzwoniłem do swojego lekarza, który szybko mnie uspokoił... Nie mam HPV. Nie miałem ani przed, ani po zabiegu - zapewnia.

Wierzycie? Magda Femme zasugerowała właśnie, że wie coś więcej i niedługo przerwie milczenie.

Kochani! Pozwólcie, że chwilowo nie wypowiem się w TEJ sprawie. Chwilowo - napisała na Facebooku.

bEDDLPhW
bEDDLPiq
KOMENTARZE
(314)
gość
9 lat temu
PO zniszczyło Polskę
pawel
9 lat temu
Mówcie co sobie chcecie ale wg mnie polska młodzież to dno umysłowe, chamstwo i prostactwo. Wulgarne dziewczyny puszczające się na prawo i lewo, pijani i naćpani, bez żadnych zachamowań, głośni i z olbrzymim ego, przekonani o swojej ,,ynteligencji" i dający jej upust w najbardziej żałosny i prymitywny sposób. Polska nie ma przed sobą przyszłości... Żyjemy tym co było , wspominamy PW, Tomaszewskiego na Wembley, a nawet bitwę pod Grunwaldem bo wszystko co dobre, co stanowi naszą dumę narodową niestety już przeminęło. NIe mamy prawie nic do zaoferowania a te nieliczne autorytety które jeszcze nam pozostały i które mogły by stanowić wzór dla młodych sami odstawiamy na bok a na piedestale stawiamy: Wojewódzkiego, Siwiec, Grycanki i innych baranow. I taki mamy też przekrój społeczeństwa...
gość
9 lat temu
Olaboga! Wiśniewski mówi o dobrym smaku!
bEDDLPir
olinka
9 lat temu
Pewne sprawy lepiej zachowac dla siebie.
gość
9 lat temu
sprawy osobiste powinny zostac OSOBISTYMI
Najnowsze komentarze (314)
RUDA
9 lat temu
TO ZDIĘCIE JEST GŁUPIE I BRZYTKIE HA HA HA A TY MICHAŁ JESTEŚ TAK GŁÓPI ZE LEPIEJ NIE MUWIĆ
gość
9 lat temu
Aja u.wazam że jest szvzery,spontaniczny i to jest dobra cecha charakteru
gość
9 lat temu
NO I****A MAM TAKI SAM DOKUMENT W DOMU I JEST TO NIESTETY HPV
JJ
9 lat temu
KŁYCINY KOŃCZYSTE!!!!! TO JEST CHOROBA WENERYCZNA ĆWOKI !!!!!!
gość
9 lat temu
Kłykciny rosną od seksu analnego przez zakażenie, więc pytanie skąd one wyrosły na pupie Wiśniewskiego???
gość
9 lat temu
KŁYKCINY MASZ KOMU JE DASZ NIKOMU ICH NIE DAM ROZDRAPIĘ I SPRZEDAM ...
gość
9 lat temu
Lansować się że ma się raka ???? od lat uważam że gościu jest zdrowo poj..... !!!!!! Było się myć :P
gość
9 lat temu
michał trzymaj sie twoi fani zawsze wierni
bEDDLPij
kt
9 lat temu
No widzisz b****u ! Są sprawy ,które powinny zostać tylko w domu a nie poza nim!
gość
9 lat temu
wiesz Michaś...byłam dzisiaj w Wiśle...miałam nadziejĘ, że Cię zobaczę...niestety...zacznij występować i śpiewać...to było piękne;)
mandaryna 2
9 lat temu
jedno co mu wyszlo w zycio to kolor wlosow
yaya
9 lat temu
na premiera z nim
TaakTaak
9 lat temu
Jest w tej branży 20 lat... o 20 lat za dużo.. ;p
gość
9 lat temu
michalku masz hpv, klykciny konczyste to brodawki powstale na skutek zakazenia wirusem,poczytaj w necie -to choroba weneryczna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDDLPjc
bEDDLPjd
bEDDLPje
bEDDLPjf
bEDDLPjg
bEDDLPiL