Hania DOSTAŁA PRACĘ w "Pytaniu na śniadanie"!

1049
Podziel się

Dostanie jeszcze więcej kasy? Kolejne 30 tysięcy miesięcznie?

Hania DOSTAŁA PRACĘ w "Pytaniu na śniadanie"!

Po tym, jak Patrycja Matuszewska zastąpiła Alicję Resich-Modlińską na stanowisku szefowej Pytania na śniadanie dotychczasowi prowadzący stracili grunt pod nogami. Spodziewająca się zwolnienia Beata Sadowska sama odeszła z programu. Pożegnać się z nim musiała również zbyt szczera Agnieszka Szulim. Jesienią zobaczymy zamiast nich w programie "nowe twarze".

Jak donoszą WirtualneMedia, swój segment w śniadaniowym programie otrzymała właśnie "ulubienica widzów" - Hanna Lis. Wraz z Ewą Wanat, byłą redaktor naczelną TOK FM, będzie prowadzić rano rozmowy z kobietami polityki, biznesu, sztuki i działaczkami społecznymi.

Poprzez ten cykl chcemy zmienić sytuację, w której tylko mężczyźni są ekspertami w objaśnianiu otaczającej nas rzeczywistości. Mam do tego projektu autorskie podejście. To mają być poważne, merytoryczne rozmowy. Nie interesują mnie plotki czy sensacje, którymi karmią się tabloidy. Zależy mi na wymianie poglądów - mówi Ewa Wanat. Wiele spraw i tematów rozgrywających się na naszych oczach wydaje się oczywistych. Tymczasem chciałabym, aby moimi gośćmi były osoby, które pochylą się nad danym wątkiem i dogłębnie go przemyślą. Nie interesują mnie ludzie rzucający złotymi myślami i powielający schematy.

Jak myślicie, ile zaproponowali Hani za kilka dodatkowych wyjść przed kamerę? Kolejne 30 tysięcy miesięcznie?

Haniu, wszyscy jesteśmy z ciebie dumni.

KOMENTARZE
(1049)
gość
8 lat temu
Precz z Liśicą!
gość
8 lat temu
szkoda słów...
dddddddd
8 lat temu
tylko nie ona,sztuczn jest ;c
gość
8 lat temu
DLACZEGO STACJE NIE ROZUMIEJA ZE MY TYCH LUDZI NIE CHCEMY OGLADAC?!
jonasz
8 lat temu
corka super komucha w wolnej polsce dziala w mediach to by zyło sie lepiej
Najnowsze komentarze (1049)
gość
7 lat temu
Przestałem płacić abonament radiowo-telewizyjny, bo nie mam zamiaru płacić haraczu na wielkie gwiazdy, które zostały wyrzucone z innych telewizji.
gość
7 lat temu
A za co Hania dostaje tyle kasy??przeciez nie ma zadnych studiow no ale ma duze plecy.Szkoda tylko ze nie wie,ze nie bardzo chetnie jest ogladana.
gość
7 lat temu
Ładna kobieta.
gość
7 lat temu
jaka z niej ulubienica widzów- ja ją nie cierpię i kiedy ona prowadzi program ja przełaczam na inny kanał
gość
7 lat temu
A co ZAZDROŚCICIE JEJ jest zdolna i potrafi znaleść się w każdej sytuacji,a nawet niech dostanie 50 tysięcy,słusznie ,że są zmiany w Pytaniu na śniadanie nowe twarze są mile widziane,no i ta z aparatem w ryju też powinna być zniesiona z wizjii.
gość
7 lat temu
dziewczynka z teleexpresu plus rzecznik PO muszą godnie żyć przecież w fajnej Polsce - za pieniądze emerytów i rencistów ,płacących abonament - od 5 lat znoszony przez wybitnego fajnego premiera Tuska
gość
7 lat temu
"Haniu jestem z ciebie dumny " nic dodac nic ująć ,wszystko jasne.
gość
7 lat temu
w*n z mediów poubeckie niedouczone pudło
gość
7 lat temu
jaki kraj takie gwiazdy, tylko niech mi kur;;;;;a każą płacic abonament za takie gwiazdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! człowiek jest bezradny przy takich układach !!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Ona jest taka wstrętna czarownica,
Salini
7 lat temu
No to już TVP całkiem zeszła na psy
gość
7 lat temu
A KTO TE SZMATE BEDZIE OGLADAL NAPEWNO NIE JA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZKODA CZASU NA TAKA ZLODZIEJKE ROZBIJANIA MALZENSTW.
gość
7 lat temu
Następna Grycanka
gość
7 lat temu
widze sztuczne usta i doczepione w\łosy
...
Następna strona