Travolta chciał nagrać GEJOWSKIE SEKS WIDEO!

307
Podziel się

Były kochanek opowiada o ich wspólnym życiu. "John był delikatny i namiętny jednocześnie. Jego seksualny apetyt był nie do zaspokojenia."

Travolta chciał nagrać GEJOWSKIE SEKS WIDEO!

Plotki o homoseksualnych romansach ciągną się za Johnem Travoltą od kilkunastu lat. Być może nie byłyby dla niego tak wielkim problemem, gdyby nie fakt, że sekta scjentologiczna, której jest członkiem, piętnuje i całkowicie zakazuje tego typu związków. Nic dziwnego więc, że na każde takie doniesienia reaguje nerwowo. Albo pojawia się na czerwonym dywanie z żoną, udając przed fotografami wielkie uczucie... Zobacz: "Namiętny" pocałunek Travolty z żoną (FOTO)

62-letni, emerytowany pilot, Doug Gotterba, opowiedział w amerykańskiej prasie o swoim 6-letnim związku z Travoltą. Gwiazdora poznał na początku lat 80-tych.

Polecieliśmy razem do Monterey w Kaliforni i spędziliśmy miły wieczór przy butelce wina - opowiada Gotterba w rozmowie z magazynem Radar o ich pierwszym spotkaniu. Później zaprosił mnie na masaż do swojego pokoju. Spodziewałem się tego, więc z radością na to przystałem. Pojawił się w moim pokoju hotelowym w samym szlafroku i kazał mi się położyć na łóżku. Oczywiście sprawy zaszły dalej. John był delikatny i namiętny jednocześnie.

Gotterba twierdzi również, że Travolta lubił chodzić do łóżka z kilkoma mężczyznami na raz, a jego "seksualny apetyt był nie do zaspokojenia". Chciał też nagrać seks wideo, ale ostatecznie nie znalazł chętnych. Ostatni raz widział się ze swoim kochankiem w 1992 roku, kiedy był już zdeklarowanym scjentologiem oraz mężem i ojcem.

Poszliśmy na spacer na plażę - opisuje były pilot. Zapytałem: "John, skoro jesteś w kościele scjentologicznym, masz żonę... To wolisz mężczyzn, czy kobiety?" Odpowiedział z rozbrajającym uśmiechem: "Oczywiście, że nadal wolę mężczyzn!".

KOMENTARZE
(307)
gość
8 lat temu
Scjentolodzy robią wodę z mózgu :/
gość
8 lat temu
co robi prywatnie to jego sprawa... a aktorem dobrym jest!!!!
gość
8 lat temu
Proponuje Tomcia Cruise do parki, Tomcio wolny a w dodatku ta sama sekta :D
gość
8 lat temu
wole tych co sie ujawanili od tych którzy niszcza zycie swoich żon ,wszystkiego najgorszego padalce
gość
8 lat temu
Może on jest Biseksualny, a nie od razu homo? ;/
Najnowsze komentarze (307)
discount uggs...
5 lata temu
ugg kids maddi amberson discount uggs online
gosc maciek
5 lata temu
hheehe kurnia i jeszcze takie zdjecie jak ssie słomkę :/
gość
5 lata temu
masakra
Gość
5 lata temu
Powinni tych sekciarzy wysadzić w kosmos.A z kim on sypią to jego sprawa tylko jego żony i dzieci mi żal ze żyją z taką kłamstwą mendą.
gość
7 lat temu
Ale juz wkladanie swojego penisa przez mezczyzn do odbytu kobiet juz Was tak nie oburza!?? Hipokryzja!
gość
7 lat temu
seks analny, oralny itp. musi być NATURALNY skoro prowadzi do zaspokojenia seksulanego! nie jest to też patologia skoro jest zjawiskiem powszechnym (ponad 75% mężczyzn uprawiało w życiu seks analny i prawie 50% kobiet, blisko 20 procent facetów miało doświadczenia seksulane z innym mężczyzna.. itp) statystyka dowodzi że NATURA NIE JEST HOMOFOBKĄ - natomiast normę społeczną tworzą ludzie i ona jest zupełnie nie naukowa
gość
7 lat temu
Czego nie ma tu już reklam Amber Gold? Taka porządna firma.....
gość
7 lat temu
Biedny zboczek
gość
7 lat temu
no i co?kogo to obchodzi...?
AnGeL
7 lat temu
taaa, on by się nadawał
gość
7 lat temu
Kryptogeje to największa zaraza, najgorsza hańba dla kobiet. A są wśród nas
gość
7 lat temu
OHYDA
gość
7 lat temu
Czy faceci mogą mysleć mózgiem? Tak! Wpiszcie sobie w google: kontakt wzrokowy ekspert
ANAL VOMIT
7 lat temu
Póki nie woli dzieci i zwierząt, nikomu nic do tego.
...
Następna strona