Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cichopek też wraca do Polsatu?!

178
Podziel się:

Boi się jej już... była żona Ibisza. Dopiero co dostała z nim program.

Cichopek też wraca do Polsatu?!

Zdaniem pracowników stacji to tylko kwestia czasu. Ta perspektywa jednak niespecjalnie cieszy byłą żonę Krzysztofa Ibisza, Annę Zajdler-Ibisz. Jak już pisaliśmy, ma ona poprowadzić z Krzysiem Weekend z Polsatem w jesiennej ramówce. Zobacz: Ibisz poprowadzi program Z BYŁĄ ŻONĄ!

Na razie obydwoje wydają się zadowoleni z możliwości wspólnej pracy, zwłaszcza Ibisz, który po miesiącach zesłania do Polsat Cafe zwątpił już chyba, że wróci do głównego kanału. A jednak się udało i to, jak informuje anonimowy informator Super Expressu, za całkiem przyzwoite pieniądze. Ibisz ma zarabiać podobno 20 tysięcy złotych miesięcznie.

Nie jest tajemnicą, że ostatnie sukcesy dyrektor programowej Niny Terentiew wzmocniły pozycję jej pupili - wyjaśnia pracownik stacji. Mówi się, że tylko patrzeć, jak do łask wróci Katarzyna Cichopek, a to dla Zajdlerowej niestety nie jest najlepszy scenariusz.

Z tej wypowiedzi wynika, że pamięć o przesłodzonym "dream teamie" Krzysia i Kasi nadal jest w firmie żywa. Czyli, jak można się domyślać, Zajdler jest tylko tymczasowym rozwiązaniem, z którego "Caryca" bez żalu zrezygnuje, gdy tylko wróci Cichopek.

Jak widać, zasady rządzące show biznesem jak zwykle budują przyjaźnie i zaufanie. W tym wypadku między byłymi już małżonkami.

KOMENTARZE
(178)
Gość
10 lat temu
czemu nie postawić na kogoś nowego tylko odgrzewac stary kotlet.?
Gość
10 lat temu
nie no błagam, nie chcemy jej juz ;
gość
10 lat temu
a taki spokój bez niej był
gość
10 lat temu
tu Cichopek, tam Mroczek, szaro smutno...i zima
gość
10 lat temu
cichopek juz sie przejadła ludziom
Najnowsze komentarze (178)
birkenstocks ...
7 lat temu
shoes birkenstock birkenstocks cheap
birkenstock o...
7 lat temu
cheapest birkenstock sandals birkenstock outlet online shop
fitflop singa...
7 lat temu
fitflop singapore store
donpedro
9 lat temu
ludzie czy nie ma kogoś z dobryn gustem cichopek do polsatu - horror
Podrzucę Ci t...
9 lat temu
Podrzucę Ci trop - Bawaria jest krajem. Jest to największy kraj związkowy państwa, ktf3re nazwya się Republika Federalna Niemiec. Czy Republika Federalna Niemiec to kraj? Jeżeli tak, to jak to jest - jeden kraj leży w drugim kraju? Natomiast jeżeli Republika Federalna Niemiec nie jest krajem, to jakim cudem krajem jest Watykan?
ale jaki jest...
9 lat temu
ale jaki jest nasz cel medialny?prosze pocyizlc rf3wnież, ile wpisf3w innych komentatorf3w odnosiło się do własnie tego zdjęcia i pierwszych kilkunastu stron książki Grossa.dowodzi to,ze niestety, wiekszości ludzi ksiązka ta kojarzy sie TYLKO z tym zdjeciem, co z kolei oznacza,że tylko o niej SŁYSZELI.Panie Torqemada, to właśnie komentatorzy drążą ten, jak to Pan ujał, cel medialny, o ktf3rym ja sam nie mam pojęcia.tak więc, prosze zwazyć, ze przy nieco spokojniejszej rozmowie, moglibyśmy dojść do tematu drzewek w Yad Vashem, ktorych nikt nie rozstrzeliwuje. no chyba,że tylko w Pana wyobraźniAK
gość
9 lat temu
Mroczków i Much też nie chcemy-błagamy.
gość
9 lat temu
Mroczków i Much też nie chcemy-błagamy.
gość
9 lat temu
Pani Nino proszę oszczędzić nam widoku tych "wspaniałych" artystów jak cichopek ,schejbal,misiek itp...nie ma pani szcześcia do tych swoich protegowanych.Przez Panią nie oglądam POLSATU a szkoda.
gość
9 lat temu
Szanowna Pani NINO tylko ne cichopek, czy nie stac stacji na piekne , wyksztalcone z klasa prezenterki
gość
10 lat temu
bardzo lubie Kasie i mam nadzieje,ze wroci !!!!!
gość
10 lat temu
tylko nie Cichopek błagam
gość
10 lat temu
Rety tylko nie ona ,mam już jej dosyć.
gość
10 lat temu
a po co wraca ktoś ją o to prosi bo widzowie jej już nie chcą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie